Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

ejviska
18. únor 2011

@lenkacar dekuju 🙂

Neco o me...mam jednu "velkou" dceru, ta neni po IVF. Ted se snazime pres tri roky a nic, v rijnu bylo neuspesne IVF, mrazacky nemame. Event. dalsi IVF bude v lete.

ejviska
18. únor 2011

@monnn ja jsem take z okresu uherske hradiste 🙂

lenkacar
18. únor 2011

@ejviska tak to jsme byly na akci ve stejný čas ..akorát ,že já jdu na ket ,ale ted jako nevim kdy ..protože mi v tom, car dělá dobrej bordel

lenkacar
18. únor 2011

popovídáme zítra ,půjdu spát ráno jdu do fachy ..já si holky dala na ten nanukáč tu tibetskou houbu a neni mi teda dvakrát 😝 fuj tajbl..doufám ,že je tak zdravá jako je hnusná

ejviska
18. únor 2011

@lenkacar dobrou 🙂 No ja kdyz si predstavim, ze mam ty hormony do sebe cpat znova... 😝

monnn
18. únor 2011

@ejviska tak Tě taky hezky vítám! a mám dojem,že Tě znám,ale marně pátrám z které diskuzky 😔 takže možná jsme jen pár km od sebe 😅 a taky mám vel. synka a není započat v CARU 😉
@lenkacar Ty máš doma tu Tib. houbu my to přijde jak rozvařený květák 😀 já myslím,že ti to nic neudělá max. se pěkně pročistíš 😀 😝 ,ale taky uvažuji o nějaké očistě,pokud půjdu do pos. IVF chci pro to udělat maximum ikdyž to jsem dělala vždy a jak to dopadlo ☹ ,ale mám čas do CAR pojedu asi až v dubnu páč březnu nebudu mít ještě výs. cytologie páč mi je Dr. nemohla ted vzít se z toho asi....,hele a Ty máš co za problém co je to za" bordel"?nestíháš termín či co?se to všechno nějak srandí ne 😕 ?

ejviska
18. únor 2011

@monnn dekuju. Ja teda do moc diskuzi nechodim, do CRM Zlin, Cesta za druhym ditetem (IVF, KET..) a pak mame jednu uzavrenou diskuzi s holkama o IVF na podzim. Mame toho vic spolecneho. I vek podobny. 😉

monnn
18. únor 2011

@ejviska jj a občas nakukuji na Zlín 😅 to bude ono 😉

monnn
19. únor 2011

dobré ráno co budete dnes vařit?

lenkacar
19. únor 2011

dobré ránko já nic ,za chvíli utíkam prodávat a mám v lednici od včera buřtgulage

lenkacar
19. únor 2011

@monnn po tý houbě se kupodivu nese.. 😀 😀 😀

vera5
19. únor 2011

Ahoj holky, tak včera pidi duch a dneska nic, v pondělí jdu na krv, no obrečela jsem ti už teď, nemá smysl se trápit doufáním, že by se snad stal zázrak, na ty nevěřím. Nevíte prosím za jak dlouho můžu jít na další ET, neměla jsem mrazáčky, tak mě to celé čeká znovu ☹

antoa
19. únor 2011

@vera5 já ještě 10 den po ET měla sněhobílo a až 12 den ducha a to bylo hcg 52, tak nešil, vše může být ještě jinak!!!! Nevím proč se všechny tak trápíme tím testováním 😅

Já budu dneska dělat tresku v troj obalu a brambůrkama nebo s kašičkou, ještě nevím 😲

vera5
19. únor 2011

@antoa Asi moc nevěřím kladnému výsledku.

Já dneska dělám krkovičku a brambůrky.

petapal
19. únor 2011

@drndapetka zlatičko zažila jsi hodne bolesti a jsi silná moc přeju aby to už konečne vyšlo a vše bylo v pořadku.

petapal
19. únor 2011

holky včera jsem pichal posledni kombinace hormonu a od včera me hrozne boli bradavky jak v tehu dneska si picham tu posledni injekci na dozrani vajiček a v pondeli jdu na odber. Ty prsa asi boli z tech hormonu ne? tehotna byt nemůžu protože u nas sex byl hodne davno

sedmitecka
19. únor 2011

@drndapetka ahojky, teď jsem si přečetla tvůj příspěvek, co jsi všechno už prožila a odtrpěla a musím říct, že jsem se v mnohém popisovaném našla, poslední dobou to prožívám úplně stejně, a proto ti můžu jen říct, jestli tě manžel posílá k psychologovi, běž, protože to, co popisuješ nesvědčí o dobrém zvládání situace....já tedy k němu jdu, a to co nejdřív , plus ještě navštívím kinezioložku...nechci už jen přežívat, bez cvhuti do života, věčně ubulená a naštvaná na celý svět, chci si zase užívat života a neupínat se jen na mimi....a chci si nechta pomoct, cítím, že to potřebuju 😉

sedmitecka
19. únor 2011

@vera5 taky jsem 9, den po KET měla ducha, včera - 11. den už nic, duch taky zmizel ☹ ☹ ☹ ☹
mrchu ještě nemám, ale na zázrak už taky nevěřím ☹

petapal
19. únor 2011

holky ja když jsem byla v predeli kvůli sve nemoci a nejak to nezvladala tak jsem taky navstevovala psych. ,ale když jsem nemela ani na to naladu nekam jit tak jsem smejdila po netu tam jsou taky odbornici a taky pomůžou ,ale neni na to se vykecat primo tam

petapal
19. únor 2011

@monnn ja udelala bramb.kasi peču v troube vepr.maso a kousky kurete pohazene cibuli , a okurkovy salat

lenkacar
19. únor 2011

a já přišla z fachy a peču na všechno ..vladís se mi válí v lázních a já se budu odpolko válet u mamky,dáme kafí a buchtičku

monnn
19. únor 2011

@petapal taky dobrý,já jsem dnes vykostila kuře a upekla roládu 😉

lenkacar
19. únor 2011

jak to tady čtu hned bych se k vám pozvala na jídlo ke všem ,jako kolečko ochutnávek

monnn
19. únor 2011

@lenkacar a jak dlouho tu houbu užíváš?já ted chci zkusit "zelený jíl" mělo by mě to vyčistit,tak jsem zvědavá,kamarádka co to má se mnou objednaný(mě do toho nahoukala 😀 ),říkala,že se u toho nesmí maso a tuky - tak nevím co budu jíst 😅 a snad se to má užívat 3 týdny bude ze mne vegoš 😕 no a na netu sem to hledala,ale nenašla nic o tom co se smí mebo nesmí jíst,v pá budu moudřejší 😝

monnn
19. únor 2011

@lenkacar jo a klidně dojed máme dost i vladíska můžeš vzít sebou 😉

lenkacar
19. únor 2011

@monnn vladís neni doma jsem slamněná vdova ,váklí se na masážích v karláčích ,doufám ,že se tam válí sám..

monnn
19. únor 2011

@lenkacar 😀 ty seš trdlo,to víš že se válí sám 🙂 😉

lenkacar
19. únor 2011

@monnn no však dostal kázání lázenský švihák

monnn
19. únor 2011

@ejviska koukám,že malá-velká slečna je celá maminka 😉

monnn
19. únor 2011

@lenkacar 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru