• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
děvčata já mám špenát s noky... :wink:
3. bře 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap
Takze kolik dni jsi po ET?
3. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jdeš na to logicky.. :slight_smile:
3. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruliinka zítra toje 14 dní a neměla jsem pk
3. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem dneska byla na kontrole sliznise je dobrá a v úterý jdu na ket už se těším.
3. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka tak at peřinka pro mimi je ta nejlepší
3. bře 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no mě je zatím porád zima
3. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap moc děkuji
3. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to příjde...později :grinning:
3. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka hurá další budoucí mamina tak hodně štěstí.. :slight_smile:
3. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo nudeme se zase radovat z nové těhule
3. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky pangas :slight_smile: s opékačkama
3. bře 2011 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 je zapečenej s vajíčkama a česnekem nějak jsem se nadlábla tak si lehnu bolí mě trochu břuch
3. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka to je ještě daleko ale kéž kdyby už se těším
3. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás zase po nějaké době zdravím. Přidávám se s tím, co vařím, dneska jsem koupila kuřecí čtvrtky a už se pečou v troubě, budou pěkně s kašičkou, už se těším.
Jinak už jsme zariskovali a koupili kočárek. Je to Easy walker duo, sice z druhé ruky, ale jak nový. Nový totiž stojí hroznou raketu. Máme k tomu ještě plno dalších věcí, ty lidi byli moc fajn, takže jsem z nákupu nadšená.
3. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka dostala jsi nějaké léky?
3. bře 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 to jo risk je ale zisk ..neříkám ,že já bych ho koupila ,ale nic proti tomu nemám ,vim o kterej jde ,je moc pěknej
3. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 Je peknej, taky jse na nej po ET 2 embryi mlsne koukala :slight_smile: Hlavne se mi libi, ze je uzasne lehkej, ale ta cena je dost vysoka, takze z druhe ruky je to teda kauf...
3. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem objednaná na začátek dubna na hysteroskopii, ale ještě musím zvážit, jestli tam půjdu, sami mi to tam rozlouvali.Jak prof.Živný, což je kapacita a tomu bych i věřila, tak i sestra.
že to nemá cenu, pokud jsem už rodila a minulý rok otěhotněla, že prej jen pro můj klid,ale jinak, ať nic od toho nečekám,to samé laparka.nic jiného než to, že mám neprůchodné jedno potrubí jim to neřekne a endoška je prý nesmysl, to bych neotěhotněla pravděpodobně vůbec.
vlastně mi potvrdili, to co mi říkali v CARu i můj gyndař včera.
tak teda nevím, jako zase další 2 narkózy během 3 měsíců se mi jen tak pro můj pocit absolouvat nechce, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase bych byla klidnější,že tam problém není.
naopak mi říkal, že by všem v mém věku už doporučil uvažovat nad dárcovskáma vajíčkama, že ty moje prostě už nemají šanci být na takové úrovni, jako holky o polovinu mladší než já.že v mém věku už je hodně degenerativních změn ve vajuchách a těma svýma si vlastně snižuju šanci, že ještě někdy otěhotním přes IVF.
3. bře 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tovíš budeš klidnější ,ale po narkoze debilní ,to je fajn ,budeš spokojená a nebudeš si pamatovat nic..mě věř :grinning:
3. bře 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tak to mě nikdo neřekl o dárcovských vajách
3. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako logicky na tom něco bude no ..ale sakryš dokud vaja jsou, tak bych chtěla svoje,já jsem zvědavka co mi zítra řekne doktor
3. bře 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv no to je teda přemýšlení ja nevím jak bych se rozhodla,ale s těma vajuchama nevím, mě po OPU říkali,že jsem je měla kvalitní a to je mi docela dost let, tohle podle mě individuální nejde to hodit do jednoho pytle..
je fakt,že ti řeknou nehrozí,že je tam problém a taky tě pročistí nějakým roztokem a to prý občas pak ženská otěhotní i přirozeně,protože se to tam pročistí - říkala spolužačka co dělá sestru v caru
3. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar že ti tam dá nějaká mimina aby si byla spokojená
3. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jako 4 narkozy by to u mě znamenalo od února do září, to už bych byla úplně debilní... :grinning:
3. bře 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap právě, že jsem mu říkala,že jsem sice měla jen 2 ze tří folíků ale obě byly dle embryoložky moc pěkné a kvalitní a on na to, že se to nedá takhle poznat, že by to vajco museli rozkuchat na několik číastí, že hodně uvnitř ty organely a podobné části jsou pak vadné a to embryolog nevidí.
3. bře 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
si po dnešku připadám jak úplná blbka, co si vymýšlí možné nemoci u doktorůa chce do sebe jen tak bez důvodu nechat kuchat....
3. bře 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejlepší bylo, když mi pak řekl, že se 25 let zabýval neplodností a že ta v uvozovkách neplodnost u mužů i žen je v 80% v hlavě a psychice a ne v těle a orgánech.
to mám fakt nejradši řeči typu- paní, pestaňte na to myslet a za pár měsíců jste těhu přirozeně, to fakt miluju... :angry: :angry:
3. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tak to jsem z toho jelen,protože mě tohle nikdo neřekl ani náhodou a dokonce mi ten embryolog říkal, že by mi je mohla závidět i maldší děvčata a podle papírů co jsem podepisovala tak že souhlasím s neoplodněnými oocyty pokusy tak nevím holka,ale vem si že dost holke otěhotní v našem věku jestli dovolíš přirozeně a mají zdravé děti
3. bře 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě,že jsem s ním nemluvila, bych se ho zeptala jak mám otěhotnět bez pohlavního styku
3. bře 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek