Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
29. bře 2011

@martinkka se vším do deseti tis. nechci černej

martinkka
29. bře 2011

@jolcap tak to neni drahý a je fakt krásný 🙂 taky se mi nelíbí černý kočárkym připadá mi, že se to pro malý miminko vůbec nehodí

martinkka
29. bře 2011

@jolcap co je to za značku? mrknu se na to

jolcap
29. bře 2011

@martinkka právě a mají děsně kombinací barev a jak říkáš černej, já dělala deset let v pohřebnictví takže to ne

jolcap
29. bře 2011

@martinkka v cross

martinkka
29. bře 2011

@jolcap miminko vypadá v tom černym kočárku jak v rakvi 😒 ještě když je to v kombinaci s nějakou jinou barvou, tak to jde, ale když je čistě černý, tak to je hrozný

jolcap
29. bře 2011

@martinkka tady máš odkaz http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/es..., no jasně tyhle šedivý s doplnky v zářivejch barvách

martinkka
29. bře 2011

@jolcap děkuju, jsou tam nádherný kočárky, tak si to tam v klidu všechno projdu 🙂

jolcap
29. bře 2011

@martinkka mě se tenhle líbí nejvíc,ale je to pěknej obchůdek,tak prohlížej,třeba budeme mít stejný kočíky, jo psala mi spolužačka z gymplu co dělá sestřičku v caru,že je taky těhule no to je super

martinkka
29. bře 2011

@jolcap povedlo se jí to přirozeně?

jolcap
29. bře 2011

@martinkka říkala,že ne

monnn
29. bře 2011

@jolcap jejé to jsou krásný kočárky!!

jolcap
29. bře 2011

@monnn díky za ocenění mého vkusu

monnn
29. bře 2011

@jolcap NZ 😉

jolcap
29. bře 2011

@monnn mamka se těší jak bude kupovat věcičky tak já jenom tohleto,kočárek, přebalovák a tak. ale nechytá mě nakupovací mánie

monnn
29. bře 2011

@jolcap tak mě by i chytala - mít důvod,ale i tak, pro úplně malinký miminko mám ještě schovaný 😉

jolcap
29. bře 2011

@monnn no já možná taky u tety, to zjistím v létě,takže kupovat se budou jen věci na ven

monnn
29. bře 2011

@jolcap 😉

jolcap
29. bře 2011

@monnn teda tam jsou asi věcičky i po mě,takže paráda

monnn
29. bře 2011

@jolcap hele vždyt moda se vrací,néééé 😀 ,no já mám schovaný po Martovi a po ségřiných dětech,tak snad když se zadaří tak něco vyberu,aspon na dvorek a k DR. koupím,ale dle zkušenosti ty oblečky ani nestihnou dítka unosit 😉

jolcap
29. bře 2011

@monnn vím jak to je bydlíme na vsi takže jsem v klidu a k mudře budeme mít něco hezoučkýho

martinkka
29. bře 2011

@jolcap to je jedno, že jsou i po tobě, miminko toho potřebuje dost a má všechno jen na chvíli, tak stačí mít pár hezkých nových věcí, když někde půjdete a na doma stačí to starší, ne? 🙂

monnn
29. bře 2011

@jolcap jj taky nebydlíme ve městě 😉

jolcap
29. bře 2011

@martinkka no jasně, Marti co děláš když tě bolí hlava,mě už od odpledne a jsem vyřízená

martinkka
29. bře 2011

@jolcap mě teď hlava naštěstí nebolí, ale zkus e hodně napít a asi si jít lehnout a kdyby to bylo fakt moc, tak myslim paralen můžeš

jolcap
29. bře 2011

@martinkka díky piju jako notor

martinkka
29. bře 2011

@jolcap tak to zkus zaspat 🙂

jolcap
29. bře 2011

@martinkka už se chystám

martinkka
29. bře 2011

@jolcap taky už za chvilku půjdu

mv
30. bře 2011

@lenkacar to tak je vždy, což...uvidíš, že ti výjde oboje,jak práce, tak Ketáček či Ketáčci. 🙂

holky, hezký kočárky,to jo.u nás v polích a přímo u lesa, kde bydlíme přichází v úvahu jen klasika, 4 pořádná odpružená kola,jinak bych nedojela ani do krámu.. 😀 a to je jen inglesina a bebecar, jinak myslím nic.sice to není můj šálek kávy tento typ kočárků, ale nedalo by se svítit.

@jolcap ten tvůj vybranej má kolegyně v práci a myslím, že říkala, že je spokojená,ale jezdí převážně po chodníčkách ve městě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru