• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar musíme je přesvědčit...sebevědomí dělá hodně
kurna mě dneska jaksi bolí vaječníky :unamused:
21. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na večeři ,ani na tu svíčku nedošlo ..dala jsem si 2 piva a můžu se z toho učurkat
21. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišla nabídka k práci od března tak budu přemýšlet jestli to vezmu
21. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Leni co mas za nabidku.)
21. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky páji..zase do krámu ,ale tentokrát nordblanc ..sportovní hadry ..
21. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic závratného neboj ..k lidem se chovaj jak k dobytku pomalu a uznání žádné .. a práce ještě více než doposud ..já vim je to čistá a nenáročná práce ,ale více papírování no .. a učení se nového ,ale to bych musela všude ,ale pro mě to znamená běhat na 2krámy ,kde budu znát oba prodejní systémy ..mám pocit ,že budu taková ta střídačka .. :angry:
21. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jsem v tý hospodě nezůstala tady ani hnátek..
21. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar zkouším pejsanovi šít obleček z manželovi vyřazené semišové bundy, zatím to mám nastříhané, tak uvidíme... :sweat_smile:
21. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Nevadí když jsem za vámi nakouknu a budu Vás trochu podporovat a myslet na Vás,věřím,že všechny zdárně dojdete k vytouženému miminku,tak jako já,moc Vám budu držet pěstičky
21. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy ahoj každý je vítán :dizzy_face:
22. led 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem nakonec šla spát v půl8 a v půl 12 jsem vylezla a nevěděla jsem jestli jsem na chvíli zabrala a nebo vůbec ..hlavu plnou nesmyslů a otázek,ale ted ráno už dobrý ..mám pocit ,že jo ,že to zvládnu :wink:
22. led 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že jsem dobrá ,šla jsem spát v půl 8 a tady jsem byla ve třičtvrtě :grinning: :grinning: :grinning: to už jsem asi náměsíčná ..oprava ..v půl 9 :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dopadl obleček na hafinku? naše máma mu upletla kombinézu a on furt ležel na zádech ,nohy hore a nechtěl vstávat ,nevim proč ..asi šok ,že jsme ho oblíkli osla jednoho ,člověk ho chtěl mí t v teple a on dělal nemravnou pozu..
22. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: , ten náš má spoustu oblečků kupovaných, ale je to pekelně drahé. Obleček mám jen nastříhaný, dneska ho ušiji, tak uvidíme.
jinak nějak mě pořád od čtvrtka pobolívají vaječníky a děloha, ale tak divně, ve vej. píchá a děloha jak nafukovací balonek když mačkáš :grinning: tak snad je to ok, ale pořád mě to budilo, nemohla jsem spát na břiše, asi půjdu do obchodu a pak dospat...
22. led 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa cipís se tam roztahuje ..to děloha bolí jak roste mi bylo řečeno
22. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechceš pak ten výtvor vyfotit?
22. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám ušito půl....navíc dnes nemám sil :sunglasses:
22. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
knoflíky přišíješ zítra to je jasný :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ještě musím koupit lemovku, aby to měl hezký, kluk jeden ušatej, to víš chce se líbit kámošům (je gey) :zipper_mouth: a toto je první cvičnej obleček, takže to třeba nebude úplně ono, plánuju už další - navrchu riflovina elastická a dole beránek (mám starou bundu a než ji vyhodím....) :wink:
22. led 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa nakonec z tebe bude profík a budeš prodávat psíkový oblečky :dizzy_face: ,jak jsi přišla že je gay? šustí všechno bez ohledu na pohlaví? :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar fenek se spíš bojí, i když nějaká hárá tak je jak divej , ale přijde k fence a ta ho nezajímá...potká pejska - musí být větší než je on s malejma se moc nechce kamošit, nejrači pitbul apod. a ty pak ojíždí, nekterej i ho....no sranda se s nějakým potkat :grinning: :grinning: :grinning: pak dojdeme domů a ojede medvěda, má takového bílého ledního :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa tak je 4% no ..to neva ..akorát ,že se nedočkáte psích vnoučat :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar to je osud, nebo ho můžeme přihlásit na ivf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa možná že je z něj gay ,když sleduje tvoje anabáze s početím :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska budu celý odpolko doma a budu se nacpávat buchtičkama..akorát jsem tak pitomá ,že jsem tak dlouho dumala kdy je vhpdné dát do kynutého těsta sůl až jsem na ní zapomněla a zjjistila to při kousnzutí do jinak báječného borůvkového koláče ,no dala bych si po čuni ,taková práce a neni to perfektní.. :angry:
23. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar stane se i v lepších rodinách :wink:
já dneska dělala br. kašičku s pečenými stehýnky s kuřátka
23. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
může se k vám přidat????
23. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy určitě!!!vítej mezi námi. :grinning:
24. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek