Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
13. bře 2011

@jolcap taky bych byla radši, kdybych nevěděla, co se může stát, vycházky už mám, od 10 do 12ti a od 14ti do 16ti

jolcap
13. bře 2011

@martinkka oni někdy doktoři vědí proč ti všechno neříkají, no aspon se můžeš vyvenčit a co pořád spíš já teda jo

martinkka
13. bře 2011

@jolcap spim pořád, až je mi trapný, že jsem pořád doma a skoro nic neudělám

jolcap
13. bře 2011

😀 @martinkka tak to bud v klidu jsem na tom stejně apořád slyším jsi doma a jen spíš, byli jsem připouštět králíky ale jsou to pitomci samice chtěla ojet samce chlap říkal,že je vezmeme do caru aby jim pomohli 😀

martinkka
13. bře 2011

@jolcap mají to nějaký popletený 😀 asi by jim měl někdo ukázat, jak na to nebo je vemte do CARu, by asi hleděli 😀

jolcap
13. bře 2011

@martinkka no jo my tam museli taky tak se není co divit 😀 k večeři si asi dám ten zbytek rybiček nebo nevím nemám na nic chut, kdy jdeš ty na utz?

martinkka
13. bře 2011

@jolcap já jdu 23.3. - už aby to bylo, já jsem dělala tykoblihy, co sem dávalarecept Lenka, tak jsem si jich pár dala a jemi těžko od žaludku, tak už asi nebudu nic jíst, ale jsou výborný 🙂

jolcap
13. bře 2011

@martinkka tak to já mám nejdelší asi, doufám že vydržím 😀 u nás jsou topinky tak tady chroupou ti dva

martinkka
13. bře 2011

@jolcap a ty jsi si nedala? topinky jsem neměla ani nepamatuju 🙂

jolcap
13. bře 2011

@martinkka ne chytnul by mě žlučník a o to nestojím my je tuhle měli asi pět večeří po sobě

martinkka
13. bře 2011

@jolcap a s čím jsi je dělala?

jolcap
13. bře 2011

@martinkka já je mám ráda s volským vokem a sýrem, chlap se salámem a zuza jen tak

martinkka
13. bře 2011

@jolcap já je mam ráda s nějakou topinkovou pomazánkou, ale to bych teď asi neustála 😒 a jak ti je? bývá ti už zle?

jolcap
13. bře 2011

@martinkka no rpávě že krom nějakých těch motolic mi celkem nic není, jen ráno musím počkat se snídaní nejde to hned,ale to může ještě přijít a tobě je nějak divně? podle mě je to tím,že to víme tak brzo a čekáme to

martinkka
13. bře 2011

@jolcap mně bývá zle ráno, musim si pomalu sníst suchý rohlík a hořký čaj a pak je to lepší a pak mi bývá divně odpoledne, alekdyž to zaspim, tak to jde 🙂 tak nějak nemam vůbec chuť na uzeniny a na maso, spíš na sladký a na ovoce

jolcap
13. bře 2011

@martinkka tak to já mám obráceně můžu maso maso maso a sladký ani ne a okurky no to šílím,ale jinak mi nic není i když mi mamka říkala,že u ségry jí taky nic nebylo tak uvidíme třeba to přijde

petra123
13. bře 2011

čauky ženy je to divné na co se vas zeptam a řeknu ale vůbec se necítím těhotně je to normalní po IVF ? Holky spíše vůbec na to nemyslím nepřetahuji se ale dělám pomalu vše jako vždycky nic netaham.Dneska jsme 4 den po ET tak uvidíme jak se to bude vyvyjet dál.

jolcap
13. bře 2011

@petra123 bud v klidu rozhodně nemusíš cítit nic,záleží jaký jsi měla hormony,ale těhotně se nemusíš cítit ještě dlouho, to je spíš tím jak se pozorujeme 😀

lenkacar
14. bře 2011

@petra123 na příznaky nekoukej,jinak gratulka k embroušům v bříšku

petra123
14. bře 2011

@lenkacar díky leni jsou tam a ted čekat do 25.3 testovat se nebudu at nejsem zklamana☹

lenkacar
14. bře 2011

@petra123 moc držím paluchy je to boj

jolcap
14. bře 2011

@petra123 držím palečky a povídej jim pohádky budou rozmazlený a zůstanou tam 🙂

jolcap
14. bře 2011

@lenkacar ahoj jak se máš při pondělí

lenkacar
14. bře 2011

@jolcap ahoj joli jo mám se dobře .. 😵 už se na mě chystá mrcha špinim a jsem nervní jak prvnička ..až se to rozjede nasadim estrofem a konečně se začne něco dít

jolcap
14. bře 2011

@lenkacar hele tenhle pocit nikdy nevymizí a ikdyž to bude podesátý pořád se budeš chovat jako poprvé,tak to stihneš do konce března, držím palečky už ted

lenkacar
14. bře 2011

@jolcap vyjde to na konec a nebo první dny v dubnu

jolcap
14. bře 2011

@lenkacar malej aprílek a porod na silvestra že jo

lenkacar
14. bře 2011

@jolcap jojo na apríla to by bylo fajn

petra123
14. bře 2011

@jolcap jj budu vidíš to hladím je pořad🙂)ale trochu mě stresují moje kříže ☹

jolcap
14. bře 2011

@petra123 jaký kříže to víš jsem blondýna, nikdy jsem nevěřila co je tohle za stres

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru