• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar co jak se ve me pohrabou? formuluj presne. :grinning:
22. čer 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova při transferu ..
22. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova přeju ti moc moc štěstíčka tohle je 3ivf?
22. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jo jo tak tak dokud se do toho nepustim bude to dobre. pri prvnim ivf jsem zacala krvacet 12den po ET pri druhem 9den, takze tyhle dny budou nejkritictejsi......
22. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar čau ty stará vojno jak ti je na duši?
@duschankova to jsou je to psycho
22. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo 3 se 3embryi nejlepsimi jake jsme kdy meli. na mrazacek zase zadne nezbyli.....
22. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap joli už krámuju jak zběsilá a je mi o moc lépe ..napětí povolilo z mrchou a je mi fakt dobře ,ale smutno no ..to je jasný ..
22. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova moc bych ti to přála ..aby aspon jeden bobíček to zvládl do konce
22. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky si to myslim, ale prsa mam modra a to jsem pred tim nemela a jim ultrogestan jako podvakrat.
22. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo máš své dny dej si fernýtka :grinning: jo život není spravedlivej,ale jak se říká ženská vydrží všechno
22. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ja taky mit konecne klid
22. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap fernet? to bych vrhla ..na to mě neužíje ..spíš pivko ,ale jsem slamněná vdova a sama si nedam ..
22. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar holka já ted nic to dítě nechce ani pivo ani víno a ani maso, žiju docela dost na zelenině
22. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duschankova modrý kozenky jo?tak to jsem nikdá neměla .. :confused: já je mam akorát polochcíplý :grinning:
@jolcap a co zuby ? dobrý? když nemáš bílkoviny?joli ty ještě tim porodem zhubneš a budeš šlank ..
@lenkacar no dneska jsem byla u zubárky a vše dobrý jen kaz na krčku,ale to mě chytlo hned po IVF a krvácí mi dásně, a ted bolí i ten krček jako blázen, já jím hodně jogurtíků a kefírků
22. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta holka co byla v práci ode mě o týden včera porodila císařem holčičku ..to mě jako zamrzí tohle ,jak na to myslim..co by kdyby ..tohle asi prožívá i antoa..a jiné holky po potratu ..nemohla jsem jít ani k ségře ,ta taky bude rodit v létě,bojim se co to se mniou udělá ,včera mi stačilo jak zedník si tady začal se mnou povídat ,dělaj nám okna ,že je mu jako mě a družka o rok ml. je ve 4měs. no mě zmrznul úsměv a už jsem stála za hovno ..
22. čer 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nejhorší je vidět ty těhule kolem tak, se budeme spolu bavit o počasí jo,aby ti nebylo ze mě smutno
22. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mě nevadí těhule ,mě vadilo ,že je skoro stejně stará a krásně jim to šlo ..a potom mi vadí ta spojitost ,že jsem taky v tu dobu mohla mít ---na holky po ivf jsem v poho ..vim že to maj vymakaný .. a vymodlený ..v poho joli ..na počasí ti prdim :grinning: zrovna slejvák jako blázen ..jsem bleskově rvala sušák z balkonu do bytu ,doufám ,že jsem neodřela fungláč balkon.dveřní okénko
22. čer 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
občas s váma přijdu hodit klábos ,jako teta lenka .. :sunglasses:
22. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu hodit oko na telku ,ted jsem si jí moc neužíla ..ted jsem se 3dny kámošila jen s kýblem a hadrem ..
22. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ono všechno funguje jinak a mě to štve,že neplatí,že tam pomůžou každýmu, ale jak už jsme se bavili život tím nekončí začni si užívat toho bez stresu z injekcí et, opu a tak
22. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar koukej chodit bylo by nám smutno
22. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap no jo se mnou je děsná prdel :pensive: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :grinning: ,ba ne ..taky byste mi chyběly ..tak pic zatim ..já zase načíhnu jak vám to roste v bříškách ..
22. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak bohužel, ani napotřetí to nevyšlo .... Až to zas obrečím tak se hodím do klidu a rozhodně letos o těhotenství a o všem s tím spojeným nechci ani slyšet! Jsem totálně vyčerpaná z příprav, plánování, stimulovaní ... a čekání. Potřebuju klid. Ach jo...
24. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek to mě mrzí moc....
Dejte si pár měsíců oraz, jeďte na dovču, užijte si léto a až budete mít zase sílu,tak vzhůru do dalších bojů...prostě to vyjít někdy musí. :wink:

Mně dopadla histologie stejně divně jako loni, takže už mi gyndař řekl, že to nebudou jen 2 náhodné MA a poslal by nás na podzim na gynetiku.Jestli to vůbec do zimy stihnem,mít nějakej výsledek a nic nám tam nenajdou,tak zkusíme ještě jeden pokus IVF ( a to ještě vážně uvažuju jen o minimálce či nativu)a končíme...už fakt stačilo,4 roky v tahu a prd z toho...
24. čer 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv díky ! Uvidíme...asi až příští rok. Letos opravdu ta dovča a relax. Už nechci počítat dny a měsíce a pořád se na sebe soustředit. Jo, někdy to výjde - já tomu pořád věřím :wink: Drž se, kočko, taky to nemáš jednoduchý...a určitě do toho ještě jděte až nabereš sílu...
24. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek to je mi líto,ale jak píše Márdž, hoď se do klidu vysaď a užij si manžela bez počítání
24. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olasek no tak si to holka užíváme co? :pensive: achjo ..máš recht dejte si oraz ..jsi ještě mladá ..máš nějakej časík..
24. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv @olasek holky drzim Vam moc pesti vim jak to je tezke..my se snazili 5let...je pravda ze jsem si taky mezi tim davala od CARu pauzicky jinak bych se zblaznila ale nakonec to stalo za to!
25. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek