Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

luciasek1982
3. únor 2011

@antoa
Ahojky .... pracuju na pooperační a resuscitační kardiochirurgické JIP.... a kde ty? 😉 🙂

antoa
3. únor 2011

@lenkacar tak jsem se vrátila z výletů ...je to lepší než doma čučet s černými myšlenkami 😉 .
Já se celkem vždy na OPU těším, tak pěkně jako tam se snad nikde nevyspím, vždy je ukecávám, at mě nechají ještě spát 😀 , jinak fyzicky IVF cítím v pohodě, ale ty nervičky, kolik bude vajec, kolik jich přežije,..jestli se chytnou, fakt nervy

antoa
3. únor 2011

@luciasek1982 gerontologie 😉

lenkacar
3. únor 2011

@luciasek1982 no ale musela jsem doma s pravdou ven ,protože je to občas fopa ..tak mě manžel doplnuje ..a třeba řeknu ten... a přitom mám namysli něco v ženským rodě ,ale nemůžu si vzpomenout ..no dementos hadros ..těch 7 narkoz je znát,znam jednu pani ta se učila znova mluvit ,taky jsem řekla ,že už na další nejdu dobrovolně ..

antoa
3. únor 2011

@lenkacar máš pravdu, já jsem po každé narkoze čím dál demennější 😕

lenkacar
3. únor 2011

@antoa co je to ?

luciasek1982
3. únor 2011

@antoa
No to k sobě má docela blízko, pač my tam máme všetšinu polymorbidních gerontů.....

antoa
3. únor 2011

@lenkacar 7 narkoz, kde jsi k tomu přišla? mě stačí ty mé 4 😉 a ve 30 to je dobrý, to nemá někdo v 60ti

martina_z
3. únor 2011

@luciasek1982 Proto moc nepiju - tvrdej teda vubec. Po chlastu se tloustne a blbne.
(Pani Dobiasovou hrala v Nemocnici na kraji mesta Zazvorkova, Strosmajer ji serval a rekl ji, ze je krava nebeska)

luciasek1982
3. únor 2011

@antoa
No ještě ze mě bude dementík.... to potěší 😀

lenkacar
3. únor 2011

@antoa no ale já si nedělam prdel..minulej rok jsem si chtěla začít dodělávat školu ,přihlásila jsem se a nakonec jsem to vzdala ,protože nejsem schopná se učit a to jsem dřív nepocitovala 😕

antoa
3. únor 2011

@luciasek1982 😀 😀 😀
@lenkacar péče o seniory

luciasek1982
3. únor 2011

@martina_z
Já taky tvrdé nepiju.... já jen kvalitní červené vínko.... mňamky 😉 😀

martina_z
3. únor 2011

Ta narkoza je pry problem po tricitce, do tricitky se mozkove bunky jeste dokazi dobre regenerovat. Kamaradka mela za posledni rok 2 celkovy narkozy a rika, ze ma solidni HOSIP (=hovno si pamatuje).

antoa
3. únor 2011

@lenkacar cítím to stejně, na Vš jsem se nabiflila tolik skript a tedka si vše píšu, jelikož si nic nepamatuju (kam jít, co kde nakoupit....já si normálně už píšu i seznam do města s přesným harmonogramen 😝 )

antoa
3. únor 2011

@martina_z 😀

luciasek1982
3. únor 2011

@antoa
Já teda nevím jaký na to máš názor ty, ale mi příjde ujeté oparovat chlopně babičce, který je 25 ročník..... to jí tím opravdu velice zkvalitníme život!!!! 😖

lenkacar
3. únor 2011

@antoa jo aha .. ty volís to je název pro seniory ..jako něco robotickýho ..

martina_z
3. únor 2011

Na ty gerontologii to musi byt casto velice nevesele :S I kdyz mozna furt lepsi nez na detske onkologii.

luciasek1982
3. únor 2011

@martina_z
HOSIP mám taky a to jsem ještě narkozu neměla 😀

lenkacar
3. únor 2011

za poslední 2roky jsem měla 4 narkozy ..zbytek do 30let ..tak pak nemám bejt blbá..může bejt vladís rád,že trefim domu a na hajzl 😀 😀

luciasek1982
3. únor 2011

@martina_z
Tam bych pracovat nemohla.... obdivuju holky co tam dělají..... já bych byla za chvíli v blázinci..... ☹

luciasek1982
3. únor 2011

@lenkacar
jj že nechodíš na záchod k sousedům 😀 ..... v tom lepším případě 😀

antoa
3. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
3. únor 2011

@luciasek1982 já bych si nosila práci v halvě i domu a to neni dobře ,mě když se občas něco v práci nepovedlo tak jsem z toho byla špatná doma kolik dní a přitom šlo o blbost ,mě by ta práce položila ..ty nemocný děti

lenkacar
3. únor 2011

@luciasek1982 šmarja ještě by mě tam soused obtáhnul a já bych se vymlouvala ,že jsem si myslela ,že to je vladís u nás doma 😕 😔 😀 😝

antoa
3. únor 2011

@luciasek1982 chce to každopádně jednou za čas změnu...ale já si s tou demencí připadnu mezi seniory jako doma.
No je to dost ujetý kolik se narve drahých léků, klubů, chlopní apod. do starých lidí, nic proti nim, ale většina z nich nemá žádnou perspektivu a mnohdy ani sami nechtějí, jenže rodiny nejsou často soudné a lékaři se na triko nic nevezmou, ale....

luciasek1982
3. únor 2011

@lenkacar
to nejsi sama..... Když vidíš umírat staré lidi, tak je to smutné, ale přece jen si řekneš, že už si své požili...... ale ty melé chodinky nemocné, to já prostě nemůžu vidět!!!!!! ☹

luciasek1982
3. únor 2011

@lenkacar
😀 😀 😀

antoa
3. únor 2011

@luciasek1982 a jak se díváte u Vás na to co provádí lékaři? U nás jsou garantované stejné platy i pro rok 2011 takže se nic neděje, ale těm vyděračům bych nakopala

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru