• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@martinkka já si nechala napsat neschopenku hned bylo mi líto si plácat dovču,ale v práci o ivf u mě vědí,takže kdyby se to povedlo tak už do rachoty nepůjdu jen na chvilku dodělat a srovnat papíry
2. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já jsem neschopenku na ty minulý pokusy taky měla, ale právě mi zbyly asi 2 týdny loňský dovolený, tak jsem si je teď vybrala a už teda čerpam letošní...původně jsem myslela, že bych šla do práce, ale nějak se na to necítím, v pondělí jsem byla za ty 3 hodiny úplně vyřízená, tak si nedovedu představit, že bych tam byla celý den, taky o tom v práci vědí, tak to snad pochopí
2. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka se mnou to všichni dost prožívají,taky si neumím představit tam sedět od rána do večera jako těhu
2. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap se mnou to zas tak neprožívají, spíš mam pocit, že se jim teda vůbec nehodí, když budu doma
2. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no u nás to bude hodně znát že chybím,ale všichni mi říkají,že si z toho nemám nic dělat a být doma v pohodě mimi je přednější
2. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap u nás je to taky hodně znát, taky jsem musela v pondělí aspoň na chvíli přijít, vůbec je netrápí, že bych měla být v klidu doma a že mam dovolenu kvůli tomu, bylo mi to blbý, tak jem šla
2. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka a řekneš co děláš? no mě se tam nechce pokud bude vše ok, dostala bych najevo,že už se mnou nepočítají
2. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap napsala jsem ti IP
2. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap byl to takový zvláštní pocit, tam jít...a co děláš ty?
2. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka pro mě dneska taky a to ještě nic nevím jistě
2. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap zkoušela jsi si dneska další testík?
2. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jj a byla tam čárka slabá,ale celá
2. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak to je super :slight_smile: vypadá to moc dobře. Nechceš sem dát fotečku?
2. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka chlap je doma a furt se mnou až ho někam vyženu nafotím a dám, jinak jsem tele a když jsem to zkoušela tak to bylo moc osvětlený
2. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap on ten testík ještě neviděl?
2. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ne,ale ví že to vypadá spíš jako že jo, on vypadá jako ranař,ale je to uzlíček nervů a bere to jako svoje selhání
2. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky jsem mu ty testíky se slabou čárkou neukazovala :slight_smile: ukázala jsem mu ho, až když to bylo krásně vidět
2. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no když prý bude doma tak půjde i na ten první utz
2. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap kdy máš jít na první UTZ?
2. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jeslti testík bude ok tak asi za dva týdny nebo tak
2. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap u nás dělají UTZ hned na té první kontrole jak berou krev..sice moc nechápu proč, když neni stejně ještě nic vidět, ale potěšila mě i ta vyšší sliznice :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no uvidím jak to dopadne, snad bude hcg v pohodě a porosteme a budeme zdraví
2. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap určitě jo :slight_smile: jestli tetík sílí, tak je to dobrý znamení a první krůček
2. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka už to schodiště chci mít za sebou
2. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky bych ho chtěla mít za sebou :slight_smile: nebo by mi stačilo, kdybych věděla, že všechnno dopadne dobře, abych si to mohla užívat
2. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo přesně pamatuju to se zuzou bylo to bezvadný
2. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap občas si řikam, že by bylo krásný, kdybych nevěděla, co se všechno může stát a byla v klidu
2. bře 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka přesně když tady slyšíš a čteš ty katastrofy tak mě to rozhodí jako blázen a ležím a sleduju
tak já jdu hajat už tady pěkně zívám studna skončila a na film v jedenáct to nevydržím
2. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak dobrou noc :slight_smile: taky už půjdu spát
2. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka brou brou
2. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek