Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
23. bře 2011

@jolcap na holou bys potřebovala ,co s tebou jinýho 😠 ale můj názor je ten ,že pokud je to dobré ,tak to tam zůstane .. a pokud ne ,tak pšíkneš a je to venku

jolcap
23. bře 2011

@lenkacar já vím jsem šílená, prý to prádlo neuteče, se úterka nedočkám zešílím,včera jsem byla u mamky a ona říkala,že čeká až bude po nějakým tom vyšetření,že to chce moc oslavit protože se děsně těší

sponiarka
23. bře 2011

Ahoj tak jsem byla na krvy vůbec se v těch výsledkách nevyznám ale určitě nejsem zítra zavolám do caru a uvidíme co bude dál

jolcap
23. bře 2011

@sponiarka a něco ti řekli,je to podle hladiny hcg v krvi?

lenkacar
23. bře 2011

máš tam nějaké číslo?

sponiarka
23. bře 2011

nic mi neřekli jen mi dali v laboratoři výsledky ale je tady číslo 1,00

jolcap
23. bře 2011

@lenkacar pšíkám jako prdlá a je to dobrý jen se vždycky předkloním, tohle mi říkala kámoška, že když to má být můžu jezdit na lyžích skákat na trampošce a spousta holek potratila když vynášela odpadky,tak budeme věřit,že náš varánek je silnej a chce na svět

lenkacar
23. bře 2011

@sponiarka tak to je v pytli

jolcap
23. bře 2011

@sponiarka tak to je negativní,škoda,ale máš nanuka

lenkacar
23. bře 2011

@jolcap no je to fakt ..bud tam drží a nebo to kolikrát ta ženská doklepe horko těžko a pak je to třeba i postižený..pro mě to je scifi ,donosit dítě ..přijde mi to hodně moc složitej mechanismus

sponiarka
23. bře 2011

@jolcap jednoho nanuka mám a ještě jeden pokus IVF hrazený pojištovnou

jolcap
23. bře 2011

@lenkacar já se v tohle taky nevyznám,je mi divný proč nedokážou zjistit kde je ta chyba proč to tam nevydrží,ale je taky spousta těch co na začátku museli jen ležet aby to nepotratili a pak přenášejí to vůbec nechápu a tobě něco zjistila?

jolcap
23. bře 2011

@sponiarka to vyjde uvidíš a nebo se to povede doma,příroda je nevyzpytatelná

lenkacar
23. bře 2011

@jolcap neví nic ..ted do sebe hrnu prášky bagrem a uvidíme

jolcap
23. bře 2011

@lenkacar no a pak budeš jen ležet a čučet na telku a číst si Vladís tě bude obskakovat a budeme mít první dítko roku 2012

sponiarka
23. bře 2011

všude píšou o kontryhelu tak jsem ho začala taky pít dneska poprvé

lenkacar
23. bře 2011

@sponiarka no snad tě pomůže..já nikdy neměla horší výsledky jak po kontryhelu .. a chilli..

petra123
23. bře 2011

Tak holky smutna zpráva dost mě to zaskočilo dneska ráno ve 4h rano jsem to dostala se vší paradou nakonec rano jsme volala do CARu tam mi řekli udělejte si test a o půl 9 zavolejte ...test negativní ....a chvála bohu byl ta kamarad gynekolog tak mi řekl příjd v pátek a domluvíme se na KET.Tak holky už jsem zoufala ☹

jolcap
23. bře 2011

@petra123 nebuď smutná, máš nanuky to se povede

petra123
23. bře 2011

@jolcap jj kéž by

martinkka
23. bře 2011

ahoj holky, dneska tu jsou samé špatné zprávy ☹
já mám dneska dobrou zprávu, byla jsem na kontrole, dle punkce jsem 7+6, dle utz 7+5 a hlavně máme srdíčko!!! 🙂

jolcap
23. bře 2011

@martinkka bezvá gratuluju, tak snaf i já budu v pohodě co na to amálka

jolcap
23. bře 2011

@petra123 musí,věř těch smutných je tady hodně, je bezva postup tvého dokyho,že hned plánuje co dál

martinkka
23. bře 2011

@jolcap děkuju 🙂 určitě budeš, ty jdeš v pondělí na utz, že? Amálka je ráda, že si bude mít s kym hrát 😀

jolcap
23. bře 2011

@martinkka až v úterý a budu taky 7+6 dle punkce,takže snad bude vidět všechno co je potřeba a pomažu na gyndu

martinkka
23. bře 2011

@jolcap určitě bude všechno vidět, neboj 🙂 já jdu znovu do CARu příští pátek a měli by mi dát průkazku

jolcap
23. bře 2011

@martinkka u nás pak posílají normálně k dokymu co tě tam poslal, já doufám,že bude vše ok

martinkka
23. bře 2011

@jolcap u nás pak posílají taky, tak jsem myslela, že mě už pošlou, ale jsem ráda, že jdu ještě do CARu

jolcap
23. bře 2011

@martinkka no hlavně at najdou co mají a odpovídá mimís tabulkám,zatím jsem já byla tabulková 😀

martinkka
23. bře 2011

@jolcap mně spadl takový kámen ze srdce, když jsem to srdíčko viděla, že mi řikal doktor, že ten kámen slyšel taky 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru