Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
2. kvě 2011

@tonytony hlavně se nestresuj předem, jestli protokol bude sedět, či spermošky už teď stejně neovlivníte,bude vše dobrý. 😉

luca77
2. kvě 2011

@olasek Ahoj,já jsem si píchala Menopur před IUI v jiném centru,než ted chodím.Teď nevím co mi dr.napíše.Mám VZP.

lenkacar
3. kvě 2011

@luca77 vzp je dost vstřícná k ivf

martinkka
3. kvě 2011

@tonytony zamrazit sperie se určitě dají, my je taky máne zamražený, kdyby náhodou někdy něco 🙂 už je to asi 1,5 roku,. tak si to přesně nepamatuju, ale myslim, že musel jít nejdřív na krev na protillátky a pak měl do týdne donést sperma na zamražení a teď platíme za skladování spermií, zeptej se v CARu, určitě to nebude problém

tonytony
3. kvě 2011

@martinkka Díky, jo asi to bude reálný, no nic, teď už to nezachráníme, uvidíme, jak dopadne 3.IVF... a kdyby jsme pak někdy šli do nějaké další akce, tak na to budu pamatovat a jakmile bude manžel plný sil, vyšlu ho do mrazáčku, protože u nás je to fakt jak na potvoru vždycky něco před akcí☹

olasek
3. kvě 2011

@luca77 budu moc držet pěsti, aby se všechno podařilo 😉
@lenkacar je vstřícná, ale zároveň je i dražší než jiné pojišťovny - na první IVF jsem měla VZP a doplácela jsem znatelně víc než s MVZP ....

martinkka
3. kvě 2011

@olasek souhlasim, myslim, že VZP přispívá na míň věcí, než jiné pojišťovny, mně doporučili kvůli IVF změnu, měla jsem VZP a teď mam průmyslovou ZP

lenkacar
3. kvě 2011

přišla jsem se s Vámi všemi rozloučit ,my končíme a já končím z osobních důvodů na MK,viz ,art snažilky co se snaží ..nechci to více komentovat,Všem přeji krásná miminka a hodně sil ..Lenka

martinkka
3. kvě 2011

@lenkacar to mě mrzí ☹ přeju ti hodně štěstí a ať se ti podaří všechno, co si přeješ

monnn
3. kvě 2011

@lenkacar Leni chápu,hmm já ted taky řeším co bude dál nějak si letos vytahuji jen černýho Petra ☹ ,přeju Ti at jsi začneš vychutnávat život aspon takový jaky je!!

olasek
3. kvě 2011

@lenkacar Leni, rozumím, i když je mi to líto.... Moc na tebe myslím a přeju strašně mooooooc štěstíčka!!!! A až tě to štěstí zastihne ( a třeba i nepřipravenou 😉 ) přijď nám o tom říct.... Opatruj se, O.

tonytony
4. kvě 2011

Tak u nás holky další jobovka do toho všeho, aby toho nebylo málo, tak mi nevzali malou do školky☹ Takže paráda, vůbec nevím, co mám dělat, pokud se teď IVF nepovede, tak je to v prdeli a já prostě jsem nahraná- končí mi MD a v práci musím hlavně dát vědět, jak co bude a nebude, takže nejen že těhu nevyšlo, ale ani školka! Fakt super, líp už to vyjít nemohlo, takže další stres a pres☹ Jsem nebetyčně nasraná- a budu hnusná, ale za komunistů bych aspoň tu školku měla a hlídací babičku už v důchodu taky, tady nefunguje fakt nic!!! Proboha, jak mě by teď to IVF, kdyby dopadlo, vše vyřešilo☹

@lenkacar Leni, co se stalo? Je mi to líto, já Tě tady chcíííííííí!

petra123
5. kvě 2011

4auky holky po dlouhé době bo nemam doma net a chlap ma firemní tak jsme bez netu tak píši až ted,nakonec uvažujem že potřebujem se uklidnit a užít si klid a odpočinek tak nakonec uvažujem nad Egyntem dívali jsme se že LM se dá sehnat za super prachy tak budem sledovat ceny a tyden před odletem najdem zaplatíme a letíme at si vyčistíme hlavu bude se o nas někdo starat a nějaky ten vylet ale hlavně moře blankytně modré a nezapomenutelné.ted jsme s chlapem mluvili o tom a sice až k adopci jsme nedošli ale nai nezkouším se ptat bo citím že adopce u nas ne...nejmám nic proti jinym dětem ale chcem svoje,možna darovane vajíčko by překousl ale myslím si pořad a věřím že se pořad podaří přirozeně,ale jak tu píše Lenka mam toho dost pořad prohlídky a gyndaře nechci minimalně rok vidět jak si na to všechno vzpomenu je mi blbě už nepočítam ani dny prostě nic jen iju kontrihel jako prevence at dole klape jak má a aspon menzes at mi chodí na pohodu.JInak jsme ani nevěděla ale máme u nas ve městě lečitelku zajdu k nic a zeptam se na aleternativní lečbu jesli se tomu věnuje a pak ještě chci zkusit akupukturu chlap mi požehnal že to mam zkusit tak jdu do toho pač peníze co jsme nechali v centru je jen zlomek toho co dam za alternativní medicínu.Tak holky dovča pomůže nam všem nebojte🙂)potřebujem ji a zasloužíme si ji za to vše co podstupujem.-)nemyslíte,

petra123
5. kvě 2011

@lenkacar leni drž se a někdy napiš jak jsi na tom nebo na facebooku napiš mi jmeno do IP a najdem se tam pá a drž se a neboj taky na koníka už moc chodit nebudu nosí to jen smolíčka pacholíčka jak čtu poslední dobou.

luca77
5. kvě 2011

@olasek i já tobě držím pěsti,aby se co nejdřív zadařilo 😉

tonytony
6. kvě 2011

Tak poslušně hlásím, že v bříšku něco narostlo- sice asi ne tolik jako u dvou předchozích IVF, ale aspoň něco, takže v po poslední UZ a pak už OPU- tipuju středu... Uf, už se to blíží...

olasek
7. kvě 2011

@tonytony nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě!! Moooc držím pěsti, aby to vyšlo!!!!!! 😉 ... Dej vědět novinky a opatruj se!

tonytony
7. kvě 2011

@olasek Děkuju🙂 Taky se tím uklidňuju, že třeba budou kvalitnější, ale nevím, u nás to je hlavně v DNA a tu moc nezkvalitníme asi...

olasek
8. kvě 2011

@tonytony promiň, nějak jsem se nedopátrala, když jsi tu vysvětlovala, jakou máte komplikaci v DNA?

tonytony
8. kvě 2011

@olasek No máme prostě víc časté náhodné kombinace chromozomálních vad u embryjek(dělají nám PGD, tak to víme díky tomu), nechali jsme si i vyšetřit DNA spermií- halosperm a je tam vyšší výskyt vadných spermijek s vadnou DNA... Mám opak. potraty v časných stádiích, takže to odpovídá, takže vybíráme zdravé a to nám prostě ten pošet na konci děsně zkrouhne☹ Z 20 na 1 minule...☹

olasek
8. kvě 2011

@tonytony tak to jsem netušila, že je i tohle možné ☹ ...potom chápu tvůj strach a stresík z menšího počtu vajíček....ale počkej, ono to klapne 🙂 sice je to složitější, ale věřím současné medicíně...musíme věřit !!! 😉

tonytony
9. kvě 2011

Tak hlásím, že nakonec posun OPU o den dál, takže ve čtvrtek- v bříšku něco snad na sběr bude dle dnešního UZ, tak snad... Venku je tak hezky, že bych o to víc chtěla, aby to konečně dopadlo...

olasek
9. kvě 2011

@tonytony naprosto rozumím...taky bych si to přála...kéž by!! Tak držím pěsti na čtvrtek...ať je tam pěkná úrodička 😉

tonytony
9. kvě 2011

@olasek Děkuju🙂

olasek
14. kvě 2011

@tonytony beruško, jak to s tebou vypadá?? Ve čt jsem na tebe myslela. Kdy bude ET?

Jak se máte ostatní?

mv
14. kvě 2011

@olasek já mám manžela od včera v nemocnici s neprůchodným střevem, tak doufám, že pomůžou injekce s kortikoidy a nebude muset pod kudlu...
a jinak je u mě šance, že nakonec letošní dovolenou nakonec strávím ve stínu pod slunečníkem místo na Rhodosu... 😀 tak uvidíme. 😉
co ty, jak se máš?

olasek
14. kvě 2011

@mv tak to doufám, že manžel bude ok! Ty kortikoidy by to mohly rozehnat 🙂 A jinak ty čišíš nadějí 😀 , to se mi líbí!!!! Ten stínek pod slunečníčkem bych to mooooc přála!!!

mv
14. kvě 2011

@olasek snad to zabere, doufám...
zatím čiším, tak jen abych zase neskončila s ledovou sprchou jak loni... 😒

olasek
14. kvě 2011

@mv mysli jen pozitivně....!!! Přece se to musí zlomit 🙂 Kdy budeš vědět nějaké info???

mv
14. kvě 2011

@olasek po včerejší návštěvě gynekologie to vypadá ,že se to u nás zlomilo,tak je aby to tak vydrželo i nadále... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru