Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

olasek
14. kvě 2011

@mv tak to je paráda!!! Potichoučku gratuluji 😵 a samozřejmě držím pěsti! Hlavně nečti na koníkovi žádné nesmysli, ať tě to nerozhodí, protože mimi potřebuje pohodu a klid, aby si udělalo zázemí!! Všechno dobře dopadne!!! 😉

mv
14. kvě 2011

@olasek děkuji moc. 🙂

tonytony
14. kvě 2011

@olasek Ahojky, děkuju, mně pořád blbnul koník a asi jsem sem zapomněla napísat, jak to u nás dopadlo... Takže nakonec vajíček bylo nejvíc ze všech 3IVF- 26, ale jak jsem tušila, počet nic neznamená- takže nakonec druhýá den po tel. do Caru verdikt- z 26 bylo jen 14 zralých a z nich se oplodnilo jen 11, což je o 1 méně než minule, takže trochu zklamání, poprvé z 12 bylo jen 1 ok a podruhé ani to jedno ok nebylo, takže to moc nadějí nedává, ale chci věřit, že tam to jedno zbyde a už se chytí... Další volání zítra- strašně se bojím... U nás ale teda to odpadá až po PGD, takže úterý, středa bude asi rozhodující☹ Hrozí mi hyperstimulák, ale je mi paradoxně líp než u 2.IVF, kdy bylo jen 21 vajíček, i tak ale mám píchat kortikoidy, pít, bílkoviny atd. jako prevence... Ale to vem vše čert, jen ať tam aspoň jedno embryjko na nás je, nic jiného si nepřeju!

tonytony
15. kvě 2011

Tak holky, nevím, ale u nás to asi fakt je bez šance☹ Embryjek je už jen 8 a když si vezmu, že minulé IVF jich v téhle době bylo pokaždé 11 a pak se jich k vyšetření hodilo jen 6- a z nich na konci po vyšetření chromozómů zbylo jen 1 jediné zdravé, tak moc naděj nejde mít☹ 6 jich k vyšetření nebude ani náhodou a statisticky to je prostě u nuly☹

olasek
16. kvě 2011

@tonytony ale ,prosím tě, statisticky!!!! Víš prdlačku, jak to dopadne, akorát se stresuješ! Chápu, že panikaříš, protože máš za sebou nějakou IVF minulost a můžeš porovnávat. Ale dej prostor zázrakům 😉 , třeba tam bude nějaký bojovník 🙂 !!! Mě vždycky drží nad vodou příběh mojí kámošky - jen jedno vajíčko, protože jí se téměř nevyvíjí, její manžel žádné spermie v ejakulátu takýže odběr z nadvarlete - podařilo se odebrat pouze jednu! a mají Nikolku!!!! To je zázrak, nemyslíš?? 😵 Zázraky se dějí!! Musíme doufat a snažit se 🙂 ....Držím strašně moc pěsti, aby tě potkal!!!!!!!!!! Teda nás všechny 😉

tonytony
16. kvě 2011

@olasek Beru, díky, ale u sebe nějak na zázraky fakt nevěřím☹ Ale hezky se o nich čte a je krásný, když se takový nějaký stane🙂

olasek
16. kvě 2011

@tonytony i ty skeptiku.... 🙂 však já rozumím....snažím se tím namotivovat i sebe!! Prostě držím pěsti a dej vědět, kdy bude ET, protože věřím, že bude 😉 ...

tonytony
16. kvě 2011

@olasek Díky moc, já vím, že je těžký někoho uklidňovat, když člověk sám bojuje🙂 No ET, pokud bude, tak ve středu odpoledne- ale u nás je to tak, že tam jedeme a až tam se dozvíme verdikt, takže nic předem, jak to někde už ví někdo pon telefonu u nás není☹ Takže nervy děsný☹

tonytony
17. kvě 2011

Holčičky, tak hůř už to dopadnout nemohlo Na vyšetření dnes není nic- embrya jsou pomalá, nelze je PGD vyšetřit, pravděpodobně nebude nic ani na zítra... Takže konec, tak jak jsem předpokládala... Ani ET nebude, už fakt nemůžu... Tohle IVF dopadlo naprosto nejhůř, katastrofálně, PICSI vůbec nepomohlo, spíš naopak, jsem fakt na dně... Je to jak ten nejhorší sen, jen je to bohužel hnusná realita☹

mv
17. kvě 2011

@tonytony to mě moc mrzí, ale píšeš, že pravděpodobně nic nebude na zítra, tak dokud to není úplně jasné, tak pořád mini šance je...

tonytony
17. kvě 2011

@mv No, to víš, že Ti to neřeknou tak tvrdě, ale bylo z hlasu cítit takové to, že s tím nemáme počítat☹

mv
17. kvě 2011

@tonytony já vím, taky tě nechci utěšovat, je mi jasné, že ta situace je na h...o

lenkacar
17. kvě 2011

@tonytony berunko hlavně neplakej,víš co si říkám já ,,radši nic ,než třeba postiženýho chudáčka ,kterýho bych si tady vydupala za každou cenu,proti přírodě 😉 ,,hlavu vzhůru ,život je krátkej a zdaleka nekončí 😎

jolcap
17. kvě 2011

@lenkacar ahoj ty stará vojno, jak se máš pořád sem koukám jak na tom kdo je a všem držím palečky at se to vyvyrbí tak jak si každý přeje nebo chce

lenkacar
17. kvě 2011

@jolcap 😀 😝 krásný oslovení ,lepší než stará škeble třeba 😀 musela jsem zareagovat na neštastnou tondulku 😔

lenkacar
17. kvě 2011

tak se mějte všechny moc krásně ,já na vás stejně koukám ,nedá mi to no ..mizim na rehabilitaci zad ..papa

mv
17. kvě 2011

@tonytony nevěš hlavu, třeba se zadaří doma,myslím, že jsi psala o malé, že tak byla počata...
Nikdy to člověk nesmí vzdát i když je to kolikrát hodně těžký.to jo.

Já si tenhle měsíc byla jistá, že to nemůže doma vyjít a ani jsme se nijak nesnažili a ono zrovna jo.... 😉

tonytony
17. kvě 2011

@mv Bez ovulace to asi nepůjde nikdy☹

mv
17. kvě 2011

@tonytony ani se stimulkou nemáš vůbec ovu??

jolcap
17. kvě 2011

@mv co to slyšíma vidím,že by to byl tygr 😀
@tonytony nevěš hlavu kámoška měla tři stimulky IVF vždy jen jedno vajko a zavedeno jen jedno v druhé stimulce, po té nasazen dlouhý protokol to dopadlo ouplně blbě a když si vyhlídla psa tak se jim to povedlo doma a to jí je jako mě

mv
17. kvě 2011

@jolcap zatím to tak vypadá... 😉

jolcap
17. kvě 2011

@mv tak to tátovi ujeli nohy v Krumlově co? držím všechno co mám

mv
17. kvě 2011

@jolcap právě, že v Krumlově nic, což mě pěkně nasralo, neboť jsme se tenkrát snažili super pocitvě.... 😀
a minulý měsíc jsme to odfláknuli a zafungovalo to.díky

jolcap
17. kvě 2011

@mv no tak to by bylo super strašně ti to přeju a mám z toho radost,koukej se opatrovat a rozmazlovat, někdy je lepší si nedávat záležet zase budeš mít výmluvu ani jsem s tím nepočítali

mv
17. kvě 2011

@jolcap zrovna dneska jsem se rozmazlila novou spodní soupravou,krásná, fialková.
Manžel se jen optal, proč jsem si nekoupila o pár čísel větší, když mi za týden narostly dvojnásobně prsa... 😀

jolcap
17. kvě 2011

@mv chválím když ti to udělalo radost, no tak to má manžel dobrý užívá si velikosti
bohužel mě asi někam odešli,jen mě pálí, svrbí a bolí

mv
17. kvě 2011

@jolcap on je v nemocnici,takže z prsou má zatím prd...
co ty, jak ti je?

jolcap
17. kvě 2011

@mv já četla, bezva komplikace,ale snad to bude v pořádku a brzo se bude doma mazlit
už je mi líp,ale stravuju se dost zdravě ani maso jíst nemusím,ale hodně zeleniny a ovoce až mi doma nadávají,že mám koupit něco pro ně

tonytony
19. kvě 2011

Ahoj holky, tak u nás se stal zázrak- předevčíry jsem celou noc, jak nám řekli, že to vypadá, že na vyšteření nebude ani jedno embryjko, jsem nespala a modlila se a modlila... a ráno volala do Caru se slzami i v hlase, kde mi embryoložka řekla, že "zkusí" vyšetřit 2 embryjka, která by snad nějak mohla jít vyšetřit... a začala se ptát, jestli nám má volat, kdyby to dopadlo špatně, abychom zbytečně nejezdili- což se nikdy u předchozích ivf neptala, prostě automaticky jsme měli vždy přijet, takže samo, že jsem z toho cítila, že naděje je hodně mizivá... Já, že ne, že určitě přijedeme ať tak nebo tak, že to budeme stejně chtít konzultovat... šla jsem pak dopoledne ještě do kostela a modlila se celou cestu do Brna... Manžel- optimista mi upřímně tentokrát řekl, že mám počítat, že to je konec, že tomu sám taky nevěří( jindy věřil až moc) a o to větší šok byl, když nám řekli na místě, že obě ta embryjka jsou zdravá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mám je obě u sebe- nechtěla jsem riskovat, že by se ev. tod ruhé nerozmrazilo, kdyby to nedopadlo, vím, že moje tělo na dvě asi stavěné není, ale strašně moc chci věřit, že aspoň to jedno to po tomhle všem nějak vybojuje, pokud ne, tak už amen s námi, takovouhle šanci už nikdy mít nebudeme! Takže kéž by, přijde mi to, jak zázrak, byť ještě není nic jisté- resp. vůbec nic, ale jsem za tohle nesmírně vděčná, byli jsme tak v šoku, že jsme brečeli oba a já se snad stokrát ptala, jestli to myslí vážně, že jsou obě zdravá a k ET! prostě psycho... Nevím, proč mě v tom tel. tak stresovaly, když to jindy před tím nedělaly, jestli to fakt vypadalo tak blbě a taky nevěřily, nevím, ale já teď musím bojovat! Za 11 dní máme výročí svatby a byl by to ten nejkrásnější dárek na světě!
Strašně se uvnitř "raduju" a zároveň moc bojím, ale jsem vděčná za tuhle pro nás až neskutečnou šanci! Moc všem díky za oporu, u nás to je jak na houpačce tohle IVf- šílený naděje a pády, kéž by na konci bylo to naše ŠTĚSTÍ!

dvojcata2
19. kvě 2011

@tonytony I já se modlila a na 3 pokus to vyšlo.Moc moc ti přejupo tom trápení aby to vyšlo!!!Dej vědět 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru