• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@misi.21 ve středu jsem ji tam měla..
já mám na víkend br. knedlík, zelí bílé a červené-zbytek od kachny z vánoc jsem vytáhl z mražáku a vepřové - něco jako moravský vrabec, no a na neděli k tomu udělám špenát at je změna. Včera jsem koupila pěknej květák tak si bude smženej n další týden mňami ....
také když jsem doma, tak se snžím dopředu navařit a uklidit na víkend, abychom se mohli s mm věnovat lepším věcem
:slight_smile:
chceme malovat kuchyň, sousedi nás vytopili....tak at to máme z krku a pak můžeme jen zařizovat pro mímo
21. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš br knedlík jsem neměla ani nepamatuju :dizzy_face: a hraběnčiny řezy ..hm ..to bych si taky dala ,byla jsem ve městě ,odnést kalhoty na zkrácení,je tam pěkná kosa
21. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar včera jsem venku pěkně vymrzla a tedka mám soplíka :angry:
21. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ses zahřála u trouby ,já nevim úplně přesně co jsou to ty řezy jak to vypadá ?
21. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antoa já mám rýmu už asi třetí týden. Jinak mi vůbec nic není,ale té se nemůžu zbavit,namám ucpaný nos,jenom prostě pořát smrkám...
21. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antoa a co ta kamarádka jak rodila??
21. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo jste jako mucholapky ,já jsem od revize jako rybka a do té doby jak vy ..tak je to tělo asi jinak nastavený ,ale řikala doktorka ,že těhu na jaře by mělo být jiné
21. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar to jsem zvědavá,mě začínají na jaře problémy s alergií,tak uvidím jak to bude letos... Já bych tak šla do kina,ale zrovna jak na potvoru nedávají nic,co bych chtěla vidět,ach jo...
21. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsem taky alergik a astmatik ,mám z toho docela strach ,protože jsem vysadila léky ,aby to nějak nevadilo těm embroušům ,když se doktoři nemůžou dohodnout ,jestli je to teda škodlivé nebo ne .. :angry:
21. led 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 v úterý jí dali kapačku z oxytocinem
ve stř. Jednu tbl vaginálně, za dvě hodiny další a měla jen slabé bolesti a lehce krvácela a otevřená na 1 prst
ve čvtr. jí dali další tabletu a měla bolesti, dost trpěla, nechali ji celej den, nebyla schopná malýho vytlačit pak se teprve večer rozhodli pro císaře a v 18.20 porodila císařem MATĚJE 4350g délku už nevím, jen mi narychlo volal její příjel...
kdyby jí toho císaře udělali hned tak si ušetřila tři dny trápení :wink:
21. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa ty kráso tak to je síla ..to je zdravotnictví :angry:
21. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to věděli, že je zdr. sestra a zaměstnanec!!! :frowning2:
21. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antoa ty jo,takže oni jí ho odhadli přesně co?? To je mazec. Chudák,taky si vytrpěla... Ale tak má to za sebou a už si užívá mimča...
21. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vám přišly ty prachy z neschopenky? mě ne
21. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar mě jo,včera jsem se dívala na účet a bylo to tam...
21. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska ještě ne ,to je bordel.. :angry: čekám kdy mě ten šmejd proplatí zbytek dovolené
21. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě už taky, volala jsem tam v pondělí a řekli, že měli 2x výpadek systému, tak proto ta zdržení
21. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa když mě propustil k poslednímu prosinci tak by to měl proplatit v ledové v únoru, :confused: ?
21. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ne v prosincové v lednu....za leden už přeci od nich nic nedostaneš ne?
21. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa no nemám proplacený 7,5 dne dovolený já ještě furt u nich marodim
21. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi oznamoval, že končim tak jsem mu řekla o tý dovolený a řikal ,že to se všechno srovná ,ale nevim jako kdy myslel
21. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dneska vaříte, já mám upečený kuřecí packy ..
21. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar špenátek s masem... Pěkně jsem se napápkla,nejradši bych sežrala i manželovu porci :grinning: Tak nakonec do kina jedeme,na Nevinnost,tak jsem zvědavá,jaké to bude... Dám si asi večwři u číňanů,jestli na to budu mít chuť. V neděli jedeme k našim na řízky a zítra udělám jen nějakou rychlovku,přijede ségra s přítelem a s malým...
21. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem si k obídku udělala chleba s máslem a na jednom strouhaný eidam a na druhém pórek...na zítra mám červené a bílé zelí - z mražáku od vánoc a upekla jsem krkovice a zítra dodělám br. kned a na neděli k tomu ten zmíněný špenát....
tak jsem potkala kolegyni z práce s 3 měsíční Terezkou a chvilku jsem jí vzala kočár s tím, že musím ozkoušet jaký to je....bylo to poprvé v životě co jsem vezla kočár a bylo to naprosto úžasné.....já se takovým akcím jako kočáry a návštěva kamarádek s malými děti úspěšně celejch 8 let záměrně vyhýbala :frowning2: , už to začínám rozdejchávat, je to na lepší cestě :wink:
21. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jdi na sebe pomalu ono než to člověku dojde vid ..hlavně když pupek vidět neni ..no ..jé holky vy mě děláte ale chutě
21. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já si umyla vlasy,užívám si ještě dlouhých,za chvilku to shodím :frowning2: ,vysprchovala se,dokonce jsem si vytrhala obočí,podotýkám že po dlouhé době a doooost to bolelo... Přijde mi že jsem teď nějaká náchylnější na bolest,co já budu dělat u toho porodu,to teda nevím :fearful: Učešu se,namaluju na ksichtík obličej a můžu vyrazit za kulturou... Mě se teď hrozně zhoršila pleť,ach jo,nikdy jsem s tím neměla problémy a teď jsem celá flekatá...a to čistím vo sto péro...
@antoa a to si vem,že mě rodily obě ségry a švagrová,tak tomu se vyhýbat nešlo,ale jsem ráda,aspoň teď budu vědět co s mimčem... Ale taky je pravda,že my se oproti vám snažili ´´jen´´ dva roky...
21. led 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já taky vylezla z vany a mám vlasy umytý ,ale moc jich nemám ,bylo to rychlé..hrozně mi padou .. :angry: kdybyste viděly můj ksicht ,zase jsem si po delší době do práce vzala zlaté řetízky a do 2dnů mám pupence na krku a ksicht ten mám celoročně hnus
21. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to si o sobě nesmíš myslet!!!Všechny jsme kočky!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa hlavně aby si to mysleli ty okolo :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek