• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
joli a dáš sem potom fotečku?
23. říj 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jasně že dám, víš jak to je ošklivý rodiče mívají hezké děti
23. říj 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap si piš...
:wink:
23. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv mě,ale bolí ručička já nic psát už nebudu :grinning:
23. říj 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap pod ten tvůj poslední příspěvek na minulé stránce se nedá než podepsat...denně taky hledám toho malého, poslušného, roztomilého chlapečka a říkám si, kam jako mohl zmizet...
Ale já si ho teď musím předcházet a nemůžu moc remcat,přece jenom bych si ráda někdy v budoucnu ty vnoučata pochovala...
23. říj 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyšlo mi dost špatně imuno,jen lituju ,že jsem nešla dříve ,že jsem neměla kontakt,protože jsem to mohla dávno řešit a ne jim věřit v car jak je to dobré ...mudra z imuna mi napsala ,že musim zvýšit prednison a k tomu ještě léky a injekce a pojedu do car a domluvim se tam jestli mi to budou psát tam ..abych nemusela do prahy ..
23. říj 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nakukuji na vás stále,ale nějak nevím čím přispět tak pouze pročítám jak se vám vede :wink:
@lenkacar Leni a kde jsi byla na Imunu na Pha 1 nebo 4?a to jsi si sama vyběhala?mě tam poslali z CARu po 1.nevydařeném IVF,jsem tehdy brala 1 a 1,5 tablety obden,ale žádný injekce a ......,ale myslím že by Ti to mohli v CAR napsat
@jolcap Joli toto uteklo,teprve si se chystala testit a ted..... :dizzy_face:
holky a kam se poděla @martinka??
24. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn ahojky :slight_smile: já jsem tady, taky to tu poctivě dočítam, jen moc nepřispívam :slight_smile: jak se vede tobě?
24. říj 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ahojky,ty jo koukám,že už Honzík bude brzy s mamčou a tatuldou :wink:
mě se vede nevede - jednou lépe potom hůře - příští týden jdu na zákrok a pak se po cca půl roce uvidí zda to k něčemu bude, :confused:
24. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn byla jsem na karlově náměstí,nevim co je to za prahu číslo .. :pensive: od jedný holčinky jsem dostala info ,vše s ní řešim mailem ,je výborná ,škoda že jsem se k ní nedostaal dříve
26. říj 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha tak to já byla jinde,ale jsem taky ráda,že nás někam poslali a něco se vyřešilo ikdyž mi tam něco našli a jednou ročně bych je měla navštívit :unamused: ,no co tak si udělám jednou za rok výlet do Prahy :grinning: jinak tě chápu čím dřív tím líp,ale asponže už ted si s Dr. v kontaktu a věřím,že to přinese to správné ovoce :wink:
29. říj 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak zítra na mě holka po ránu mysli, bude konec těhotenství a jsi na řadě s MArdž ty
1. lis 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap zítra budeme na Těmyslet všechny - víš v kolik půjdeš na řadu?
1. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak já bohužel ne...každopádně moc držím palce na zítra,ať jste oba v pořádku a dobře to zvládněte :slight_smile:
1. lis 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar nne máme páreček, sory, že odepisuju tak pozde, nejak jsem tvůj přispevek přehlídla
2. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap Joli už možná rodíš, tak hodne štěstí a dej vedet
2. lis 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se mrknout jestli už má joli mimísečka ..
5. lis 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady nebyla ,ty bláho ,nojo už musí mít prdíska u sebe .. :dizzy_face:
5. lis 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar @monnn snad se nebude jolca zlobit když vás budu informovat v úterý se jí narodila holčička jmenuje se Eliška :grinning: 51cm a 4kg jo a ještě martinkka té se narodil 30.10. chlapeček Honzíček 51cm 3,315kg :grinning: :grinning:
5. lis 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra jé děkujeme za info!!!!
a @jolcap velká gratulace k Elišce,teda té je kus baby :wink: ,no a hlavně hodně zdravíčka jak Elišce tak mamince.
@martinkka taky posílám velkou gratulaci k Honzíčkovi a též hodně zdravíčka oběma :wink:
6. lis 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
oběma maminám velká gratulace, hodně radosti z miminek,zdraví a štěstíčka v celém životě :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap a @martinkka holky, oběma mooooc gratuluji ke krásným zdravým miminkům a přeju vám krásné mateřství :slight_smile: !!!!!!
6. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oběma maminkám velká gratulace!!! :slight_smile:
6. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc děkujeme Petruško ..krásná zprávička o obou holkách ,připojuji se ke gratulacím :dizzy_face: sakryš to jsou prímové míry :wink:
6. lis 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsme doma a díky za gratulace, Leni vypadá jako když už jsou jí dva měsíce
8. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap číhám,číhám na fotečku Elišky,ale je mi jasný,že nabíráš sílu :slight_smile:
8. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se přidat do diskuse? jsem po prvním KETU, 2 osmibuněčná embyjka. To 14 denní čekání na výsledek bude snad nekonečné :frowning2:
jsem na marodní a vůbec si nedovedu představit, že se v případě neúspěchu budu muset vrátit do práce...
8. lis 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn tady mají děsně přísný povidla a fotka ve formátu co mám sem nejde dát nějak to vymyslím
8. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jolísku to je jasný ,že se 4 kily vypadá jinak než se 2,5,aspon se na ní pantáta nebude bát šahat,už je doma?
11. lis 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek