Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

tonytony
28. led 2011

@lenkacar My kvůli PGD musíme mít PK... Takže ano...

lenkacar
28. led 2011

@tonytony aspon že jich máš hodně ,že bude z čeho vybírat 😉

tonytony
28. led 2011

@lenkacar No, minule bylo 20 a stejně zbylo zdravé jen 1 po PGD☹ ale je fakt, že jsme si nechávali( my blbci) oplodnit jen 15ks☹ Teď jsme nechali oplodnit všechny, tak by třeba aspoň 2ks mohly zůstat☹

antoa
28. led 2011

@tonytony jsi super kvočna, moc držím pěsti, hyperstimulák k tomu asi patří, nutné zlo, ale je velká šance k uchycení 😉

@lenkacar já to už řekla i v prácia vesměs všem v okolí, aby mě neposílali třeba sms typu jak se máš mamino....a skřoupali to a pak to byla jako v práci stará novinka....
Brečím už jen chvilkama a trochu, nějak se otupuji 😉

@monnn jo tuto neděli ve 12 nástup

@christim moc mě mrzí, že Ti to nevyšlo, ale asi to nemělo být a věř mi, že lepší bílý test než to co se stalo nám s Lenčou 😒
za chvíli jdeme s našima na papu a do zítřka budeme na chatičce, potřebuji změnu prostředí, tak zase zítra písnu....asi zase tomu tataráku neodolám 😉

christim
28. led 2011

@antoa 😅 tak si nech chutnat 😅 , já si také myslím, že lepšie takto, a ni ako vy.... ďíky

tonytony
28. led 2011

@christim Je, já to až teď pochopila, promiň, já myslela, že jsi těhu, jak jsem tady viděla ty testíky☹ Mrzí mě to, že to nevyšlo... Zřejmě asi ta nemoc to zhatila☹ Toho se teď taky děsně bojím, jak marodí malá, že pokud to skočí na mě, je konec všemu☹

antoa
28. led 2011

tak jsem nakonec neodolala smaženým žampionům, k obědu jsme byli u ťamanů na hranclích a grilovaných kuřecích játrech a pak na poháru a kafíčku a tedka ty žampeci, samé nezdravé, ale co už aspoň, že to žrádlo pomáhá dušičce, to zas naberu aspon 10 kilo, ale než brát prášky na uklidnění... 😉
@christim je to tak, lepší bílý test, ale když se ohlédnu zpětně, tak ty dva měsíce od zjištění těhotenství 1.12. byli plné strachu od kontroly ke kontrole, ale byly to ty nejhezčí dny mého života a po několika letech i krásné a nadějné Vánoce, takže možná to zní hloupě, ale děkuji za každý těhotný den....a zbytek opraví až čas

a holky ještě jednou moc moc děkuji všem, že mě vyslechnete a soucítíte, já ve svém okolí moc lidí na tyto rozhovory nemám...mám, ale nikdo nepochopí tuto situaci, jen vy holky co prožíváte či jste prožili ivf....tak pěknou noc

monnn
28. led 2011

@tonytony presně jak píše antoa s tím hyperstimulákem,jedna holčina byla dokonce i v nem. na ET šla po 4,měla zavedená 2 embryjka a čeká 1 miminko,užila si,ale ted je štastná 😉

@antoa dej si tatarák i za mne 😉

antoa
28. led 2011

@monnn já měla hyperstimulák 2x a obě s pozitivním těhu, ale další vývoj.....

monnn
28. led 2011

@antoa to sem nevěděla - promin ☹

antoa
28. led 2011

@monnn není proč 😉

lenkacar
29. led 2011

@antoa držím paluchy ,antoa ted mi volal bejvalej jeho dcera je v poro a vyvolávají jí v 9měs. porod ve čtvrtek holčička dobrá a včera neměla pohyby .. a je mrtvá ..ty vole tak tomu řikam šleha ..my jsme proti tomu úplně v pohodě ..

lenkacar
29. led 2011

jsem z toho docela zdrblá a fakt si říkam ,jak se nemáš bát ,když je tolik věcí na světě

tonytony
29. led 2011

@lenkacar Tak to je šílený☹

Já si teď volala a jsem trošku zklamaná, z 21 vajíček jen 16 bylo zralých k oplození a z nich se oplodnilo jen 12, což je nakonec stejně jako minule, kdy jsme nechávali oplodnit jen 15... Tak se bojím, že nezbyde po PGD nakonec nic☹ Když minule bylo jen 1 z těch 12 ok... Tak trošku zklamání... ale musíme bojovat dál...

antoa
29. led 2011

@tonytony bojovat věřit, co jiného nám zbyde!!!!držím pěsti, však stačí jedno....ale aby se zahryzlo 😉 , jinak kolikáté je to tvé ivf a kolik ketů jsi měla....

@lenkacar právě to mě drží nad vodou.....to co se mi stalo je moje osobní tragédie, ale nejsem sama a jsou na tom lidi hůř, ale proč právě já, proč právě my holky, čím jsme jiné než ty ostatní co to vše mají v pohodě, to jsme zlejší? nebo co? já si tedka už jen kladu otázku proč?

holka co byla se mnou v nemocnici s hyperstimulákem otěhotněla po 1IVF, ve 3 měs. jí tvrdlo břicho, pak zjistili na NT+ atrezii (neprůchodnost) jícne, ale šla by operovat po narození, tak se v 6 měsíci přestěhovali do domečku co si několik let stavěli a v 7 přestala cítit pohyby, umřel a v 7 měs ho musela mrtvého porodit, chvilku si chlapečka pochovala a nic.....ani nezjistili příčinu....to je pak tragédie, ......

tonytony
29. led 2011

@antoa To jsou děsný příběhy, nemůžu to číst- je to tak nespravedlivý☹ nechápu, jak může být život tak krutej☹

No, my měli jen 1 IVF, byli jsme rádi za to 1 zdravé embryjko, co nám na ET zbylo, KET u nás asi nikdy nehrozí- áme ke konci po PGD děsný odpad díky těm vadám, právě proto těch 12 teď u nás neznamená ještě vůbec nic... Byť u někoho by to bylo krásný číslo☹

antoa
29. led 2011

@tonytony a proč musíte dělat PDG a na kolik to vyjde finančně? Jestli o tom nechceš psát, tak promiň.....vím, že je to vše strašně pro všechny citlivé

tonytony
29. led 2011

@antoa Ne, v pohodě, proto tady přece chodíme... My máme PGD na doporučení kvůli opak. potratům neznámé příčiny a mému věku- podezření, že jde o vady chromozomů, což taky víceméně to 1.PGD potvrdilo, takže u nás je riziko, že pokud bychom počali normálně nebo bez PGD, že bude embryjko s vadou tj. nechytí se, potratím nebo budu mít postižené dítě, takže se bez PGD upřímně už i bojíme☹ Ale bohužel minule, byť bylo vybrané zdravé embryjko, nechytlo se taky☹ Ale pořád lepší než ty druhé dvě varianty( potrat, posižení)...

antoa
29. led 2011

@tonytony a na kolik to vyjde cenově na 1 embryu?

monnn
29. led 2011

@lenkacar tak to je...a je takových sposta,já se po tom mém potratu chodila vybrečet na "prazdnou náruč" vůbec nechápu proč se tohle musí stát rodičům,kteří miminko chtějí a tolik o něj usilují - je to tak nespravedlivý a tak mě to se.. ani si nedovedete představit 😉

lenkacar
29. led 2011

holčičky moje půjdem k mamce dooslavit ty moje narozky ..stejně bych dneska asi tady nebyla moc příjemná společnice ,hodně mě to vzalo ..fuj tohle nikdy nechci zažít ..

tonytony
29. led 2011

@antoa No, v základu je 15tisíc na 3 embryjka, každé další je za dalších 5 tisíc... no, je to pálka, my měli minule vyšetřených 6 a celkově jsme za to dali asi 52 tisíc... Teď to bude ještě o něco víc, když jsme si nechali oplodnit víc vajíček ICSI... Ale každý Car má jiné ceny...

antoa
29. led 2011

@lenkacar

antoa
30. led 2011

Ahoj kočky, tak se s vámi loučím, něco doma podělám a jedu do té nemocnice. Snad to nezpackají a budu v úterý doma. A pak písnu co a jak. Tak se tu mějte a nezlobte!!! 😉

misi.21
autor
30. led 2011

@antoa ahoj,tak přeji pevné nervy,musíš to zvládnout...

Jinak já dneska pohoda,uvařeno rizoto od včera,jen tam hodím kosti na vývar,manžel na sjezdovce,takže hodím nožky hore a na vše prdím aspoň dopoledne,odpo k ségře na chvilku a pak zase leháro,manžel bude dělat něco do práce,tak klídeček 😀 To je aspoň odpočinkovej víkend 🙂

lenkacar
30. led 2011

dnes jsem si na tebe vzpomněla hned jak jsem oko otevřela ..
@antoa

lenkacar
30. led 2011

@antoa bud silná a brzy přijd..

monnn
30. led 2011

@antoa drž se kočko,myslíme na Tebe!!!

sponiarka
30. led 2011

Ahoj omlouvám se že vám sem jen tak lezu a čtu vaše příběhy všem držím palce at to dobře dopadne.Taky to podstupuji byla jsem zvědavá.

lenkacar
30. led 2011

@sponiarka ahoj sem může chodit kdo chce ,vítej 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru