Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

misi.21
autor
24. led 2011

@eimmy ahoj,jasně že můžeš... 😉
Tak koukám,že jste toho přes víkend moc nenakecaly 🙂 Já mám dneska pohodičku,jan umýt pár kousků nádobí a je to... K obědu řízky od včerejška od mamky,takže pohodička. Zítra udělám květák,mám na něj hroznou chuť,a kt omu mrkvový salátek,mňam mňam... Dneska to vypadá,že bude krásně,svítí tady sluníčko,tak doufám že nezačne sněžit a já někam vyrazím...

eimmy
24. led 2011

@misi.21 ahoj, díky
😉 vy čekáte mimíska po IVF ??? kolikáté?? a kolik jsi měla embryí zavedených??

eimmy
24. led 2011

@antoa ahoj a děkuji ,
jaká je tvá statistika 🙂 😉 ???

antoa
24. led 2011

@eimmy 1 IVF neg, 2IVF vyšlo-krátce do 7tt zástava vývoje, 3IVF - zatím 13tt.....a co ty?
Holky za chvíli jedu do porodnice za spolubojovnicí z 2IVF, už se moc těším.....

eimmy
24. led 2011

@antoa já mám za sebou jedno IUI a 1. IVF v řijnu ani jedno nevyšlo. ted jdu ve čtvrtek na IMUNO a pak se uvidí... vidím to na duben/květen 2.IVF
tak mooooc držím palce a kolik jsi si jich nechávala pokaždé zavést já jen 1

misi.21
autor
24. led 2011

@eimmy já byla na IVF jednou a to nevyšlo(jaro 2010)... Pak jsem byla v srpnu v lázních a na konci října jsem otěhotněla přirozeně... Ale nechala jsem si při IVF zavést 2 embrya,víc nám jich nezbylo... ☹

lenkacar
24. led 2011

@eimmy ahojky .. 😉 zdravím při pondělku ..

misi.21
autor
24. led 2011

@lenkacar kde ty se dneska flákáš?? 😀 😝

lenkacar
24. led 2011

já byla u pani dochtor ..a potom ve městě pro náramek ..je černej a stříbrný sponky se štrasem..

eimmy
24. led 2011

@misi.21 tak to je super že ti to vyšlo přirozeně 🙂 my nemáme nic zamraženého. takže nás to čeká celé znovu.

eimmy
24. led 2011

@lenkacar ahojky,
a jak jsi na tom ty?????

lenkacar
24. led 2011

@eimmy bez úspěchu zatim ,1ivf negat. pak 2 kety negat. potom 2ivf // v 10tt potrat dvojčat ,čekam na jaro na jket

lenkacar
24. led 2011

zaváděli jsme na ET 2 ,na ket 2 a3 a na 2ivf 2.

lenkacar
24. led 2011

jen při ketu jsem přišla o 3 embrya díky staré metodě mražení ,zmrazili mi mi 4 a 4 😠 a rozmrazili všechno .. 😠

antoa
24. led 2011

@eimmy poprvé jedno(víc nepřežilo) a pak po dvou 😉

antoa
24. led 2011

@lenkacar ahojky to nase...kdyby to dali po dvou zamrazit....

Holky já se vrátila právě z porodnice od kamošky co jsme šly spolu zároveň na 2ivF, Matýsek je nádhernej.....není co víc k tomu dodat. Když si představím, že jsem v půlce února mohla mít taky mimčo u sebe, kdyby mě doktoři tenkrát nevysadili inj. na ředění krve a mě se nepřestalo vyvíjet mimčo 😠 , ale asi to nebylo dáno, třeba by mělo vady.....ve středu jdu na NT+ a už se bojím.....

Kamoška měla štěstí, že to mimi vyšlo...po 2IVF 5 vajíček, příteli našli nepohyblivé spermie a malý počet....ICSi, k ET 1 embryo, otěhotněla, ale měla strašně slabé hormony estradiol a progesteron, říkali jí, že to spíš vypadá, že potratí, že tělo to těhotenství nevyživuje, píchala si ob den agolutin a ještě něco, v 6tt strašně krvácela....vysoký tlak...spoustu jiného a ono to vyšlo a Matěj je na světě, tomu se říká zázrak moderní medicíny.

eimmy
24. led 2011

@lenkacar ježiši tak ty už toho za sebou máš tedy pěknou řádku... ☹ a na IMUNO jste byli ??? a kam chodíš do CARU ????

kolik Vám je holky ??? mě je 27

antoa
24. led 2011

@eimmy 30, ale snažení 7-8 let

monnn
24. led 2011

čau holky můžu se přidat mám za sebou 2 nevydařená IVF k 1. nedošlo ani na ET-embryjka se přestala vyvíjet a 2.IVF skončilo v 7tt

eimmy
24. led 2011

@antoa tak snad to ted vyjde !!!!! odkud jsi ??

antoa
24. led 2011

@eimmy z Jižní Moravy kousek od Brna 😉
@monnn jsi vítána....moje 2 IVF mělo stejný osud, co máš nyní v plánu?

lenkacar
24. led 2011

@monnn čus vítám..mě bude za pár dní 39let .. 😉 ,máme genetiku i imuno v podolí 😉 vyšla alergie na trofoblast a sperma

eimmy
24. led 2011

já jsem z Prahy. chodíme do Iscaru ale budeme se přemístovat k Apolináři po IMUNO

antoa
24. led 2011

holky je to boj, ale stojí za to!!!Jenže kde na ty pokusy brát prachy a nekrást 😒 😒 😒

monnn
24. led 2011

@antoa dík za přivítání, co mám v plánu?tot otázka,je to ještě čerstvé 4.1 a opravdu nevím jedna část říká běž do toho a druhá bud ráda aspon za to jedno dítko,on je to už můj druhý potrat(08)pak jsme běhali po genetice a bylo nám doporučeno IVF s PGD protože já i syn máme N1 no a ted stejně musím min. 3měsíce počkat blbý je,že náme nic v mrazáčku
@lenkacar taky dík za přivítání

lenkacar
24. led 2011

@monnn co je N1? 😕

misi.21
autor
24. led 2011

Tak koukám že jsem tady nejmladší 😀 Mě bude teprve v červnu 24 a mimi chceme od mých 21 let... No on mi každej říkal že jsem blázen , když jsem se vdávala tak brzo... Bylo mi 23 a par dnů,tak se mě každej ptal,jestli nejsem zbouchnutá,

lenkacar
24. led 2011

@misi.21 to seš mladej míšánek 😀 😝 ,je lepší začít brzy než pozdě

monnn
24. led 2011

@lenkacar N1-neurofibromatoza - je to dědičné 50%,takže dosti vysoké,my máme "zatím"jen kožní formu uzlíky po těle,ale ty uzlíky se můžou udělat v těle na orgánech a pak už je to docela velký problém-léčit to nejde.

lenkacar
24. led 2011

@monnn promin já to nikdy neslyšela .. a to je jako vidět ty uzlíky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru