• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
Ahojda holčičky,
přišla jsem se podívat, jak se máte a namotivovat se do dalšího pokusu :wink: ....To, že mám strach je asi normální a snažím se pracovat s psychikou a hodit se do pohody. Po těch nevydařených dvou pokusech je ale docela těžký udržet náladu, ale na druhou stranu jsem zase ráda, že se něco bude dít......no, uufffffff!!!
@tonytony moooc držím pěsti...vypadá to skvěle :wink:
@jolcap už 17.týden?? Neuvěřitelně to letí!!!
@mv gratuluji!!! :slight_smile: Můj synovec Matyáš slaví svátek na Matouše, zatím v kalendáři není :unamused:
@lenkacar strašně ráda tě tu vidím!!!!! jak se máš???
28. kvě 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar No, právě- tyhle 10kový testy ukazují těhu, ikdyž žádné není- byť jen jako duch, prototo je nemám ráda- mnile mi ukazovaly// ještě taky v době, kdy už bylo HCG dva dny před tím 7 a zcela prokazatelně klesalo:frowning2:
28. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony taky si říkám , že nás brzy navštívíš na dvojčátka 2011/2012 držím palečky jeste jednou
28. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony tak to vidím jako @koubovka1 budou dvě, silnou čárku jsem já teda v tý době neměla,takže žádný biochemko,ale dva kulíšci
@olasek no docela už jo,ale už abych měla po genetice pak budu klidná a hodně se těšit zatím je tam spoustu nervů,aby mimi bylo v pořádku
28. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap
@koubovka1 Holčičky, vy mi teda přejete:slight_smile: Já si myslím, že pokud, tak bude jedno, jen aby aspoň to jedno bylo:slight_smile:
28. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jen narychlo- naprosto nevhod přijela mamka, která nic neví- HCG je 776:slight_smile: Takže je to tam!!!Jen teda nevím, jestli se z toho dá soudit na počet mimísků, ale hlavně, že to tam je a aby vydrželo!!! Mám radost, ale začínám se bát už UZ, aby bylo srdíčko... Vždyť víte... Tak pa, pa, až mamka odjede, přijdu:slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony to je dost vysoký no máš se na co těšit,ale gratulace
30. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony potichu gratuluju, vypadá to moc dobře :slight_smile: na počet mimísků se soudit nedá, ve stejnou dobu jsem měla hCG taky kolem 770 a čekáme jedno :wink: držím palečky, ať to zdárně pokračuje
30. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka
@jolcap Holčinky, děkuju, to je fuk- hlavně aby bylo aspoň jedno a zvládlo to až do konce a bylo zdravý!To jediný si přeju, nic víc, to ostatní je na tom nahoře:slight_smile: Ale o tohle ho prosím moc!
30. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony bude to dobrý, uvidíš :wink: chce to na to tolik nemyslet a snažit se nějak odreagovat, vim, že se to lehko mluví a těžko dělá, ale je to tak, tak ti přeju hodně trpělivosti :slight_smile: poprvé a podruhé jsem na to strašně moc myslela, poctivě polehávala a měla klid a nedopadlo to - poprvé to nevyšlo a podruhé jsem měla MA, teď jsme se 3 dny po ET stěhovali a od té doby jsem se nezastavila, jasně, že jsem netahala nic těžkýho, ale mam pořád co dělat v domečku a na zahrádce, ještě jsme si pořídili kuřátka a štěně, tak jsem na nějaký pozorování se neměla fakt čas
30. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka můžu se jen zeptat- u toho MA bylo hcg nějak třeba výrazně nižší už od začátku? já MA měla taky, ale hcg jsem nevěděla, to jsem to tolik nesledovala jako ted u ivf, díky moc...
jinak já mám taky šrumec- už jen s malou, ted jak je teplo o to víc, takže snad to nějak půjde:slight_smile:
30. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka pravda ale je, že já jsem potratová a malou jsem si musela poctivě vyležet- krvácela jsem do 5.měsíce... u 1.ivf jsem neležela, užívala si to a věřila v úspěch až naivně a nic, u 2. ležela a aspoň se chytilo, byt biochem. nakonec a ted jsem taky spíš ležela a dostala jsem se zatím nejdál...
30. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony tak to radši polehávej :slight_smile: u MA jsem neměla hCG od začátku nižší, nebylo nic poznat, jen pak na UTZ v 9.týdnu, do té doby bylo všechno OK, ale na to vůbec nemysli, věř, že to bude OK, když vám dělali PGD, tak by mělo být embryjko v pořádku a neni důvod, aby jsi měla MA
30. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka díky moc!
30. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony nemáš za co :slight_smile: kdy máš jít na UTZ?
30. kvě 2011 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka Mám se objednat za 2,5 týdne, takže nějak kolem 16.6.- dle toho, jak s emi to bude prý hodit, stačí den předem zavolat, tak si to chci zkombinovat ještě v Brně s hematologií- v té době mi dojde Clexane na ředění a dr. mě chce vidět a zkontrolovat krev, tak to budu nějak ladit s tím...
Taky se chci objednat k Dr. Vlašínovi- máme vyloženě z genetiky napsáno, že je nám indikován ten prvotrimestrální screening s NT, tak bych chtěla jít k němu, je prý nejlepší, aby byla jistota, ale nevím, jestli, když budu čekat až na srdíčko, tak se zvládnu na ten 11.-13.tt objednat? Ale teď mi to zase přijde předčasný, když ještě není nic jistého...
Nevíte někdo s jakým předstihem se stačí objednat a zda je problém objednat se přímo k němu?
30. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony taky jsem byla na screeningu a objednávali mě až po potvrzení srdíčka, ale tak si tam zkus zavolat, jak dlouho dopředu se máš objednat
30. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka Asi jo, děkuju:slight_smile: Zavolám a ujistím se:slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu vás pozdravit ,oli ahojky :dizzy_face: ,tony bude to dobré neboj ..jinak já jdu zítra na svůj poslední ket a potom už definitivní konec se snažením..vybereme ty mrazáčky ,manžel ani to už nechtěl a končíme ,dneska jsem báječně relaxovala na chatě ,jsem přismahlá.Nechám tomu volný průběh ..uvidíme .. :astonished: kdybyste si někdo vzpomněl tak držte paluchy at najdou dobré místečko pro mimíse v tom mým špíčku,papa
5. čer 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar tak to budu držet všechny, co mám a dej pak vědět... :wink:

U mě to dopadlo stejně jak loni, opět MA,no nic, život jde dál...Co mě fakt ale sejří, že zase se v týdnu nevyhnu revizi,hnus fialovej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar Já už držím od toho, co jsi mi to napsala, tak se koukejte pochlapit!A zítra písni:slight_smile:
5. čer 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv To ne:frowning2: Ach jo:frowning2: To je mi tak moc líto, holka... Co na to dr, že se to opakuje? Co máte v plánu dál?
5. čer 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se na vás po dlouhý době přišla mrknout a .....
@mv moc mě to mrzí holka,to snad není ani pravda,ten kdo chce nemůže a ostatní :angry:
@lenkacar Leni moc Ti držím vše co mám,snad se tentokrát už to štěstí usadí tam kde má a budeš se moct radovat z těhotenství :wink:
@tonytony :wink: tiše gratuluji
@jolcap @martinkka tedy holky vám to naskakuje :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mv ježiši to je hrůza ..měla jsi takovou radost ..sakra,no my to berem prostě tak ,že je tam dáme ,abysme je nedali na výzkum a děj se vůle boží .. :confounded:
5. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar zítra na tebe budu myslet a držet palec,at ti doktor vybere ten nej nej pelíšek pro tvou malou fazolku,at může dobře klíčit....tfuj tfuj tfuj !!!
5. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ikdyby se to povedlo a byl test pozit. tak jako radosti a gratulace vůbec nechci slyšet a vidět ..já prostě nevěřim ,že nám se to povede a byl by to fakt zázrak ..test neznamená vůbec nic jistého ,u mě ne ..
5. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar :slight_smile: rozkaz pane generále ! žádné brzké ani tiché gratulace neuslyšíš !!! :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar v tomhle máš pravdu,já to tak taky měla :frowning2: ale pozitivní nálada je základ,tak se trošku snaž myslet pozitivně :wink: ,držím vše co mám :slight_smile: a snad jak jsem už psala se to štěstí u vás zabydlí :wink:
5. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@olasek ahoj na konika jsem chodila drive hodne, ale po lednovem druhem neuspesnem pokusu jsem prestala. Tehdy me to hrozne zasahlo a ted sem nakukuji kdo je tu novy a tak. Tvuj vzkaz tady holkam me take oslovil, protoze i ja uz druhy den stimuluji a ceka nas OPU uz zitra za tyden. Vy jste odkud? a mate za sebou nejaka vysetreni? Me nasli Leidenovu mutaci, tak si picham spolecne s Gonalem i Fraxiparin na redeni krve, tak uvidime. snad to do tretice vyjde. Drzte se a budu Vam drzet palecky. Ahoj Pavla B.
5. čer 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar myslím na tebe a nejlepší bude npaiš tak za dva měsíce že jsi v tom :grinning:
@mv no to snad ne, zrovna včera jsem na Tebe myslela jak se máš a jak pokračuješ se z toho poseru to není spravedlivý
6. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek