Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

monnn
4. únor 2011

@lenkacar kolik máš snněhuláčků?já pila vžycky málo,ale pak se to zlomilo a piju a piju a dokonce jsem se naučila pít čistou vodu,ještě před rokem a půl bych to nedala 😀 a ted mi minerálka nechybí,hele já mám dnes za sebou už skoro 2L 😝

monnn
4. únor 2011

@lenkacar my tento týden pracovali jen 4dny - takže v noci jsem byla ve svém pelíšku a neponocovala jsem jak Ty 😝 😀 jsem taky včera spala jen 3 hodky a den před 5 takže jsem spinkala jak miminko ani jsem se nevzbudila na papu 😲 😅

lenkacar
4. únor 2011

@monnn fakt ? já zapila jen prášek 😕 no mám 4 nanučky ..ráda bych v březnu ,ale nevim jestli to stihnem ,kontroly ..vladís je věčně prac.pryč zrovna v tý době

monnn
4. únor 2011

@lenkacar tak utíkej si načepovat do 1/2 vodu nebo čaj,ty jo zapila jen prášek mě s Tebe snad klepne 😨 skoro čas oběda a Ty jen doušek vody,už bys měla mít tak třetinu odpitou - se tu hraji na chytrou co? 😀 a hned máme téma 😀 😀

lenkacar
4. únor 2011

@monnn mami já vím ,že mám pít ,ale kdo furt má chodit čurat?

monnn
4. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀
apropo už sis načepovala ten 1/2 ?
a kde je @capricej chtěla téma a když je tak tu není!

lenkacar
4. únor 2011

@monnn ne zatim jsem se 4krát vysmrkala,jako kohoutkovou vodu nepiju ..počkej donesu si limču a čaj a kávu piju jen s návštěvou ,tak by někdo musel zajít ,ale koho sem můžu pozvat ,když jsem napůl chcíplá

lenkacar
4. únor 2011

téma dne -pitný režim a jeho dodržování

monnn
4. únor 2011

@lenkacar jj a já se na chvilku vdzálím jdu vařit už do druhé konvice čaj a jdu lítat s hadrem po podlaze,oběd mám dnes vyřešený malý chtěl rajskou a tu umí nejlíp babička takře nám navaří 😉

lenkacar
4. únor 2011

@monnn ježiši pošli mi taky babičku s rendlíčkem ..hm rajskou už jsme neměli dlouho ,dobrej tip

monnn
4. únor 2011

@lenkacar tak si sem hod rendlíček 😀 😀

lenkacar
4. únor 2011

si mě nasadila brouka do hlavy ..s tou rajskou .. 😕 kouknu do mrazáku co mám za maso

martina_z
4. únor 2011

@lenkacar Kafe se nepocita, to odvodnuje. Ten hyperstimulak je des, to je mi vas lito, devcata. Moje vzdalena a nepokrevni pribuzna si tim taky prosla, takze jsem byla radne poucena, ze mam pit jak duha. S pitim nemam problem, naopak mam problem, kdyz pit nemuzu, tj. treba pred OPU. Krom toho jsem mela takovej hlad, ze jsme po ceste domu zajeli na obed a sezrala jsem celou obrovskou pizzu a salat. Lenko, a Ty uz dalsi stimulku mit nemuzes stejne jako Kikincuk a nebo uz proste nechces?

Jsem rada, ze se mi OHSS vyhnul. Jako jo, vecer a rano pred odberem mi nebylo nic moc, chodila jsem lehce v predklonu a vajecniky bolely, ale jeste to slo, taky jsem mela "jen" 12 folikulu. Nejhorsi pro me bylo OPU a pak uz se to dalo na analgetikach zvladnout.

lenkacar
4. únor 2011

mám samou kýtu 😠 ,ale jedna je taková nižší tak půjde do omajdy ..

lenkacar
4. únor 2011

@martina_z mám nárok ještě na jednu ,ale musela bych vzhledem k věku změnit pojištovnu ,ale ani to neni důvod ..poslední IVF bylo pro mě strašný,měla jsem hrozné bolesti po OPU i ET asi díky hyperstimuláku a nic mi nezabíralo ..ale zase jsem se tak nenafoukla,no prostě jsme s manželem řekli ,že už ne ..

martina_z
4. únor 2011

@lenkacar Aha...zni to teda dost priserne ☹ a kolik mas let - jestli se muzu zeptat? Nejlepsi jsou takovy ty nablblbly serialy jako Zazraky zivota, kde to vypada, ze IVF je velice prijemna zalezitost se stoprocentni uspesnosti a zadnymi riziky.

lenkacar
4. únor 2011

@martina_z bylo mi 39l a to dělá už jen VZP

lenkacar
4. únor 2011

když se nepovedou kety balim to ..už tak jsme si zkazili vztah nervama a tim všim okolo

martina_z
4. únor 2011

Tak to jsem nevedela, ze to dela uz jen VZP. Nativ u Tebe ma smysl nebo uz nechces podnikat ani to? Uprimne, ani se po techto zkusenostech nedivim.

lenkacar
4. únor 2011

@martina_z ne už nejdem do ničeho ,už nemáme na to ani peníze ,ani chutě to lámat přes koleno

lenkacar
4. únor 2011

tělo stávkuje a čas letí ,nemusim mít za každou cenu splníno 😉 myslím ,že i vladís už to vzdal

martina_z
4. únor 2011

@lenkacar Toho se taky bojim, aby to nas vztah neods*al - manzel je zlatej a ma se mnou svatou trpelivost, jenze to neznamena, ze ty moje hystericke vylevy bude zvladat donekonecna. Navic ma trochu pocit viny, ze tyhle hruzy podstupuju hlavne kvuli jeho nizkemu poctu spermii.

Neni muj styl drzankovat palusky, posilat tehu baciliky, mimiskovat, blbiskovat a jinak infantilne zvatlat, tak reknu jen to, ze na ten KET Ti uprimne drzim palce a preju hodne stesti.

lenkacar
4. únor 2011

@martina_z dík ,já už to beru jak to je ..bez smutku ..nejde to ,tak to nejde

lenkacar
4. únor 2011

místo stimulky poslední až něco pošetříme vyrazíme na dovku .. 😉

martina_z
4. únor 2011

@lenkacar Tak ja mam slibenou peknou dovcu, az budu zbouchnuta 😀 uz se ale vidim, jak letim do Karibiku s petimesicnim brichem. To radsi budu doma drepet na zadku a prachy alokuju do vybavy na mimino - muze jsem ale nechala u jeho planu, nechtela jsem mu kazit radost...

No a kdyz zbouchnuta nebudu, tak budene prachy potrebovat na dalsi ivf a pojedeme max. do Chorvatska nebo do Bulharska. Ostatne na Sumave je taky hezky.

lenkacar
4. únor 2011

@martina_z já bejt těhu tak jedu na dovku tak s kýblem na blití za ušima.. 😝 😀 k nám na chatu 😀 😝

tonytony
4. únor 2011

Omlouvám se, že píšu až teď, ale nemám náladu na nic... Nedopadlo to dobře... Nejdřív to vypadalo, že na ET nebude vůbec nic, ale pak dr. navrhl zavést jedno horší embryo, které spíš stejně potratím nebo se neuchytí, ale že to zkusíme, takže ho mám zavedené, ale šance je spíš nula... Kdyby se uchytilo, musím na amniocentézu, prostě vše špatně, takže se sice snažím ležet atd., ale je to spíš marný boj ...Vůbec nevím, co budeme dělat dál, přijde mi, že to je u nás bez šancí...
I přesto Vám moc děkuju za velkou oporu, co jstei mi dávaly...

lenkacar
4. únor 2011

já jsem totiž zjistila ,že mě se na tý dovce zas až tak nelíbí ,že chata je lepší ,zadara a větší pohodlí a všechno moje ..

lenkacar
4. únor 2011

@tonytony já mám v mrazáku taky chcíplotinky a dám jim šanci 😉

lenkacar
4. únor 2011

@tonytony zatim se nenervuj .kolikrát se chytne horší než jedničkové ,já jsem toho příklad ,10jedničkových blast. a co z toho nic

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru