• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@martinkka a počítala si v kolikátým týdnu v tuhle chvíli jsi? nebo i termín porodu, určitě se toho dočkáme a budou nás bolet žebra od kopanců
6. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z to s ejich taky ptali jestli si jí nechají a oni to berou tak,že jsou obě jejich naopak malá vybírala jméno pro bráchu, jsou oba fajn tak si myslím,že to Naty nepocejtí že není jejich,chtějí ji to i říct,aby jí děti neublížili
6. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to by bylo krásný....třeba, snad , jednou..... Jo, v rodině to všichni vědí. Tentokrát poprvé věděli, nikdy před tím jsme jim nic nepovídali. Mamka ta to obrečela snad ještě víc než já, ale moc mě v tom akutním stádiu pomohla... U nás jsou všichni moc přející...můj brácha má taky dva cvrčky IVF a švagrová má za sebou tři potraty a umrtí miminka na náhle úmrtí kojence ve 2 měsících...co se týká tohoto tématu jsme všichni naprosto stmelení....
6. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap počítala :slight_smile: podle punkce jsem teď v 5tt+3 a ty jsi si to počítala? a porod někdy na začátku listopadu
6. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek tak to je super máš krásnou oporu a mamka to je přesně ten případ ,normálně mi vyhrkli slzy, určitě to zvládneš zksu se nějak zabavit,třeba přestěhuj nábytek to chlapy milujou
6. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Tak to je skvele...jak dlouho jsou deti po sobe? Moje hodne vzdalena pribuzna mela taky zazadano o adopci, uz byli i v seznamu vhodnych osvojitelu, ale pak naposledy zkusili IVF uz za vlastni penize a ona otehotnela. Takze proces adopce prerusili a nyni uvazuji, jesti to maji cele zrusit. Vzhledem k veku (a financnim duvodum) uz do dalsiho IVF nechteji. Takze pokud by nesli do adopce, budou mit jedinacka.
6. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já to mám takový učebnicový, PM 5.2.,OPU 16.2.,ET 18.2. takže jsem přesně skončila 4TT a termín porodu kolem magického 11.11.
6. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z myslím tři roky takže pohoda, no já je obdivuju do adopce bych asi nešla raději jedináčka
6. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
11.11.11: mu nebudou verit, ze je to rodne cislo prave :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap dobrý nápad :grinning: :grinning:, jen kdybys to tu viděla, máme to tu pidi - manžel, když něco hledá po tom, co uklízím tak mi nadává, že jsem zase něco přesunula z místa A do místa B...těším se až koupíme něco většího :wink: ....a děkuji ...
6. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap oni to budou počítat určitě podle OPU a berou, že v době OPU jsi přesně 2+0, aspoň tak mi to minule počítali, a porod mi vychází kolem 3.11.
6. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z pokud by to byl kluk tak to nemůže nikdy zapomenout,nebo ještě 1.11. to má narozeniny můj táta, já tohle říkala před vánocema v práci,že na tenhle termín porodím
@martina_z jéé, teď jsem četla, že miminka narozená 11.11.2011 dostanou od nějaké PC firmy celoživotní přísun všech nejnovějších PC her....a pak tam byly zmínný ještě nějaký výhody od jiných firem :slight_smile:
@jolcap nebo by to mohlo vyjít na 1.11.11 :grinning:
@jolcap Mit uz svoje vlastni, tak uz bych asi taky neadoptovala. Naopak v pohode - z KU si privezes mrnouse, kteryho milujes, a kdyz pak jeste otehotnis prirozene, neni v tom asi az tak velky rozdil.
6. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek nemáš zač,takže by si sednul na stolek protože tam bylo dřív křeslo :grinning:
6. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jdu to přepočítat
6. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja mam nekdy pocit, ze u me to bude az 1.11.2111 :D
6. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu pod peřinu...ještě je mi blbě, chřipka se mě drží jako klíště! Díky za povídání a papa všem!!
6. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z no to budeš mít nějaký malý ufouny
6. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek papa a modafen chřipka z těla ven
6. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak mi to vyšol na 9.11.,ale oni to určí podle utz podle stáří plodu ty první jsou nejpřesnější
6. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se odvalim, dobrou, zeny.
6. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z brou brou
6. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap určí to podle utz, ale mělo by to tak nějak +- pár dní odpovídat, když přesně znají datum početí
6. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu spát, jsem nějaká vyřízená :slight_smile: dobrou noc
6. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka dobrou, no jasně my narozdíl o těch doma počatých víme i hodinu že
6. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no právě :slight_smile: mimo narození miminka můžeme slavit i početí :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak jo to zavedeme
6. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap :grinning:
dobrou noc všem!
6. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek