• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
Ahoj holky!! Tak dnešní kontrola na jedničku máme ručičky i nožičky :grinning: dle UZ jsme o týden větší máme 2,95cm jsem tak ráda že je vše v pořádku fotečku mám v albíčku :grinning: na další kontrolu jdu hned za týden ve středu a to už do poradny a zároveň na ten prv.screening :grinning:
5. dub 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra už jsem si tě našla jinde ,fotečka je přenádherná
5. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš radost vid ..už je to fakt miminko :dizzy_face:
5. dub 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni co ketik???
5. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka to bych mu radila, ještě že mi je divně a tak si říkám,že těhu jsem, dneska jsem napříkla snědla jako večeři kyselý cibulky
5. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka ahoj páji jo snad je vše ok..zatim se cítim dobře :wink:
5. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ach jo čekala jsem ms tak kolem 4.4. a furt nic pak jak to dostanu jdu na ket
5. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal no jo to jsou nervy, mě mrcha přišla taky o tři týdny dýl když jsem ji potřebovala hned. Tak to bude rychlý pokus už jsi nahormonovaná tak by to mělo vyjít
5. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar DRZIME MOC PALECKY!! PAK DEJ VEDET PROSIM!!!
5. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra kontrola doufám že kontryhel pomohl a citím že ano že ovulka je tady tak zítra pregnyl a doufám že se hend domluvíme na pondělní KETik a zítra se opět připravím 300 za UTZ asi se zeptat jesli se to neda započítat do KETu že je to morda pořad platit 300 za UTZ.
5. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni super že se citíš dobře jen tak dál.-))
5. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 no jo to už tady bylo vícekrát,necháme to osudu
5. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj ale neboj ted to vyjde oběma a všem tady kdo čeka konečně na vytoužené mimisko
5. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no mám hroznou radost moc děkuji :grinning:
@petra123 ty platíš každý uz 300,-? kam to chodíš prosím tě....mě teda přišlo že teda platím taky za každou hloupost ale za uz? já dnes dávala 50,-za obrázek :sunglasses: u své doktorky ale v Sanusu mi dali obrázek zadarmo :unamused:
5. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jo protože jsme asi promarnila 6UTZ za rok tak ted pokud nejsem v IUI nebo IVF nebo KET tak paltím ale zítra se na to zeptam jesli je to naposledy před KET??bo mě to trochu sere za všechno platím a ted už KET naposledy a pokud to nevyjde tak mam pak zamražene ještě dva bojovníčky tak stejnak to budem muset přerušit bo jsme s penězy na dně tak až tak za půl roku bo asi by mě už aji vyhodili z práce :frowning2: jo chodím do fertimedu
5. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 to je divný mě za poslední roky dělali kvůli nepravidelný ms uz skoro každý měsíc (před vyvolávačkou) a nikdy jsem nic neplatila ani jsem nikdy neslyšela že je to limitované na rok....i když v dnešní době bych se už ničemu nedivila...hlavně že si platíme pojištění že?!
5. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ja u svého gyndaře nikdy nic neplatila a děla mi UTZ pokaždé co tam jsem.Ale v CARu mě to taky překvapilo ale zítra se na to ještě zeptam??
5. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 to se zeptej (jestli tě neberou na hůl) tři stovky stojí uz pro ty co nemají pojištění...
5. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra no právě zítra se zeptam bo toho ma dost. :angry:
5. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 to se zeptej já nikdy nic neplatila ti řikam jen léky ,max. fotku z utz a poplatek 30,-
5. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 já chodila 2 roky každej měsíc na UTZ na folikulometrii a nikdy jsem za celou dobu nic neplatila.

@jolcap jak je?
6. dub 2011 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv ahoj pořád stejně nedobře,ale jsme za to ráda vím,že jsem těhu,jen ty domácí práce mě zničí u všeho se mi dělá zle
6. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jen si to užívej... :grinning: :wink:
6. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv jo chlap mi říkal, to je divný já chtěl dítě a špatně mi není a tobě je tak moc zle :grinning: docela se těším až to přejde a nebudu tak unavená, taky Ti přeji aby Ti bylo co nejdříve stejně jako mě :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě je dnes líp jak včera ,takže nevim.. :confused: to bude zase překvapeníčko
6. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahoj včera ti bylo zle? nebo co a jak jinak
6. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemůžu říct že zle ,ale jako podbřišek a trošíčku prsa a tak divně ..nemůžu říct zle ..ale já si dokážu lecos vsugerovat a tak bych se timhle stylem brzy zcvokla ..musim na to přestat myslet a chovat se normálně ..už je rozhodnúto ,bud to tam je a drží a nebo neni a je to v čoudu .. a když to tam drží at to drží pořádně ..jestli tam něco drží na vlásku at to jde pryč zavčasu ..další zklamání už těžko zvládnu ..
6. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar vsugerovat si dokážeme všechny a všechno, je to těžký nikdy dřív bych nevěřila jaký to je psycho, moc ti přeju štastný konec jako v pohádce
6. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap je to psycho o tom žádná ..a já se znám moc dobře ..
6. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to jo už aby to bylo za námi, tohle mě učí pěkný trpělivosti furt jen čekám a na všechno, jinak mám hlad,ale nemůžu nic sníst hrůza
6. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek