• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Arti, no naši jsou kreténi. Kdyby se nenechávali vylučovat, tak myslím, že by vyhráli.
30. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel přesně tak ... no ... ale je to hra a tá prostě vítěze a poraženého.
No uvidíme co předvedou s Kanadou :wink: a ten brankář je docela v pohodě, že jo?? :dizzy_face:
30. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem jukla a koukám, že dneska frčí kojopodprdy a monitory, já chodím do Podolí a tam se taky monitory dělají cca měsíc před porodem a pak už pravidelně :slight_smile: já se na ně těším.
Já dneska frčím do poradny, tak jdu zkusit štěstí a naslepo se oholit žiletkou, snad si nic neuříznu :sweat_smile: :slight_smile:
pak kouknu, jak jste byly aktivky a psaly, tak zatím čusík :wink:
Jo a holky, nééé abyste večer někde lítaly na koštěti, těhule mají zákaz a novopečené mamky taky :dizzy_face: :grinning:

Luzzi, neboj, já se vystrašit nenechám, zase budu tady z koníka chytrá jak rádio :grinning:

Malá Kristýnka je přímo kouzelná :dizzy_face:
30. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu říkám fakt pech, já vždycky když jsem na netu, tak to tady zeje prázdnotou :sweat_smile:
30. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mac moc štěstí na KO :wink:
Já mám dožehleno a dělám fofr oběd - špagety a po obídku si dáme zákuseček, co jsem koupila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem na sladké dostala nějkou chuť, no a co se dá dělat?? děti se přeci musí poslouchat :grinning:
30. dub 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky moje...
dnešní monitor dopadl dobře,i když se jim jedna berunda zdála nějaká líná...
tak to prý natočíme hned v pondělí při příjmu...
jinak u nás je strašně zamračeno a bouří :rolling_eyes: tak uvidíme,co bude s čarodějnicema...
30. dub 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
artí,melí
hokej nás naštval,páč když na něco čumíš do 11 hod a pak ještě prohrajou,tak to naštve :angry: :sweat_smile:
a navíc jsme hráli asi 24 min v oslabení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

artí
jasně :sweat_smile: Kuba Štěpánek je moc šikovnej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (a sympatickej :wink: ) a mlaďoučkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no hlavně, že jste dopadly dobře. :wink:
O hokeji mi ani nemluv, se blbci furt nechávali vylučovat za stejnou věc!!! :angry:
30. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
taky se mi blbě spalo určitě kvůli tomu! :angry: :angry: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, že by jsi nemohla spát z hokeje??? :grinning: Teda nevím . . . Už se ti to krátí co? Nevíš zda budeš jen tak v nemocnici nějakou dobu a nebo rovnou dojde k ukončení těhotenství?
30. dub 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
já jsem jednoznačně pro OKAMŽITÉ ukončení těhu!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
začíná to být nad moje síly...fakt :pensive:
30. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, se ti s tvým malinkatým pupíkem ani nedivím. :wink:
30. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem na monitoru musela ležet hodinu na zádech (v sedě ty sondy snímaly obě jen jedno mininko..)
a po tý hodině jsem myslela,že se z té pozice nedostanu...ta bolest a píchání v zádech,než jsem to rozchodila byly hrozný :unamused: a teď na mě doléhá únava z té noci...budu si muset zdřímnout...
a tlak mám 150/110 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omlouvám se za stížnosti :zipper_mouth: :pensive:
30. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, jen si postěžuj. My si taky stěžujeme. :wink: Pak ty stížnosti přesuneme na nevyspání a podobné věci. :wink:
30. dub 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku :grinning: :grinning:
dík :wink:
30. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,
tak jsem zpět z kontroly, vše v pořádku, mimi se už krásně otočilo hlavičkou dolů, tak doufám, že už to tak zůstane :dizzy_face: 15.5. máme poslední screening a rovnou zase poradnu, když už tam budu, tak to mám při jednom :grinning:
Já jsem ráda, že zatím žádné potíže nejsou, ale úplně chápu Luzzika s těma zádama, já se v noci občas přetočím na záda a pak nemůžu vstát na čůrání, sedím na posteli a čekám, až poleví píchání v kříži a pak jdu na wc v předklonu :confounded:
Jsem tam dneska s úžasem viděla pár těhulek, co šly na monitory s tak velikánským břichem, že jsem se divila, že se nepřevrátí :sweat_smile: fakt obbbbbbbbrrrrrrrr pupajzny, byly jim malý i těhu kalhoty a těhu trika, prostě měly spodní část pupíku venku - bylo mi jich líto.

Luzzi, jen si postěžuj, to pomáhá :wink: :wink:
Melíku, to máš teda recht, jsem zvědavá, která z nás bude mít největšího nespavce a spavce, ten můj prcoušek zatím na velikého spavce nevypadá, pořád se mele od rána do večera a to jen s malinkejma přestávkama :dizzy_face:

Holky jsem se zapoměla zvážit, tak jsem to v poradně nahlásila odhadem :sweat_smile: a cukrovka je negativní - jupííí :dizzy_face:
30. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska jsme měla nějak furt plno, řemeslíci, kamoška..

teda luzzi, ty Tě trápili na zádech :frowning2: já to teda na zádech zvládám zatím v poho, dokonce líp než na boku, ale asi bude hůř.. moc na vás myslím, a na pondělí.. musíš se pak hned ozvat co a jak..

maci, tak to je fajn, že poranda dopadla dobře :slight_smile:

holky a nevíte co ta hanulka?

no a ana híokej se těším.. mezináma, že by včera faulovali ti naši nějak víc než ti druhzí mi nepřišlo.. :-/ a na to kolik jsme hráli v oslabení byl ten výsledek ok.. orší to bude asi dneska, když budou unavení..
30. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak jsem myslela včera večer, že pojedeme do porodky a ono - prd. . . Dvě hoďky nepravidelných kontrakcí a pak skončil hokej a já šla spát. Asi se Luky na ten hokej chtěl podívat osobně a pak si to rozmyslel. :grinning:
1. kvě 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.
Mel to Luky jen trénuje :grinning:
1. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, já mu dám trénovaní. Buď ať vyleze a nebo nedělá ciráty. :sweat_smile: Ještě, že jsem manžovi nic neříkala, by začal zbytečně plašit. :wink:
1. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že poslíkovat můžeš klidně i nějaký ten týden :grinning:
Prý bych mohla poslíkovat už i já.
1. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to můžeš, ale zase u tebe né moc často, to by nebylo dobré. :wink:
1. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já neposlíkuju, ale dr. mi to říkal.
1. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No časem taky budeš. :wink:
1. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, s tím se počítá :grinning: On mě vždy upozorňuje dopředu, asi abych mu tam moc často v ordinaci neplašila :grinning:
1. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je dobře, že tě informuje, pak opravdu nebudeš hned plašit. :wink:
1. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny zářijovky...

Mel už si měla poslíčky? fíha....

Luzz ještě vydrž dvojmamino.....já mít v bříšku 2 špuntíky, tak jsem taky snad už rozložená :confused:

ji nak nezapomeňte na hudlana po třešní a pěkný den všem, je tam už teď krásně....
1. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že třešeň nehrozí, ty jsou odkvetlé už dva týdny :grinning: U nás to jistí kaštan, ten kvete jako blázen :grinning:
1. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek