Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
2. bře 2011

@martinkka já si nechala napsat neschopenku hned bylo mi líto si plácat dovču,ale v práci o ivf u mě vědí,takže kdyby se to povedlo tak už do rachoty nepůjdu jen na chvilku dodělat a srovnat papíry

martinkka
2. bře 2011

@jolcap já jsem neschopenku na ty minulý pokusy taky měla, ale právě mi zbyly asi 2 týdny loňský dovolený, tak jsem si je teď vybrala a už teda čerpam letošní...původně jsem myslela, že bych šla do práce, ale nějak se na to necítím, v pondělí jsem byla za ty 3 hodiny úplně vyřízená, tak si nedovedu představit, že bych tam byla celý den, taky o tom v práci vědí, tak to snad pochopí

jolcap
2. bře 2011

@martinkka se mnou to všichni dost prožívají,taky si neumím představit tam sedět od rána do večera jako těhu

martinkka
2. bře 2011

@jolcap se mnou to zas tak neprožívají, spíš mam pocit, že se jim teda vůbec nehodí, když budu doma

jolcap
2. bře 2011

@martinkka no u nás to bude hodně znát že chybím,ale všichni mi říkají,že si z toho nemám nic dělat a být doma v pohodě mimi je přednější

martinkka
2. bře 2011

@jolcap u nás je to taky hodně znát, taky jsem musela v pondělí aspoň na chvíli přijít, vůbec je netrápí, že bych měla být v klidu doma a že mam dovolenu kvůli tomu, bylo mi to blbý, tak jem šla

jolcap
2. bře 2011

@martinkka a řekneš co děláš? no mě se tam nechce pokud bude vše ok, dostala bych najevo,že už se mnou nepočítají

martinkka
2. bře 2011

@jolcap napsala jsem ti IP

martinkka
2. bře 2011

@jolcap byl to takový zvláštní pocit, tam jít...a co děláš ty?

jolcap
2. bře 2011

@martinkka pro mě dneska taky a to ještě nic nevím jistě

martinkka
2. bře 2011

@jolcap zkoušela jsi si dneska další testík?

jolcap
2. bře 2011

@martinkka jj a byla tam čárka slabá,ale celá

martinkka
2. bře 2011

@jolcap tak to je super 🙂 vypadá to moc dobře. Nechceš sem dát fotečku?

jolcap
2. bře 2011

@martinkka chlap je doma a furt se mnou až ho někam vyženu nafotím a dám, jinak jsem tele a když jsem to zkoušela tak to bylo moc osvětlený

martinkka
2. bře 2011

@jolcap on ten testík ještě neviděl?

jolcap
2. bře 2011

@martinkka ne,ale ví že to vypadá spíš jako že jo, on vypadá jako ranař,ale je to uzlíček nervů a bere to jako svoje selhání

martinkka
2. bře 2011

@jolcap taky jsem mu ty testíky se slabou čárkou neukazovala 🙂 ukázala jsem mu ho, až když to bylo krásně vidět

jolcap
2. bře 2011

@martinkka no když prý bude doma tak půjde i na ten první utz

martinkka
2. bře 2011

@jolcap kdy máš jít na první UTZ?

jolcap
2. bře 2011

@martinkka jeslti testík bude ok tak asi za dva týdny nebo tak

martinkka
2. bře 2011

@jolcap u nás dělají UTZ hned na té první kontrole jak berou krev..sice moc nechápu proč, když neni stejně ještě nic vidět, ale potěšila mě i ta vyšší sliznice 🙂

jolcap
2. bře 2011

@martinkka no uvidím jak to dopadne, snad bude hcg v pohodě a porosteme a budeme zdraví

martinkka
2. bře 2011

@jolcap určitě jo 🙂 jestli tetík sílí, tak je to dobrý znamení a první krůček

jolcap
2. bře 2011

@martinkka už to schodiště chci mít za sebou

martinkka
2. bře 2011

@jolcap taky bych ho chtěla mít za sebou 🙂 nebo by mi stačilo, kdybych věděla, že všechnno dopadne dobře, abych si to mohla užívat

jolcap
2. bře 2011

@martinkka jo přesně pamatuju to se zuzou bylo to bezvadný

martinkka
2. bře 2011

@jolcap občas si řikam, že by bylo krásný, kdybych nevěděla, co se všechno může stát a byla v klidu

jolcap
2. bře 2011

@martinkka přesně když tady slyšíš a čteš ty katastrofy tak mě to rozhodí jako blázen a ležím a sleduju
tak já jdu hajat už tady pěkně zívám studna skončila a na film v jedenáct to nevydržím

martinkka
2. bře 2011

@jolcap tak dobrou noc 🙂 taky už půjdu spát

jolcap
2. bře 2011

@martinkka brou brou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru