• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
děkuji za přijetí.
30. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka v jaké jsi fázi? co podstupuješ?zrovna jsi přišla ,když naše největší bojovnice chybí a tak nějak jsem v mysli s ní a neni mi veselo,ale brzy přijde a naše diskuze zase bude veselá :wink:
30. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 IVF se podařilo tři týdny po ET jsem potratila pak bylo 2 IVF to se nepodařilo byli 3mrazáčci jeden KET už jsem podstoupila a nic tet se chystáme na druhý KET 2.2 jdu na ultrazvuk tak uvidíme.
30. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka já chci nějak v březnu jak to vyjde ,manžel bude furt pryč
30. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :wink:
@lenkacar taky jsem dnes nějak mimo,celkem se dokážu vžít ikdyž na mě to Dr.vybalila a ještě ten den jsem byla v nem. tohle čekání mě přijde hodně stresujicí,ale už to bude mít za sebou,no a já jdu dnes do práce na noční :sweat_smile:
30. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn já jsem si tohle čekání užila také ,ikdyž svojí chybou,ale v té chvíli jsem nedokázala myslet .. :unamused: ,že by bylo lepší to mít za sebou co nejdříve :confounded:
30. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka vítej mezi náma,ale já jsem tu nováček tedy už asi ne :grinning:
30. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tady na té diskuzi jsme nováčci všechny ,je ještě v plenkách :wink: jsem nasraná doted nemám peníze na účtu z PN
30. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no já prvně- když mi to Dr. řekla jsem chtěla čekat,ale čekat na co?když si v ohrožení života tak se s tebou ani nikdo bavit nechce já jsem to chtěla zdržet sem si myslela,že se asi druhý den probudím a bude vše O.K a nebylo a kdybych nedala souhlas poslali by mě domů a sem už nejezdi :frowning2: ted jsem ráda,že to mám za sebou a nemusela čekat jak .... :unamused:
30. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
30. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no jasně že jo ,ahoj
30. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn už musí být jen dobře ..takové rozhodování v takovou chvíli je nadlisdký výkon .myslím ,že by měli dát člověku aspon 10min. o samotě ..
30. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar děkuju :slight_smile: právě vás dočítám, ať vím, co se tu dějě :slight_smile:
30. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen dočítej ..dneska není moc veselo ,ale jindy když jsme v plné sestavě se i zasmějeme
30. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ahoj vítej! :wink:
30. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka odkud tě znám?kam chodíš na diskuze?
30. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn děkuju :slight_smile:

@lenkacar chodím na Potrat a jak...
30. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem si to :dizzy_face: ,já tam už moc nechodim ,pomohlo mi to úplně na začátku ,ale ted už ne ,chodim se veselit jinam,ale čučim tam furt :wink:
30. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak jsem tam jako úplně nezapadla ,mám ráda jiný styl diskuze .. :wink: doufám ,že se ti tady také bude líbit .. :wink:
30. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od včera zobu zase vitamínky a a po ránu než to do sebe všechno nasypu jsem jako fetáček .. a dneska jsem si zalila tibetskou houbu a od zítra zase piju :wink: a zase budu 20dní nadávat jakej je to hnus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale budu hrozně zdravá ..doufám .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to zase bude noc ,jak mi bolí v krku tak hrozně chrápu :angry:
30. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky jsem se chtěla martinkky zeptat odkud,že ji znám- sem na tu diskuzku koukala taky :confused: ale příspěvek jsem nepřidala.
@martinkka takže tě známe :grinning:
30. led 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě byla povědomá podle fotky ,ale nechtělo se mi tam hledat .. :wink:
30. led 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky jsem tam moc nezapadla, tak snad to tady bude lepší :slight_smile:
30. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka hm jen dnes tu držíme smutek nebo co,ještě přežít zítřek a snad bude lépe :wink:
30. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala do diskuse :grinning:
30. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přiznávám se, že znám Lenku, z naší arťácké diskuse :grinning:
@lenkacar já myslela, že ti tibetská houba chutná, když jsi mi jí tak nabízela :astonished: :grinning: Já taky poctivě piju a piju a piju :slight_smile:
30. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, teď jsem vás dočetla...moc mě mrzí, co se stalo @antoa posílám hodně síly, je to smutný a srdíčko dlouho bolí, ale postupně se z toho dostaneš a začneš myslet dál
30. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar na co je ta tibetská houba dobrá?
30. led 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec,tak si představte,že manžel zase leží,je mu blbě,tak doufám že z toho nebude zase nějaká chřipka. Ještě trošku smrkám a jestli to bude jako minule,tak to zase brzo dostanu,ach jo... :unamused: Vítám nově příchozí. :wink:
Holky jsem tady teď asi jediná těhotná,tak kdybych vám tady vadila,tak stačí říct a já se přestěhuju.
30. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek