• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar počítají lidi, byty, chaty, dokonce musíš uvést počet kalhotek a ponožek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa i těch levejch jenom..no těch bude hodně
8. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jsem se tě zabudla zeptat co jsi to měla za mobil - mám taky dvě simky a nechci dva mobilky :grinning:
8. bře 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jde o kopii Nokie, jedná se o WebXpress stojí 1600,- a mám ho přímo z fabriky v Honk Kongu, ale dostane se koupit i u nás asi za 3000,-
jde o dotykáč, foťák, dobrá kvalita zvuku, velkou pamět, dá se tam dodat paměťová karta, má 2 simky, 2 baterky(jedna je náhradní), 2 dotykové tužky....ale je v angličtině, ale i když anglicky umím prdlajs, tak jsem neměla problém. Nechtěla jsem nic drahého, protože pak bych se o něj dost bála. :frowning2: Nyní chodím zase jak debil s dvouma mobilama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, před chvíli jsem se vzbudila :slight_smile: jsem zvědavá, co budu dělat v noci
8. bře 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka spát jako já včera , no máš potřebu hajánkovat
8. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap spala jsem přes 3 hodiny, ale asi to potřebuju :slight_smile: taky tak spíš?
8. bře 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo hodně nebo pořád zívám,ale po obědě to normálně zapíchnu a spíma večer v deset už opět hajíntám, měla jsem to i u zuzky, přišla jsem z práce a spala s přestávkou do rána
8. bře 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já spim v noci klidně 10 hodin a pak 3 hodiny přes den, to bych ani nestíhala chodit do práce :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka dělej co ti libo,takže klidně spi s miminkem už si přes den nelehneš
8. bře 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky pravda :slight_smile: tak se musim vyspat do zásoby, a to se stejně cítim, jak kdybych skládala vagón uhlí :slight_smile:
8. bře 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka tak si to užívej a bud ráda,že spíš a neobjímáš dvě hodiny ráno mísu
8. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap však jsem ráda :slight_smile: tobě bývá zle?
8. bře 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ne ale je to brzo to může teprve přijít
8. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mně se dělá zle, když mam hlad, musim častěji jíst
8. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka dle zuzky taky pěkně žeru a já si to nemyslím
8. bře 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak 8 bojovníčků kvality B což je dobré jsou 4-5 buněčné zítra možna bude embriotrasfér:slight_smile:)Nakonec budou dva byla jsme přemluvena:slight_smile:
8. bře 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mně řiká chlap, že se pořád něčim peru, ale je to tim, že jim častěji, ale po menších porcích, celkově toho víc určitě nesnim
8. bře 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 8 bojovníčků, tak to je krásný, přeju hodně štěstí :slight_smile:
8. bře 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 parádní zpráva dne ..moc ti to přeju a je dobře ,že dáte 2 po těch problémech i dvojčátka zvládneš levou zadní
8. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 gratuluji a dvě jsou lepší fakt
8. bře 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Chci Vás všechny pozdravit, od po chodím do práce a tam nechci na koníka lézt, neb nam sleduji pc. Takže se sem dostanu spíše večer a to už to tady moc nefrčí :slight_smile: Jinak těhulkám držím palce a těm co se připravují samozřejmě také.
8. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka čůůs ,tak ty už facháš ,no nám taky sledovali pc ..
8. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mne je to jedno, ale zrovna tohle vedet nemusi, staci ze si mysli, ten prvni den, az jsem se musela smat.... kolegyne na me rvaly a protom se drzely za bricho, tak jsem musela rikat at jsou v klidu, ze se nic nedeje apod. Ale vetsina si mysli, ze jsem mela dva mesice chripku :-¨) Jinak jsem o Vas dnes vypravela sefovi, jak jste mi tady na zacatku moc pomohly
8. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar rvaly ve smyslu, ze me na dalku zdravily
8. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka já jsem z tebe úplně štajf ,už to čtu po 5 a furt to nechápu rvaly a nebo řvaly? a stejně mi to s tim břichem nejde do kupy .. :confused: že ty už mě znáš co ? že mě to musíš překládat ,tak tu větu slož česky jo?
8. bře 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar, kolegyne na me pokrikovaly na chodbe.. cau Radus, letely ke mne a drzely za bricho.... asi jako, ze jsem tehotna.... tak jsem na ne rvala, nez ke mne dobehly, ze se nic nedeje, az jsou v klidu. No a nektery mi na nej cumej a jina mi rovnou rekla, mas nejaky bricho...
8. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka jo tak dobrý já právě nechápala to s tim břichem jestli ti gratulujou bo co se děje ...no vidíš jak jsi mě to krásně vysvětlila ,ted už usnu spokojeně :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo, taky pujdu, zitra prijede navsteva - audit z Londýna, tak at dorazim do prace nez dorazi, rano je desna spicka, jezdim do phy autem
8. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek