• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
melíku
my už se bály,jestli nerodíš :grinning: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...a ty si hraješ Člověče nezlob se :angry: :grinning:
3. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
nějak to na mě padá...
na jednu stranu se moc těším,že už budu mít holčinky u sebe....na druhou stranu se mi nechce od kluků...
3. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, tak to jsi trochu rozpolcená osobnost. :grinning: Neboj kdyby něco, tak dám určo vědět Mací a nebo by se to dozvěděla Kay přes holky z Volné diskuze. :wink: Tam má na mě kontakt více holek. :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUzz a jak ty zítra nastoupíš a asi půjdeš rodit co? holky bojíte se trošičku? já teda jo :unamused:
3. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi
já se bojím jen o Domču :wink:
má ADHD a je to dyslektik a dysgrafik a člověk s ním musí fakt pracovat :unamused:
tak to teď budou ve škole koukat :zipper_mouth:
3. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak z porodu strach nemám :wink:
3. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, on to Domča zvládne. :wink: Kluci se s tím nějak poperou.
Já se furt nebojím, já jsem furt hrozně zvědavá. :grinning:
3. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dej vědět jak to s tebou vypadá....no jo tak to Domča nějak zvládne..musí... :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel a ty už si měla poslíčky? jak si to poznala?
3. kvě 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzziku, neboj, kluci to fakt zvládnout.. víš jak jsme to říkaly.. a zítra mi prosím napiš, mobil na mě máš, tak budu celá netrpělivá co Ti řeknou a budu na vás moc myslet.. hlavně se těš, holky budou už venku, uvidíš je a budou krásný a tobě bude siceještě chvilku blbě, ale už se to bude jen a jen lepšit...

mel, no já právě házela stopa i na Volné diskuzi co s Tebou je :grinning:

zofiku, já teda trach mám, ale myslím, že je to spíš strach z toho že nevím jaké to bude.. až to začne tak na to nebudu mít čas myslet.. :sweat_smile: doufám..
3. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofí, těžko je popsat. Ztvrdnutí břicha v mém špeku až tak nepoznám, ale je to taková křeč jako při MS, pokud jsi měla bolestivou menstruaci. Až přijdou poslíčci, tak to zaručeně poznáš. :wink:
3. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, mel, tak teď jsi mi vyvrátila moji teorii, že mám druhý den poslíčky :grinning: mě to teda bolelo spíš jako nahjoře kde byla a je Stela rozvalená a spíš to bylo takové napětí nebo sevření.. tak to asi byla bolest žaludku a kolem díky jejím nožkám a zadku..
3. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, to napětí a sevření nahoře mívám taky, ale to si nejsem až tak jistá zda si Luky protahuje nohy a nebo to patří k "poslům". :wink:
3. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě u toho na MS určitě neboleo, takže to budou spíš ty nohy, je fakt že v tu dobu kdy mě to bolelo byla Stela fakt hodně nahoře až byla vyboulená jak kdyby si spletla směr :sweat_smile:

zofi, já taky poslíky nemám a mám strach jestli to poznám.. určitě začnu panikařit že rodím :grinning:
3. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, no to co mi včera udělal Luky s břichem - tomu jsem říkala prdelákový tanec. Vedle pupíku, na levé straně jsem měla obr bouli. :grinning:
3. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,jako prvorodičky se více bojíme no....
3. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že porod poznáme každá :slight_smile:
3. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně nevíme jak poznáme, že máme jet do porodnice. Jsem si před chvílí myslela, že únik plodovky - měla jsem nějaké vlhké kalhotky, no ale zase teď nic. . . tak asi se spíše opět počůrávám. :grinning: A to jsem si ani nekejchla. :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel já to mám taky.... :grinning:
3. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, až Ti prdne nebo poteče plodovka, tak to určo poznáš.
No a když si nebudeš jistá u bolestí, tak napustíš horkou vanu a uvidíš, co se stane. :wink:
3. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no ono co jsem četla na internetu tak není psáno, že ti hned poteče plodovka durchem, může to být i "nenápadné". Radši o mých postřehách manžovi neříkám, řeknu mu to až si budu jistá aspoň na 90%, by byl schopnej mě odtáhnout do porodky násilím. :grinning:
3. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobře, ale ikdyž Ti nevyteče fofrem, tak poteče furt. A když bude jen trochu občas unikat, tak to snad ničemu neva. Si tedy myslím já.

No já jsem podezřele klidná :grinning:
3. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis, no já si taky myslím, že by měla aspoň pomalu utíkat, takže zase jsem se hodila do klidu. A v 31tt jsem taky byla v pohodě. :sweat_smile:
3. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no já byla před měsícem taky ještě klidnější :grinning: ale teď jak se to blíží je asi člověk víc a víc nervozní, protože to může být fakt každý den.. :sweat_smile:

mel, ona ti přece ani plodovka doma prdnout nemusí.. hlvně když máš poslíky, tak mysím, že tobě se spíš rozjedou nejdřív kontrakce.. A nebo jak píše jmis, sednout do vany a buď se to zastaví nebo spíš rozjede.. ale asi byhc to nedělala v případě, že bych si nebyla jistá tou plodovkou.. to se pak vana nedoporučuje :frowning2:
3. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, no já si myslím, že jsem jen chvíli zbytečně plašila. :grinning: Luky je darebák a dělá si z maminky srandu. Jsem zvědavá co se zítra dozvím, né že budete vyhlašovat státní pátrání. Mimo KO budu mít tentokrát už i monitor a kdo ví zda nebude i UZ. Takže to vidím tak na 4 hodiny v poradně. :angry:
3. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pro jistotu naprogramovala, že budu přenášet :grinning: Takže do 42tt jsem v klidu :grinning:
Určitě nám tou dobou nepoteče teplá voda a tak to bude ta "nejlepší" doba na počátek porodu :grinning:
3. kvě 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje tchýně předpověděla, že rodíme v druhé půlce června, tak uvidíme, jestli se tu budu koulet ještě v půlce července :grinning:
3. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naše dítko by se dle rodinné tradice - každý týden nějaké narozeniny mělo narodit buď 5.5. - týden před manžou a nebo 6.5. týden po mých narozkách. Ještě může 7.5. to by bylo týden po narozeninách mého bráchy. :grinning:
3. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no moje babička zase předpověděla že bdeme mít kluka, a nedá si to vymluvit :grinning:

mel no uvidíme jak se bude luky tvářit zase na hokej :slight_smile: informuj po první třetině :grinning: já to stejně vidím na toho 9.5. :grinning:
3. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek