• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@martinkka no já asi jinou mít už nebudu myslím neschopenku, takže i ty vycházky zůstanou doufám
7. bře 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap zkusim se na takový vycházky taky zeptat, a to ti takový napsali hned od začátku?
7. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mám je od OPU sem si nechala napsat neschopenku
7. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mně doktor řikal, že mi zatim žádný napsat nemůže, že by to bylo podezřelý a že mi příště něco napíše, tak jsem to nepochopila, proč by to jako bylo podezřelý
7. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jakej doktor ti to píše mě to dali takhle v gennetu
7. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky v CARu
7. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to je jak říkám všude mají nějaký postupy a car od caru se to liší, akorát nechápu co je na tom podezřelý nejsi nemocná
7. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahojky, v práci to jde, ale raději bych byla s břichem doma :(, občas mě chytne depka, tedka bych byla v půlce těhu ach jo..... aspoň histolku mám ok a genetiku prý až koncem března nejdříve :(
Ted slyším v TV jak matka dala vypít dítěti Fridex, vykastrovala bych ji a mučila :fearful:
Ta nemoc motýlích křídel je děsná to raději nic, přesně jak Leni píšeš...
7. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap píše mi to na rizikový těhotenství a napsal si k sobě, že zvracim, asi kvůli sociálce, tak mi řikal, že když mi kvůli tomu píše neschopenku, tak mi zatim radši nenapíše vycházky, aby to nebylo v práci a na sociálce podezřelý
7. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no to nechápu mě nikdo nic neřekl a napsali mi to rovnou,uvidím až přejdu zpátky na gyndu
7. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap možná, kdybych si to nechala napsat při stimulaci, tak by to bylo jinak, těžko říct
7. bře 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no já byla doma až od OPU na stimulku jsem makala
7. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap špatně jsem to napsala, myslela jsem, kdybych si to nechala napsat v době IVF a ne už jako těhotná
7. bře 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nejhorší je že člověk se v tom nevyzná a tak neví jestli si může říct o nějaký delší vycházky
7. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no právě a všude je to fakt jinak, jen nechápu, proč nějaký doktor píše vycházky na celý den a některý jen ty 4 hodiny, to by měli psát všichni stejně
7. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka je to asi o jejich přístupu a ochotě, snad mi jen nezkrouhnou
7. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem jí neměla na celý den ale 4hod. dopol a 4 odpol. :wink:
7. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted už jsem ofiko na pracáku
7. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar gratulace :grinning:
7. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap nebo možná záleží na zkušenostech se sociálkou, protože třeba když mi poprvé psala neschopenku obvoďačka, tak mi jí napsala v pohodě na záda a když podruhý měla dovolenou a zastupovala jí jiná, tak mi to napsat nechtěla, že už se jí párkrát stalo, že to přezkoumávali ze sociálky a že mi nemůže napsat neschopenku na něco, co ve skutečnosti nemam...tak si v CARu asi dávají pozor, aby neměli nějaký problémy, nebo možná záleží okres od okresu, jak jsou kde přísní, ale je to postavený na hlavu
7. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa odkládala jsem to co nejdéle to šlo ,ale už jsem řádně zaregistrovaná a dodané veškeré papíry .. a budu tam chodit jako stovky jiných a odpovídat na debilní otázky jestli už jsem si sehnala práci
7. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a budeš si něco hledat nebo na to teď kašleš?
7. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako každé pondělí trpim u telky .. a na nic nekoukam ,na star nemám nervy jak se ty lidi ztrapnujou
7. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ne ted už nehledam ,mělo se něco objevit doted ..nic nepřišlo tak ted papam vitamínky a prednison a čekam na ket
7. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar občas si řikam, že ty lidi nemaj soudnost, co tam předvádí
7. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar děláš dobře, aspoň budeš v klidu a nebudeš si muset brát hned marodní, tak držim palce, ať je ten KET vítězný :slight_smile:
7. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka až tam vyberou ty dobrý tak klidně budu koukat ,ale ted nemůžu já se u tý telky tak stydim ,že je mi z toho zle ..
7. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar my se vždycky díváme až je to z nějakýho toho divadla, to už se dá...teď je to trapný a jak je to často, tak mě to nebaví
7. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já fakt nemůžu ted tam byla ta kubánka a ta byla od nás .. jak tam skoro nemejkla a bulela a to tady zpívá s nějakou skupinou a před kamerou je to asi jiný no
7. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek