• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
melíku
ještě že ty břicha nejsou průhledný :grinning: :grinning: to bysme nic jinýho nedělali,než pozorovali ty jejich kreace :grinning:
2. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, povídej mi něco o rukou. V noci jsem je chladila pod studenou vodou, na levé ruce mě vůbec neposlouchal prsteníček, normálně jako by mi sám při otevírání dlaně vyskakoval bez mé vůle. :unamused:
2. kvě 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
vím,o čem píšeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opravdu :wink:
2. kvě 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zvědavá,za jak dlouho poporodu se odvodníme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, doufám že rychle. Tak věčně nateklá pravá noha mě už deptá. :angry: Nepoznávám vlastní končetinu. :unamused:
2. kvě 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mel
já nepoznávám celý tělo :sweat_smile: :sweat_smile: !!!!
2. kvě 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, tak to ještě poznám, je furt skoro stejný, jen břicho občas o něco obrušuju a zkrátily se mi ruce. :grinning:
2. kvě 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mel
já sklápím na parkovišti lidem zrcátka,abych mohla zalézt do auta,nebo projít parkovištěm :sweat_smile: fakt :sweat_smile:
to až budu těm našim holkám vyprávět... a jirka s domčou se mi smějou :angry:
2. kvě 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si zkusit chvíli zalést do pelechu :wink: třeba ještě na chvíli usnu... :wink:
2. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já už několikrát čekala až manža vycouvá s autem abych mohla nastoupit, asi dám na okýnko cedulku - tady nastupuje těhotná!!! :grinning:
2. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj důchodkyně :grinning:
2. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera odpo muž povídá, tak pojď, jdem, ať už to mám za sebou :grinning: :grinning: A vlekl mě pod ten kaštan :grinning: Romantika neskutečná :grinning:
Dneska jedeme na chatu, ale zase se odpo vracíme. Ono je to jen 30km. :sunglasses:
2. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
ty máš takovou fyzičku, že se divím, že nejdeš těch 30km pěšourem :grinning: :grinning: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no normálně bych to jela na kole :grinning: :grinning: Ikdyž ono na kole je to dál a navíc do Posázaví, takže kopečky :grinning: Zpátky už se vezu vždy autem :grinning:
Dneska to bude prochajda jen po okolí, už se těším, obhlídnu, co kde vyrostlo (za domy) apod. :grinning:
Manža je línej, ale pokud přijede švára s psékoj svou, tak aspoň nepůjdu sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no luzz, moc jsme nespala, ale přišel M. tak jsem dělala mrtvýho brouka.. Měla jsem spisovatelský večer, tak jsem s ním nechtěla mluvit.

teda holky taky vím o čem mluvíte, ale asi to u mě není zase tak hrozné.. nebo jsem si už zvykla.. Mel a Luzz, no vy to budete mít tak zhruba stejně za sebou.. Se máte.. :frowning2: tichá závist..

jmis, no tka mě včera M. dotáhl pod odkvetlou třešeň co má brácha na zahradě zasazenou asi od podzimu, tak má cca metr a půl.. takže ani pusa pod rozkvetlou, ale vedle odkvetlé :grinning:
2. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
s tím kolem si mě dostala :grinning:
kay
hlavně abys nás se stelinkou nepřekvapila ty :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska nic nevaříme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
manža naložil maso a tak budem grilovat :wink:
já se snažím vyprat všechny věci na které narazím a žehlím poslední zbytky prádla,aby tu kluci neměli nouzi...
kdyžtak jim moje mamka přijde vyprat...jen nevím,jestli to prádlo po nich zvládne "vyhledávat",jako to dělám já :sweat_smile:
2. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejhorší to bude asi s tou školou :unamused:
Dominik má při svý dyslexii,dysgrafii a ADHD velmi omezenou zrakovou paměť,takže nejlíp se mu učí,když mu to někdo říká... doufám,že za tu dobu,co budu ve špitále mi ho nepřeřaděj do zvláštní školy...
2. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i když se mi moc líbil závěr z posledního vyšetření v PPP...
zpráva končila takto : velice děkujeme rodině za trpělivost a škole za laskavý a profesionální přístup :grinning: :grinning:
to mi přišlo fakt srandovní :grinning:
2. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme tu, byli jsme v Evě na Mělníce, pak se projít tady v Letňanech a na obědě jsme byli v místní hospůdce, kde je to teď velice sympatické, protože mají otevřenou zahrádku. :wink: Jo manža se mi krásně vyvijí - váží už 71 kg. :grinning: :sweat_smile:
2. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, neboj myslím, že nás Stelik nepřekvapí.. sice dneska mě bolí všechny kosti dole, ale to bude jen abych si moc nezvykala, že je mi dobře :grinning:

neboj kluci to zvládnou.. a Tovje mamka taky. oni chlpai, kdžy je nejhůř tak umí dělat i věci, které normálně nedělají :grinning:

meli, teda výlet závidím, Ty jsi taky dobrá.. M. je v HK, tak jsme doma a přemýšlím nad palačinkama,ale zatím jen přemýšlím :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já to dneska dočítám opravdu s napětím, jestli na konci Melíkova příběhu bude odjezd do porodky a ono nic :grinning: :grinning: :grinning: ale pak jsem si říkala, že by mi určo přifrčela sms :grinning: :grinning:
U nás se dneska pro změnu rejpe ven stará zámkovka, takže nářez, včera manža boural stání na auto a pak to řezal na kusy, taky luxuska, už aby to bylo hotovka. Tenhle týden nastoupí firma a budou bourat zbylé betony a dělat nový dvůr, tak to teda asi sídlo opustím a odjedu na chatu :dizzy_face: :dizzy_face:

Luzzi, kdybych se sem už náhodou nedostala, tak ti přeju moc a moc štěstíčka na pondělí a držím palečky, ať to máte rychle a ve zdraví za sebou, už se moc těším na fotečky holek :dizzy_face:

Melíku, tobě taky držím palečky, aby už Luky vylezl ven a měla jsi po trápeních :wink:

tak pa a já jdu zase ven asistovat a zasázet kedlubny :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda melíku
jsi dobrá,že ještě zvládáš rajzovat... :wink: já už nechci jít ani do krámu,bo na mě každej čumí,jakej mám pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi jsem fakt dost nápadná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kay
ty kosti dole,to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: to znám..připadám si jak kuře,do kterýho budou cpát nádivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s těma chlapama máš úplnou pravdu :wink: vždyť já to vím :wink: :grinning: ale napsat vám to musím :grinning:
mací
díky za přáníčko :wink: jakmile se něco bude dít,dám okamžitě vědět..mám mobil na několik holek tady,takže nebude problém :wink: a až budou holky venku,manža hned dodá fotky na koníka!!! má to nařízený :grinning: :grinning:
a řekl,že 100% zařídí :dizzy_face:
jinak kedlubny teda sázej,ale do zámkovky se už raději nepouštěj :grinning:
2. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jdu věšet prádlo :wink: pa
2. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si teď trochu zchrupla a pověsila várku prádla - taky radši peru, kdyby jsem se rozsypala, tak ať má manža co na zadek a nemusí chodit naostro. :wink:
2. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, jo to s tím kuřetem je pravda :grinning: jasné, že chlapi znáš, hlavně ty svoje :grinning: já Tě chtěla uklidnit..

maci, teda vy to budete mít určitě pěkné :slight_smile: ale fakt už zámkovku nech někomu jinému :grinning:

mel, aji já asi půjdu chrupat, jen abych nezaspala hokej, jestli to dneska projedou, tak s nima končím :angry: :grinning:

a palačinky jsem nakonec udělala, dla ajsme si jednu s tvarohem a už nemůžu :angry: aspoň zbyde víc pro M.
2. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel tak co říká Lukynek na 1. třetinu? :grinning:
2. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, první třetina mu je dneska fuk. :grinning: :dizzy_face:
2. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi je klidnej, že vedeme hrajeme docela dobře :grinning: tak to bude nerváček, jenom , když to bude špatný, to je ok :grinning:
2. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
hokej nás opravdu uspokojil :sweat_smile: až mi bylo Lašáka líto :frowning2: a manža mi říká : tebe ty hormony úplně blbnou! :grinning:
taky jsme se přežrali grilovanýho masíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lukášek byl tenhle zápas v klidu,zato naše holky šílely :fearful: :sweat_smile: ,ale bylo to určitě tím,že tu jirka furt tleskal a to pokud vím nemají miminka v bříšku rádi...
2. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek