Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petapal
27. únor 2011

@jolcap 🙂

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka tak jedině nějaký to čtení, kdy se chystáš připravovat věci pro mimíska

jolcap
27. únor 2011

@petapal to já taky jsem jako průtokáč, za týden tě přestane všechno bolet a zase budeš mít strach že to je taky špatně, mě je dneska úplně ok a je mi to divný

petapal
27. únor 2011

@jolcap a ty jsi jak dlouho po vloženi no je fakt,že ted furt pozoruju to je hrůza

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap hele a nevidíš žádné na sobě změny třeba oči změněné, a chutě na něco zvláštního?

jolcap
27. únor 2011

@petapal v pátek to byl týden, taky se pozoruju a třeba při OPU a ET mě bolely prsa jako blázen a ted nic,jenže když to porovnám když jsem čekala zuzu bylo mi divně až někde v 6-8 týdnu takže fakt nevím

jezulicka
27. únor 2011

😉 @petapal pokud jsi doma tak se budeš pozorovat to je normální....

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka no moc mi nechutná snídat to se dost nutím,ale to nemusí nic znamenat je to moc brzo

petapal
27. únor 2011

@jezulicka tak ja jdu koukat na tv chvili a pak obalit rizky trochu jste me uklidnili holky dekuji moc

petapal
27. únor 2011

@jolcap takže te taky bolelo to bricho a ted už ne?

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap já jsem to poznala respektivně mamina moje na očích že jsem je měla skleněné a takové jiné...a pak jsem začala šíleně jíst po kvantech zelí...a pak to přešlo a chutě se otočily úplně jinak... 😝 😀 😀

petapal
27. únor 2011

@jezulicka tak to ja mela chute už pri hormonalnich injekci 😀

jolcap
27. únor 2011

@petapal jo přesně a je fakt že se sleduješ a hledáš nějaký příznaky

jezulicka
27. únor 2011

@petapal snaž se ale co nejvíce polehávat moc nedělej..aspon těch 5 dní po et... 😉

jezulicka
27. únor 2011

@petapal to taky dělá svoje to máš pravdu... 🙂

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka no zatím nic nepozoruju a mamka mi to taky říkala,že se to pozná na očích,ale fakt uvidím, docela se bojím mám to první IVF a to většina neměla úspěšný

jezulicka
27. únor 2011

ale je i plno holek co se jim to podaří na poprvé to je osud..musíš věřit..máš dvě tak aspon jedno se určitě chytne...

jolcap
27. únor 2011

byla bych ráda, vůbec nechápu proč jsem měla problém s otěhotněním, když dřív to bylo spíš naopak

mv
27. únor 2011

@jolcap já si od 1.IVF moc neslibovala a taky to tak pak dopadlo, takže určitě věřit, že bude vše o.k. a alespoň jeden bobísek to nevzdá...

mv
27. únor 2011

já prvně taky neměla žádnej problém otěhotnět, ale to si myslím, že bylo hlavně věkem.holt už jsem stará... 😒
ale ono to půjde,věřím tomu, že se ještě někdy dočkáme a když ne, tak se nedá nic dělat.

jolcap
27. únor 2011

@mv no já se víc bála,že nebude co oplodňovat a když máme ten druhej problém tak by to mělo být v poho,ale čím se to blíží tím víc se toho bojím, dokonce se to u nás otáčí chlap ráno automaticky zdraví varánky a já jsem trochu skeptická

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap to je asi věkem to má hodně holek víš jak ve 23 letech je to jiné než pak po 30

jolcap
27. únor 2011

@mv já otehotněla i přes tělísko

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka já už to tady popisovala když koukneš zpátky u nás těch pokusů o normální otěhotnění moc není je to spíš takový usmolený

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap a jaký jste měli problém?u manžela?

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka diagnoza neschopnost pohlavního styku, jinak je v pořádku spermie nechutně čilý a jejich hodně

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap tak to má dobré jestli máte dobré spermie tak to máte šanci a pokud ty máš vajíčka taky dobré a FSH ne moc vysoké tak máte šanci... 😉

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka embryolog mi vajíčka chválil prý hodně kvalitní a máme sedm mrazáčků, dokonce jsem měla jen jeden utz před OPU,protože vše bylo dle učebnice

jezulicka
27. únor 2011

@jolcap no tak to bud v klidu....a fsh si měla víš kolik?

jolcap
27. únor 2011

@jezulicka to mi neřekli,ale podle holek to tam dost hlídají tak uvidíme jak to dopadne snad dobře

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru