Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
3. bře 2011

děvčata já mám špenát s noky... 😉

maruliinka
3. bře 2011

@jolcap
Takze kolik dni jsi po ET?

jezulicka
3. bře 2011

@lenkacar jdeš na to logicky.. 🙂

jolcap
3. bře 2011

@maruliinka zítra toje 14 dní a neměla jsem pk

sponiarka
3. bře 2011

Ahoj tak jsem dneska byla na kontrole sliznise je dobrá a v úterý jdu na ket už se těším.

jolcap
3. bře 2011

@sponiarka tak at peřinka pro mimi je ta nejlepší

jolcap
3. bře 2011

@jezulicka no mě je zatím porád zima

sponiarka
3. bře 2011

@jolcap moc děkuji

jezulicka
3. bře 2011

@jolcap to příjde...později 😀

jezulicka
3. bře 2011

@sponiarka hurá další budoucí mamina tak hodně štěstí.. 🙂

jolcap
3. bře 2011

jo nudeme se zase radovat z nové těhule

vera5
3. bře 2011

@jolcap taky pangas 🙂 s opékačkama

jolcap
3. bře 2011

@vera5 je zapečenej s vajíčkama a česnekem nějak jsem se nadlábla tak si lehnu bolí mě trochu břuch

sponiarka
3. bře 2011

@jezulicka to je ještě daleko ale kéž kdyby už se těším

koubovka1
3. bře 2011

Ahoj holky, tak vás zase po nějaké době zdravím. Přidávám se s tím, co vařím, dneska jsem koupila kuřecí čtvrtky a už se pečou v troubě, budou pěkně s kašičkou, už se těším.
Jinak už jsme zariskovali a koupili kočárek. Je to Easy walker duo, sice z druhé ruky, ale jak nový. Nový totiž stojí hroznou raketu. Máme k tomu ještě plno dalších věcí, ty lidi byli moc fajn, takže jsem z nákupu nadšená.

lenkacar
3. bře 2011

@sponiarka dostala jsi nějaké léky?

lenkacar
3. bře 2011

@koubovka1 to jo risk je ale zisk ..neříkám ,že já bych ho koupila ,ale nic proti tomu nemám ,vim o kterej jde ,je moc pěknej

martina_z
3. bře 2011

@koubovka1 Je peknej, taky jse na nej po ET 2 embryi mlsne koukala 🙂 Hlavne se mi libi, ze je uzasne lehkej, ale ta cena je dost vysoka, takze z druhe ruky je to teda kauf...

mv
3. bře 2011

Jsem objednaná na začátek dubna na hysteroskopii, ale ještě musím zvážit, jestli tam půjdu, sami mi to tam rozlouvali.Jak prof.Živný, což je kapacita a tomu bych i věřila, tak i sestra.
že to nemá cenu, pokud jsem už rodila a minulý rok otěhotněla, že prej jen pro můj klid,ale jinak, ať nic od toho nečekám,to samé laparka.nic jiného než to, že mám neprůchodné jedno potrubí jim to neřekne a endoška je prý nesmysl, to bych neotěhotněla pravděpodobně vůbec.
vlastně mi potvrdili, to co mi říkali v CARu i můj gyndař včera.
tak teda nevím, jako zase další 2 narkózy během 3 měsíců se mi jen tak pro můj pocit absolouvat nechce, 😝 ale zase bych byla klidnější,že tam problém není.
naopak mi říkal, že by všem v mém věku už doporučil uvažovat nad dárcovskáma vajíčkama, že ty moje prostě už nemají šanci být na takové úrovni, jako holky o polovinu mladší než já.že v mém věku už je hodně degenerativních změn ve vajuchách a těma svýma si vlastně snižuju šanci, že ještě někdy otěhotním přes IVF.

lenkacar
3. bře 2011

@mv tovíš budeš klidnější ,ale po narkoze debilní ,to je fajn ,budeš spokojená a nebudeš si pamatovat nic..mě věř 😀

lenkacar
3. bře 2011

@mv tak to mě nikdo neřekl o dárcovských vajách

lenkacar
3. bře 2011

jako logicky na tom něco bude no ..ale sakryš dokud vaja jsou, tak bych chtěla svoje,já jsem zvědavka co mi zítra řekne doktor

jolcap
3. bře 2011

@mv no to je teda přemýšlení ja nevím jak bych se rozhodla,ale s těma vajuchama nevím, mě po OPU říkali,že jsem je měla kvalitní a to je mi docela dost let, tohle podle mě individuální nejde to hodit do jednoho pytle..
je fakt,že ti řeknou nehrozí,že je tam problém a taky tě pročistí nějakým roztokem a to prý občas pak ženská otěhotní i přirozeně,protože se to tam pročistí - říkala spolužačka co dělá sestru v caru

jolcap
3. bře 2011

@lenkacar že ti tam dá nějaká mimina aby si byla spokojená

mv
3. bře 2011

@lenkacar jako 4 narkozy by to u mě znamenalo od února do září, to už bych byla úplně debilní... 😀

mv
3. bře 2011

@jolcap právě, že jsem mu říkala,že jsem sice měla jen 2 ze tří folíků ale obě byly dle embryoložky moc pěkné a kvalitní a on na to, že se to nedá takhle poznat, že by to vajco museli rozkuchat na několik číastí, že hodně uvnitř ty organely a podobné části jsou pak vadné a to embryolog nevidí.

mv
3. bře 2011

si po dnešku připadám jak úplná blbka, co si vymýšlí možné nemoci u doktorůa chce do sebe jen tak bez důvodu nechat kuchat....

mv
3. bře 2011

a nejlepší bylo, když mi pak řekl, že se 25 let zabýval neplodností a že ta v uvozovkách neplodnost u mužů i žen je v 80% v hlavě a psychice a ne v těle a orgánech.
to mám fakt nejradši řeči typu- paní, pestaňte na to myslet a za pár měsíců jste těhu přirozeně, to fakt miluju... 😠 😠

jolcap
3. bře 2011

@mv tak to jsem z toho jelen,protože mě tohle nikdo neřekl ani náhodou a dokonce mi ten embryolog říkal, že by mi je mohla závidět i maldší děvčata a podle papírů co jsem podepisovala tak že souhlasím s neoplodněnými oocyty pokusy tak nevím holka,ale vem si že dost holke otěhotní v našem věku jestli dovolíš přirozeně a mají zdravé děti

jolcap
3. bře 2011

ještě,že jsem s ním nemluvila, bych se ho zeptala jak mám otěhotnět bez pohlavního styku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru