• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
autor
@eimmy ahoj,jasně že můžeš... :wink:
Tak koukám,že jste toho přes víkend moc nenakecaly :slight_smile: Já mám dneska pohodičku,jan umýt pár kousků nádobí a je to... K obědu řízky od včerejška od mamky,takže pohodička. Zítra udělám květák,mám na něj hroznou chuť,a kt omu mrkvový salátek,mňam mňam... Dneska to vypadá,že bude krásně,svítí tady sluníčko,tak doufám že nezačne sněžit a já někam vyrazím...
24. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, díky
:wink: vy čekáte mimíska po IVF ??? kolikáté?? a kolik jsi měla embryí zavedených??
24. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa ahoj a děkuji ,
jaká je tvá statistika :slight_smile: :wink: ???
24. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy 1 IVF neg, 2IVF vyšlo-krátce do 7tt zástava vývoje, 3IVF - zatím 13tt.....a co ty?
Holky za chvíli jedu do porodnice za spolubojovnicí z 2IVF, už se moc těším.....
24. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa já mám za sebou jedno IUI a 1. IVF v řijnu ani jedno nevyšlo. ted jdu ve čtvrtek na IMUNO a pak se uvidí... vidím to na duben/květen 2.IVF
tak mooooc držím palce a kolik jsi si jich nechávala pokaždé zavést já jen 1
24. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eimmy já byla na IVF jednou a to nevyšlo(jaro 2010)... Pak jsem byla v srpnu v lázních a na konci října jsem otěhotněla přirozeně... Ale nechala jsem si při IVF zavést 2 embrya,víc nám jich nezbylo... :frowning2:
24. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy ahojky .. :wink: zdravím při pondělku ..
24. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkacar kde ty se dneska flákáš?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla u pani dochtor ..a potom ve městě pro náramek ..je černej a stříbrný sponky se štrasem..
24. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je super že ti to vyšlo přirozeně :slight_smile: my nemáme nic zamraženého. takže nás to čeká celé znovu.
24. led 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahojky,
a jak jsi na tom ty?????
24. led 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy bez úspěchu zatim ,1ivf negat. pak 2 kety negat. potom 2ivf // v 10tt potrat dvojčat ,čekam na jaro na jket
24. led 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaváděli jsme na ET 2 ,na ket 2 a3 a na 2ivf 2.
24. led 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen při ketu jsem přišla o 3 embrya díky staré metodě mražení ,zmrazili mi mi 4 a 4 :angry: a rozmrazili všechno .. :angry:
24. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy poprvé jedno(víc nepřežilo) a pak po dvou :wink:
24. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahojky to nase...kdyby to dali po dvou zamrazit....

Holky já se vrátila právě z porodnice od kamošky co jsme šly spolu zároveň na 2ivF, Matýsek je nádhernej.....není co víc k tomu dodat. Když si představím, že jsem v půlce února mohla mít taky mimčo u sebe, kdyby mě doktoři tenkrát nevysadili inj. na ředění krve a mě se nepřestalo vyvíjet mimčo :angry: , ale asi to nebylo dáno, třeba by mělo vady.....ve středu jdu na NT+ a už se bojím.....

Kamoška měla štěstí, že to mimi vyšlo...po 2IVF 5 vajíček, příteli našli nepohyblivé spermie a malý počet....ICSi, k ET 1 embryo, otěhotněla, ale měla strašně slabé hormony estradiol a progesteron, říkali jí, že to spíš vypadá, že potratí, že tělo to těhotenství nevyživuje, píchala si ob den agolutin a ještě něco, v 6tt strašně krvácela....vysoký tlak...spoustu jiného a ono to vyšlo a Matěj je na světě, tomu se říká zázrak moderní medicíny.
24. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ježiši tak ty už toho za sebou máš tedy pěknou řádku... :frowning2: a na IMUNO jste byli ??? a kam chodíš do CARU ????

kolik Vám je holky ??? mě je 27
24. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy 30, ale snažení 7-8 let
24. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky můžu se přidat mám za sebou 2 nevydařená IVF k 1. nedošlo ani na ET-embryjka se přestala vyvíjet a 2.IVF skončilo v 7tt
24. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa tak snad to ted vyjde !!!!! odkud jsi ??
24. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eimmy z Jižní Moravy kousek od Brna :wink:
@monnn jsi vítána....moje 2 IVF mělo stejný osud, co máš nyní v plánu?
24. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn čus vítám..mě bude za pár dní 39let .. :wink: ,máme genetiku i imuno v podolí :wink: vyšla alergie na trofoblast a sperma
24. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z Prahy. chodíme do Iscaru ale budeme se přemístovat k Apolináři po IMUNO
24. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to boj, ale stojí za to!!!Jenže kde na ty pokusy brát prachy a nekrást :unamused: :unamused: :unamused:
24. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa dík za přivítání, co mám v plánu?tot otázka,je to ještě čerstvé 4.1 a opravdu nevím jedna část říká běž do toho a druhá bud ráda aspon za to jedno dítko,on je to už můj druhý potrat(08)pak jsme běhali po genetice a bylo nám doporučeno IVF s PGD protože já i syn máme N1 no a ted stejně musím min. 3měsíce počkat blbý je,že náme nic v mrazáčku
@lenkacar taky dík za přivítání
24. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn co je N1? :confused:
24. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám že jsem tady nejmladší :grinning: Mě bude teprve v červnu 24 a mimi chceme od mých 21 let... No on mi každej říkal že jsem blázen , když jsem se vdávala tak brzo... Bylo mi 23 a par dnů,tak se mě každej ptal,jestli nejsem zbouchnutá,
24. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to seš mladej míšánek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je lepší začít brzy než pozdě
24. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar N1-neurofibromatoza - je to dědičné 50%,takže dosti vysoké,my máme "zatím"jen kožní formu uzlíky po těle,ale ty uzlíky se můžou udělat v těle na orgánech a pak už je to docela velký problém-léčit to nejde.
24. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn promin já to nikdy neslyšela .. a to je jako vidět ty uzlíky?
24. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek