Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

gammaray
13. dub 2011

@lenkacar tu čárku máš podle mě nádhernou !!!!!!

jezulicka
13. dub 2011

@martinkka tak dnes jdeš do poradny tak držím pěstíky at je vše na výbornou..pak napiš kolik už bobek měří ...
já se cítím fajn normálka už se to blíží a začínám trochu nervozní být, v pondělí jdu taky do poradny tak jsem zvědavá co mi řekne...už si začnu prát výbavičku at to mám pomalu vše připravené... 😀

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka nen je to mamatest 10tkovej ..oboje ,no příští čtvrtek uvidíme co vyjde v krvi ..

holubice.petra
13. dub 2011

Ahojky holky!!
Tak kontrola v pořádku první jsem byla na tom screeningu a tam si mimís plaval pěkně na zádech s rukou podhlavou už byli vidět i prstíky na ručkách 😀 tam jdu zase za týden a už by mě měli dát i výsledky co a jak....a pak jsem byla u své doktorky kde jsem vyfásla už konečně těhu průkajdu a nějaké reklamní letáky a vzorky...no a tam už se moc nechtěl nechat vyfotit ani se tak krásně neprotahoval 😒 ale alespoň nějakou fotečku mám (mám jí v albu) do poradny jdu až 11.května....no a jako vrchol úspěšného dne jsem si koupila těhu kalhoty 😀

lenkacar
13. dub 2011

@holubice.petra no neke nějakej pohodovej mimísek co?

holubice.petra
13. dub 2011

@lenkacar to jo asi po tatínkovi ten je taky pohodář 😀 já už taky budu panu doktorovi na screeningu jsem slíbila že už nebudu stresovat, ujišťoval mě že už to bude určitě v pohodě a stres prckovi nedělá dobře 😉

lenkacar
13. dub 2011

@holubice.petra komu dělá dobře že jo 😢 ale po našich zkušenostech a těhotnění touto cestou se člověk musí stresovat

lenkacar
13. dub 2011

tak mi to nedalo a po ranním pomalém odečítání jsem zkusila ten nový test co donesl muž a je taky 10tkový a neni na něm skoro nic ,to je na lupu .. 😠 takže kdoví jak na tom jsme .. 😠

jolcap
13. dub 2011

@lenkacar drž se testu po dvou dnech, jestli si neměla ranní tak tam nemusí být skoro nic

lenkacar
13. dub 2011

@jolcap no nebudu lhát ,že jsem smutná

jolcap
13. dub 2011

@lenkacar já vím,udělala jsem to taky a nebylo tam nic a pomalu jsem bulila, vydrž neovlivníš to něco se změnilo v tvých pocitech

lenkacar
13. dub 2011

@jolcap neházím flintu do žita ,neboj .. 😉 jen budu čekat co mi život připraví zase za překvapení

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar nebuď smutná, nedá se srovnávat test z ranní a pak z odpolední moči
V poradně všechno OK, jen mám bílkovinu v moči, tak uvidíme jestli tam bude příště znovu, tak s tim prý budeme muset něco dělat, miminko vypadá o 3 dny větší, poprvé mi dělali UTZ přes břicho, bobek spal, tak ho doktorka vzbudila a pak na nás mávalo rukama i nohama 🙂

jolcap
13. dub 2011

@lenkacar jo život není peříčko a astrašně blbá otázka: Dovedeš si představit život bez dítěte? my to doma řešili po tom co kámošce přítel řekl,že dítě je pro něj prioritní a když nebude odejde.

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka chudinka malinkej ten se musel leknout

lenkacar
13. dub 2011

@jolcap manžel dítě moc chtěl a chce ,ale už si to umí i představit že nebude ,už jsme unavený z toho oba

jolcap
13. dub 2011

@martinkka bezva, mě taky dělal přes břicho je to prý už dobře vidět,musíš hodně pít a nenastydnout, taky nosím všude deku

jolcap
13. dub 2011

@lenkacar víš já si říkala, že když to nevyjde jdu z CAru rovnou do cestovky a budu jezdit po světě 2x do roka dovča mimo čr, máš v rodině nějaký děti kolem sebe aby jsi mohla dělat i třeba hodnou tetu(moje ségra nemá děti a mít je nebude ale je to bezva teta co bere zuzu všude a všechno jí kupuje

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar asi se lekl, ale přece nemůže spát, když se má ukazovat 🙂 potřebovali jsme zkontrolovat, že vypadá v pořádku

@jolcap doktorka řikala, že mam hodně pít, tak to zkusim a příště to snad bude dobrý

holubice.petra
13. dub 2011

Mě na tom screeningu dělal uz taky přes břicho a pak i ze spodu aby prcka viděl ze všech stran 😀
Holky nám se nedařilo skoro pět let(když nebudu počítat to jedno zamlklé těhu), ale nikdy jsme nepřemýšleli nad tím že by jsme neměli děti...prostě jsme věřili že se to podaří i za cenu darovaných vajíček.... 😎

jolcap
13. dub 2011

@martinkka já měla moč blbou pokaždý v předoperačním tak mi doky říkala,že je to nastydnutí

@holubice.petra no když nám už je hodně let holka, ve 40 tě tlačí čas jako prase a já bych asi dítko za dva roky nechtěla kdo by ho pak vychoval až budu skoro vetchá stařenka

holubice.petra
13. dub 2011

@martinkka a kde máme fotečku tvého manekýna 😀 ??? náš se mrskal jako blázen ale pak když jsem šla ke své doktorce a přišel čas na focení tak už spal a ani se nehnul ani ruku nezvedl 😎 lump.

holubice.petra
13. dub 2011

@jolcap chápu 😉 stařenka nebudeš budeš krásná maminka 😎

jolcap
13. dub 2011

@holubice.petra doufám,že ne tlustá při vážení jsem to chtěla sestřičce raději pošeptat nebo napsat na lsítek

martinkka
13. dub 2011

@holubice.petra tady je foto 🙂 je to na tom screeningu líp vidět? má to být 3D, ne? jdu na něj příští čtvrtek, tak jsem zvědavá

holubice.petra
13. dub 2011

@martinkka no super krása! ne byl to normální uz ale vidět to bylo super i prstíčky na rukách 😀

martinkka
13. dub 2011

@holubice.petra tak to se těšim 🙂 a řekli ti něco k výsledkům, nebo se čeká až na tu krev?

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka to je tvoje miminko?????????????? 😕 už takhle krásně vidět?????

martinkka
13. dub 2011

@lenkacar jo jo, to je moje miminko 🙂 jen tam nemá vidět ručičky, protože s nima tak mávalo, že se to nedalo líp vyfotit

lenkacar
13. dub 2011

@martinkka já jsem z toho paf

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru