• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@jolcap víš co zobu ted ..slunečnicový semínka ..ale blbě se vyndavaj z klávesnice
10. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mě ani mlsná nehoní, ale hlad mám každou chvíli, jenomže na nic nemám chuť, tak si dam většinou suchej rohlík :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to bud ráda aspon nebudeš mít metrák,ale budeš fešná maminka s kočárkem
10. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem fešnej metráček bez kočárku :confused:
10. bře 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pamatuju se jak se holky chlubili jak málo přibrali v těhu a já tentokrát přibrala před těhu, už to nebudu řešit

Marti já rohlík s máslem :grinning:
10. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap myslíš jako že mě to sere? ani ne :grinning:
10. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka však ono se to možná změní :slight_smile: nedělam si iluze

@jolcap já už jsem taky přibrala před těhu, při každý stimulce něco, tak se to tak postupně nastřádalo :unamused:
10. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě to taky nesere :slight_smile:
10. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to jsem psala, tobě Leni a omylem jsem odpověděla sobě, asi už blbnu :grinning:
10. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele leda co by mě sralo že ostatní už maj vidět bříško a já furt jen špek :confused:
10. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta hubenourka co byla v práci nastejně se mnou ,o týden víc ,ta už má jak dlouho bříško ,krásný malinký bříško.. :confused: ted už teda pěkný ,na ní na 45kg je mega,taková ta chcíplotinka co neblije a furt vypadá fešně ..
10. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mám v sobě 100g semene :slight_smile: z Moldávie ..no snad mi nebude zle :confused: ,nějak poslední dobou ulítávam, na semenu,nevim proč neprodávaj český slunečnice
10. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já je mam taky ráda, akorát mě z nich většinou bolí žaludek
10. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar neboj taky bude těhu břicho, mě se už půl roku ptali lidi kdy se mi narodí miminko,tak jsem s úsměvem odpověděla,že jsem jenom tak tlustá :grinning:

@martinkka je běžný,že si sama i odpovíš když nikdo nereaguje
10. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no mě už se to taky stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky se mi stalo že i já jsem se zeptala jestli čekaj další a ona že ne ,že tohle jí zůstalo po tom prvnim ,taky dobrej trapásek ..
10. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když jsme u těch trapasů tak jsem jednou chtěla napsat kámošce co se mě ptala na jednoho kluka co jsem s ním jakoby chodila a já psala že je teda fakt hnusnej a jak se choval a blbej a já nevim co a poslala jsem to jemu .. :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to samý o jedný holce že je kráva a ble ble a poslala jsem to přímo jí ..holky já nemůžu nikoho fakt pomlouvat ,vrátí se mui to jako bumerang :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar vidiš to, pomlouvat se nemá :grinning: to je pak trapas, taky mam strach psát o někom něco v SMS, abych to náhodou neposlala někomu jinýmu
10. bře 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no už jsem vyléčená z pomluv :grinning: to jsem byla mladá a hloupá a chtěla jsem býtrt zajímavá že jo ..
10. bře 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je mi z těch semen blé..koukam na to ..stopy arašídů na který mám alergie ,no příště si dam asi zajít chutě ..tak jsem si usmažila smažák a chtěla jsem to vysušit na ubrousku a zůstala mi tam celá strouhanka ,ježiš to je den tohle
10. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já si dělam jen polívku s rohlíkem, na nic jinýho nemam chuť :slight_smile: a odpoledne asi něco upeču, jestli se k tomu dokopu
10. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka polívka je dobrá s rohlíkem.. :wink: narodí se ti malej rohlíček
10. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar asi jo :slight_smile: tolik rohlíků co teď ksem nesnědla snad za rok, a to normálně rohlíky moc nejim
10. bře 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka je ze mě medvěd normálně chcrápu a nemůžu se probrat
10. bře 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap však spinkej, mimi to potřebuje :slight_smile: a musíme si užívat, že na to spaní a odpočívání máme teď čas
10. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jenže doma je bordel, nevyžehleno nevypráno a já nic nedělám nemohu nejde to, čučím na Brigitt Jones
10. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap však ono ti to neuteče, ne? :slight_smile: a nikdo to za tebe taky neudělá
10. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no to jo a mám na to i čas
10. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se vyspala,ale je mi furt tak unaveně
10. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap kasli na vse odpočivej relaxuj přesne jak ti tu pisou holky nic ti neuteče a odpočivej dokud můžes jeste :grinning: ja se ted prezrala holky delala jsem bramb.knedlik , zeli ,spenat a kure
10. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal pošli už mám hlad
10. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek