Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

baronek
30. led 2011

@kkamca jedno osmibuněčný a dvě sedmibuněčný, ale já tomu nerozumím, tak mi to stejně moc nepomohlo, já se zeptala, abych mohla dělat chytrou, když se to bude hodit 😀

kkamca
30. led 2011

@baronek Tak to osmi --je snad blastocysta-

kkamca
30. led 2011

@martinkka U nás v gennetu v liberci to letos nabídli známé-co má právě pco-a hlavně pokaždý ohhs.Tak jsem zvědavá,jestli na to půjde a co to bude stát.
Jinak jsem slyšela,že někde nechávaj při ivf-zkoušet dozrávat folíky a ted ale nevim přesně v jakym car-jen vim že to bylo brno.A to by se mi docela líbilo,aspon by nebylo tolik odpadu.

baronek
30. led 2011

holky, tak se pomalu přesouvám do ložnice, dobrou 😀

lenkacar
30. led 2011

@kkamca a blastocysta je ještě expandovaná a nebo hatchující ..a nikdo se mě neptejte co to znamená páč já to nevim 😀 ,

lenkacar
30. led 2011

@baronek griotka mi vychladla 😝 a vladís se přesunul do koupele..

martinkka
30. led 2011

@lenkacar tak to naštve, že? 🙂

@kkamca v tomhle oboru se to pořád vyvíjí, každou chvli jsou nějaký novinky, ale taky si to většinou nechají pěkně zaplatit 😒

lenkacar
30. led 2011

@martinkka no ... tak nevim jestli něco bude asi bude tradičně naštvanej ,že dřepim u pc a pak si sem na protest sedne on 😀 😝 ,dneska mě to až tak neva ..když jsem chabrus ,jen jsem chtěla udělat milující manželku 😕

lenkacar
30. led 2011

tak snad už to má naše antoa za sebou a zítra jí vyčistí a v úterý je tu zase s námi 😉

lenkacar
30. led 2011

dobrou holky moje ..antoa tobě taky na dálku .. 😵

kkamca
30. led 2011

V tv prd..ale taky se za chvíly vysprchnu a zalezu do pelechu.
HJeště musim popřemýšlet co na zítra ukuchtit. 😝

martinkka
30. led 2011

@lenkacar taky to tak u nás funguje 😀 chlapi jsou ješitní a jak nejsou na prvním místě, tak to špatně snáší

martinkka
30. led 2011

@lenkacar dobrou noc 🙂 ¨

@kkamca zítra kuchtit nemusím, tak jsem v klidu 🙂

kkamca
30. led 2011

Dobrou všem.

monnn
30. led 2011

@kkamca tak to je super jenom než to bude u nás dostupný 😠
jinak tě tu taky vítám!!

monnn
30. led 2011

@lenkacar ty jo tolik vajuch seš teda nosnice!! 😀

monnn
30. led 2011

holky konečně jsem vás dočetla 😉 přeji všem dobrou noc a já se jdu obléknout a utíkám pracovat a vy budete v pelíšku, no co já se zavrtám ráno 😀

martinkka
30. led 2011

Přeju všem dobrou noc 🙂

lenkacar
31. led 2011

asi mám z monnn noční boco.. 😕 nemůžu spát jak mi bolí v krku a ta kyčel pitomá ..tak jsem si vzala paralen grip a namazala nohu koninou a zkusim ještě zalehnout ,hledala jsem dekurzy pro mudru na zítra ..aby neříkala furt ,že nemá zprávy z car 😖

misi.21
autor
31. led 2011

@lenkacar to jem ráda že mě tu chcete 😉
To sis teda včera moc neužila,co?? Já posledních pár dnů jak lehnu tak spím,za což jsem ráda,protože čučení do zdi jsem si užila dost a dost...
Valím na krev na štítku,chtěla jsem jít hned na 6,ale nějak jsem se nemohla vykopat z pelechu,ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak snad to bude dobrý aby se prcek krásně vyvíjel a příští týden zase gynda...

@kkamca já měla .IVF negativní na jaře,pak jsem o tom nechtěla ani slyšet že bych šla znovu na podzim a v říjnu jsem nečekaně otěhotněla přirozeně..
antoa tobě držím pěsti a myslím na tebe.
Tak já pádím,zase mi bude hodinu hledat žíly,tak ať se taky dneska dostanu k televizi 😀
Jo a taky se jdu zeptat na to cvičení,tak jsem zvědavá,jak pořídím.

lenkacar
31. led 2011

@misi.21 tovíš že tě chcem mišáku 😵 ,aspon někdo nám bude podávat hlášení jak roste pupík,no dámy měla jsem jít do fachy ,ale napsala jsem šéfce mail ,že jsem KO..v krku mi bolí dál a budu ráda ,když přežiju hodinu na tý gyndě ..Taky výhoda ,že když mě nepřodloužili smlouvu a chtěj výpomoc ,že je můžu poslat kamsi a oni mě nic nemůžou .. 😝 já bych normálně šla ,ale když mi neni dobře ,tak co se tam budu 3hodiny přemáhat ,aby ona si mohla udělat volné odpoledne .a jet si na nákupy.kdyby jí šlo o život ,tak to je jiná ..uznali se šéfem ,že jsem tam nadbytečná ,tak co mě furt otravuje at jdu do práce 😝 ,ted už to neni moje povinnost tam chodit 😝

lenkacar
31. led 2011

v noci jsem myslela na všechno možný ,na tu Lucku co přišla o mimi v 9měs. na naší antoa a čim dál víc nechápu jak se v tom těle může zrodit člověk ,za války ,v koncentrálu ,v Etiopii ,hladomor a oni jsou tam normálně těhotný,tady se člověk cpe vitamínama,dává na sebe pozor a nic ..tak to byla po ránu jedna filosofická úvaha 😉 😀 😝 ,jinak všem přeju hezký den!!!!!!!!!!!!

capricej
31. led 2011

Ahoj děvčata, mohla bych se k vám přidat?? Jsem po prvním IVF a jsem z toho hrozně nervozní. Embryjka mi dali minulé pondělí 24.1. no a dnes jsem zkoušela dělat test jen tak ze zvědavosti a byl na něm duch, ale úplně neviditelný duch, tak mám strach jestli se to povedlo nebo nepovedlo. Nemám ani žádné příznaky těhotenství, nebolí mě prsa ani mi není špatně po ránu, no prostě nic. Tak jak jsem vás tady pročítala, tak jsem si řekla, že by jste mi mohly poradit. Jestli je to normální nebo to IVF nevyšlo.
Nezlobte se, že jsem vám tady tak vpadla.

lenkacar
31. led 2011

@capricej ahojky ,když je duch tak je to dobré ne? ,ber to jako krůček po krůčku ,ted budeš čekat jestli sílí a potom kontrola na krev a utz

lenkacar
31. led 2011

@capricej já bych tak brzy netestovala ,to jsi 6den?zbytečně se ted budeš nervit ..moc bych ti přála ,aby to došlo do zdárného konce

capricej
31. led 2011

@lenkacar děkuji, a myslíš, že i když nemám žádné příznaky, tak to může vyjít??? Já jsem totiž testovala už i v pátek a to byla čárka silnější než dneska," ale to jsem si říkala že to jsou ještě zbytky po pregnylu, kterého jsem si měla píchnout 10 000 jednotek" tak proto se dneska docela hodně nervuju ☹

lenkacar
31. led 2011

@capricej
právě kvůli tomu pregnylu píšu ,že bych netestovala ,že se budeš zbytečně nervit..na příznaky se vykašli ,to neni důležité ,já žádné neměla a byly tam dvojky ..počkej si na test tak 10až 12den..

capricej
31. led 2011

@lenkacar 10 až 12 po transferu nebo po oplodnění??

lenkacar
31. led 2011

hlavně se uklidni ,když to bude dobré tak bude .. a ty máš být v klidu,psychika je moc důležitá

lenkacar
31. led 2011

@capricej po transferu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru