Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
21. led 2011

@misi.21 ve středu jsem ji tam měla..
já mám na víkend br. knedlík, zelí bílé a červené-zbytek od kachny z vánoc jsem vytáhl z mražáku a vepřové - něco jako moravský vrabec, no a na neděli k tomu udělám špenát at je změna. Včera jsem koupila pěknej květák tak si bude smženej n další týden mňami ....
také když jsem doma, tak se snžím dopředu navařit a uklidit na víkend, abychom se mohli s mm věnovat lepším věcem
🙂
chceme malovat kuchyň, sousedi nás vytopili....tak at to máme z krku a pak můžeme jen zařizovat pro mímo

lenkacar
21. led 2011

ježiš br knedlík jsem neměla ani nepamatuju 😵 a hraběnčiny řezy ..hm ..to bych si taky dala ,byla jsem ve městě ,odnést kalhoty na zkrácení,je tam pěkná kosa

antoa
21. led 2011

@lenkacar včera jsem venku pěkně vymrzla a tedka mám soplíka 😠

lenkacar
21. led 2011

tak ses zahřála u trouby ,já nevim úplně přesně co jsou to ty řezy jak to vypadá ?

misi.21
autor
21. led 2011

@antoa já mám rýmu už asi třetí týden. Jinak mi vůbec nic není,ale té se nemůžu zbavit,namám ucpaný nos,jenom prostě pořát smrkám...

misi.21
autor
21. led 2011

@antoa a co ta kamarádka jak rodila??

lenkacar
21. led 2011

jojo jste jako mucholapky ,já jsem od revize jako rybka a do té doby jak vy ..tak je to tělo asi jinak nastavený ,ale řikala doktorka ,že těhu na jaře by mělo být jiné

misi.21
autor
21. led 2011

@lenkacar to jsem zvědavá,mě začínají na jaře problémy s alergií,tak uvidím jak to bude letos... Já bych tak šla do kina,ale zrovna jak na potvoru nedávají nic,co bych chtěla vidět,ach jo...

lenkacar
21. led 2011

@misi.21 já jsem taky alergik a astmatik ,mám z toho docela strach ,protože jsem vysadila léky ,aby to nějak nevadilo těm embroušům ,když se doktoři nemůžou dohodnout ,jestli je to teda škodlivé nebo ne .. 😠

antoa
21. led 2011

@misi.21 v úterý jí dali kapačku z oxytocinem
ve stř. Jednu tbl vaginálně, za dvě hodiny další a měla jen slabé bolesti a lehce krvácela a otevřená na 1 prst
ve čvtr. jí dali další tabletu a měla bolesti, dost trpěla, nechali ji celej den, nebyla schopná malýho vytlačit pak se teprve večer rozhodli pro císaře a v 18.20 porodila císařem MATĚJE 4350g délku už nevím, jen mi narychlo volal její příjel...
kdyby jí toho císaře udělali hned tak si ušetřila tři dny trápení 😉

lenkacar
21. led 2011

@antoa ty kráso tak to je síla ..to je zdravotnictví 😠

antoa
21. led 2011

a to věděli, že je zdr. sestra a zaměstnanec!!! ☹

misi.21
autor
21. led 2011

@antoa ty jo,takže oni jí ho odhadli přesně co?? To je mazec. Chudák,taky si vytrpěla... Ale tak má to za sebou a už si užívá mimča...

lenkacar
21. led 2011

už vám přišly ty prachy z neschopenky? mě ne

misi.21
autor
21. led 2011

@lenkacar mě jo,včera jsem se dívala na účet a bylo to tam...

lenkacar
21. led 2011

já dneska ještě ne ,to je bordel.. 😠 čekám kdy mě ten šmejd proplatí zbytek dovolené

antoa
21. led 2011

@lenkacar mě už taky, volala jsem tam v pondělí a řekli, že měli 2x výpadek systému, tak proto ta zdržení

lenkacar
21. led 2011

@antoa když mě propustil k poslednímu prosinci tak by to měl proplatit v ledové v únoru, 😕 ?

antoa
21. led 2011

@lenkacar ne v prosincové v lednu....za leden už přeci od nich nic nedostaneš ne?

lenkacar
21. led 2011

@antoa no nemám proplacený 7,5 dne dovolený já ještě furt u nich marodim

lenkacar
21. led 2011

když mi oznamoval, že končim tak jsem mu řekla o tý dovolený a řikal ,že to se všechno srovná ,ale nevim jako kdy myslel

antoa
21. led 2011

@lenkacar 😠

lenkacar
21. led 2011

co dneska vaříte, já mám upečený kuřecí packy ..

misi.21
autor
21. led 2011

@lenkacar špenátek s masem... Pěkně jsem se napápkla,nejradši bych sežrala i manželovu porci 😀 Tak nakonec do kina jedeme,na Nevinnost,tak jsem zvědavá,jaké to bude... Dám si asi večwři u číňanů,jestli na to budu mít chuť. V neděli jedeme k našim na řízky a zítra udělám jen nějakou rychlovku,přijede ségra s přítelem a s malým...

antoa
21. led 2011

právě jsem si k obídku udělala chleba s máslem a na jednom strouhaný eidam a na druhém pórek...na zítra mám červené a bílé zelí - z mražáku od vánoc a upekla jsem krkovice a zítra dodělám br. kned a na neděli k tomu ten zmíněný špenát....
tak jsem potkala kolegyni z práce s 3 měsíční Terezkou a chvilku jsem jí vzala kočár s tím, že musím ozkoušet jaký to je....bylo to poprvé v životě co jsem vezla kočár a bylo to naprosto úžasné.....já se takovým akcím jako kočáry a návštěva kamarádek s malými děti úspěšně celejch 8 let záměrně vyhýbala ☹ , už to začínám rozdejchávat, je to na lepší cestě 😉

lenkacar
21. led 2011

@antoa jdi na sebe pomalu ono než to člověku dojde vid ..hlavně když pupek vidět neni ..no ..jé holky vy mě děláte ale chutě

misi.21
autor
21. led 2011

Tak já si umyla vlasy,užívám si ještě dlouhých,za chvilku to shodím ☹ ,vysprchovala se,dokonce jsem si vytrhala obočí,podotýkám že po dlouhé době a doooost to bolelo... Přijde mi že jsem teď nějaká náchylnější na bolest,co já budu dělat u toho porodu,to teda nevím 😨 Učešu se,namaluju na ksichtík obličej a můžu vyrazit za kulturou... Mě se teď hrozně zhoršila pleť,ach jo,nikdy jsem s tím neměla problémy a teď jsem celá flekatá...a to čistím vo sto péro...
@antoa a to si vem,že mě rodily obě ségry a švagrová,tak tomu se vyhýbat nešlo,ale jsem ráda,aspoň teď budu vědět co s mimčem... Ale taky je pravda,že my se oproti vám snažili ´´jen´´ dva roky...

lenkacar
21. led 2011

@misi.21 já taky vylezla z vany a mám vlasy umytý ,ale moc jich nemám ,bylo to rychlé..hrozně mi padou .. 😠 kdybyste viděly můj ksicht ,zase jsem si po delší době do práce vzala zlaté řetízky a do 2dnů mám pupence na krku a ksicht ten mám celoročně hnus

antoa
21. led 2011

@lenkacar to si o sobě nesmíš myslet!!!Všechny jsme kočky!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
21. led 2011

@antoa hlavně aby si to mysleli ty okolo 😕 😀 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru