Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

sponiarka
30. led 2011

děkuji za přijetí.

lenkacar
30. led 2011

@sponiarka v jaké jsi fázi? co podstupuješ?zrovna jsi přišla ,když naše největší bojovnice chybí a tak nějak jsem v mysli s ní a neni mi veselo,ale brzy přijde a naše diskuze zase bude veselá 😉

sponiarka
30. led 2011

1 IVF se podařilo tři týdny po ET jsem potratila pak bylo 2 IVF to se nepodařilo byli 3mrazáčci jeden KET už jsem podstoupila a nic tet se chystáme na druhý KET 2.2 jdu na ultrazvuk tak uvidíme.

lenkacar
30. led 2011

@sponiarka já chci nějak v březnu jak to vyjde ,manžel bude furt pryč

monnn
30. led 2011

čau holky 😉
@lenkacar taky jsem dnes nějak mimo,celkem se dokážu vžít ikdyž na mě to Dr.vybalila a ještě ten den jsem byla v nem. tohle čekání mě přijde hodně stresujicí,ale už to bude mít za sebou,no a já jdu dnes do práce na noční 😅

lenkacar
30. led 2011

@monnn já jsem si tohle čekání užila také ,ikdyž svojí chybou,ale v té chvíli jsem nedokázala myslet .. 😒 ,že by bylo lepší to mít za sebou co nejdříve 😖

monnn
30. led 2011

@sponiarka vítej mezi náma,ale já jsem tu nováček tedy už asi ne 😀

lenkacar
30. led 2011

@monnn tady na té diskuzi jsme nováčci všechny ,je ještě v plenkách 😉 jsem nasraná doted nemám peníze na účtu z PN

monnn
30. led 2011

@lenkacar no já prvně- když mi to Dr. řekla jsem chtěla čekat,ale čekat na co?když si v ohrožení života tak se s tebou ani nikdo bavit nechce já jsem to chtěla zdržet sem si myslela,že se asi druhý den probudím a bude vše O.K a nebylo a kdybych nedala souhlas poslali by mě domů a sem už nejezdi ☹ ted jsem ráda,že to mám za sebou a nemusela čekat jak .... 😒

martinkka
30. led 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?

lenkacar
30. led 2011

@martinkka no jasně že jo ,ahoj

lenkacar
30. led 2011

@monnn už musí být jen dobře ..takové rozhodování v takovou chvíli je nadlisdký výkon .myslím ,že by měli dát člověku aspon 10min. o samotě ..

martinkka
30. led 2011

@lenkacar děkuju 🙂 právě vás dočítám, ať vím, co se tu dějě 🙂

lenkacar
30. led 2011

jen dočítej ..dneska není moc veselo ,ale jindy když jsme v plné sestavě se i zasmějeme

monnn
30. led 2011

@martinkka ahoj vítej! 😉

lenkacar
30. led 2011

@martinkka odkud tě znám?kam chodíš na diskuze?

martinkka
30. led 2011

@monnn děkuju 🙂

@lenkacar chodím na Potrat a jak...

lenkacar
30. led 2011

myslela jsem si to 😵 ,já tam už moc nechodim ,pomohlo mi to úplně na začátku ,ale ted už ne ,chodim se veselit jinam,ale čučim tam furt 😉

lenkacar
30. led 2011

nějak jsem tam jako úplně nezapadla ,mám ráda jiný styl diskuze .. 😉 doufám ,že se ti tady také bude líbit .. 😉

lenkacar
30. led 2011

tak od včera zobu zase vitamínky a a po ránu než to do sebe všechno nasypu jsem jako fetáček .. a dneska jsem si zalila tibetskou houbu a od zítra zase piju 😉 a zase budu 20dní nadávat jakej je to hnus 😀 😝

lenkacar
30. led 2011

ale budu hrozně zdravá ..doufám .. 😀 😝 ,to zase bude noc ,jak mi bolí v krku tak hrozně chrápu 😠

monnn
30. led 2011

@lenkacar taky jsem se chtěla martinkky zeptat odkud,že ji znám- sem na tu diskuzku koukala taky 😕 ale příspěvek jsem nepřidala.
@martinkka takže tě známe 😀

lenkacar
30. led 2011

mě byla povědomá podle fotky ,ale nechtělo se mi tam hledat .. 😉

martinkka
30. led 2011

@lenkacar taky jsem tam moc nezapadla, tak snad to tady bude lepší 🙂

monnn
30. led 2011

@martinkka hm jen dnes tu držíme smutek nebo co,ještě přežít zítřek a snad bude lépe 😉

baronek
30. led 2011

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala do diskuse 😀

baronek
30. led 2011

a přiznávám se, že znám Lenku, z naší arťácké diskuse 😀
@lenkacar já myslela, že ti tibetská houba chutná, když jsi mi jí tak nabízela 😲 😀 Já taky poctivě piju a piju a piju 🙂

martinkka
30. led 2011

Uf, teď jsem vás dočetla...moc mě mrzí, co se stalo @antoa posílám hodně síly, je to smutný a srdíčko dlouho bolí, ale postupně se z toho dostaneš a začneš myslet dál

martinkka
30. led 2011

@lenkacar na co je ta tibetská houba dobrá?

misi.21
autor
30. led 2011

čauec,tak si představte,že manžel zase leží,je mu blbě,tak doufám že z toho nebude zase nějaká chřipka. Ještě trošku smrkám a jestli to bude jako minule,tak to zase brzo dostanu,ach jo... 😒 Vítám nově příchozí. 😉
Holky jsem tady teď asi jediná těhotná,tak kdybych vám tady vadila,tak stačí říct a já se přestěhuju.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru