• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Pá pá, bych měla taky něco dělat ale nechce se mííííííííííííííí...................... :grinning:
5. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně taky nééééééééééééééééé ale musííííííííííííííííííííííííííííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pa pa
5. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak noc nic moc, pořád jsem se převalovala, ucpanej nos a slabo, ale nezhoršilo se to, budu mít klidový režim a snad to brzy přejde. Zítra nastupují dělňasové na tu zámkovku, ale nejdříve budou bourat betony, takže rachot, chtěla jsem s čubinkou utéct na chalupu, ale teď nevím, když mi není úplně dobře :angry:

Jdu popíjet čaj s citronem a uvidíme, tak zatím pa :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve čtvrtek jdu na prohlídku porodnice a základní přednášku. Čekala jsem, že půjdu tak za měsíc a ejhle, za dva dny :grinning:
5. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, vyhajinkala jsem se a vyřídila tu kameru.
jmis, návštěva porodnice? Hm, tu jsme plánovali. . . Ale asi už to nestihneme. :grinning: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no jo no, to víš, chci vědět, jak to vypadá a taky chci slyšet, co mít musím s sebou a co nemusím atd.
5. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, něco sebou mám a zbytek když tak doveze manža. V tomhle jsem docela flegmouš. :grinning:
5. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem flegmouš docela taky, ale s manžovo jsme v práci od nevidim do nevidim, se nemůžu spolehat na to, že za mnou vůbec do porodky přijde. Uvidím ho nejspíš u porodu a pak až si pro nás přijede :grinning:
5. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já ho u porodu určitě neuvidím, no a když by nemohl on přivézt věci, tak zastoupí mamka. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
zpráva od KAY

Stelinka je na světě má 44cm a 2330g.Byl to překotný porod,bolí ji prdel, ale jinak jsou v pořádku.Stelinka je v inkubátoru.

:dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože?????????? No super, já říkám že tu furt budu 2v1 a všichni budou mít mezi tím odrodíno. :astonished:
5. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám
5. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu a v pohodě. Jen nestíhám.
O víkendu jsme byli na chalupě, tam není signál. Včera jsem byla dopoledne doma, prala jsem a tak a pak jsem jela na chvilku do práce. Myslela jsem, že se vrátím brzy a budu mít na vás čas, ale zase jsem tu skejsla až do půl pátý. V práci jako. Ach jo, už mě to nebaví. Pak jsem zas mazala domů, jeli jsme vyzvednout postýlku, monitor a chůvičky. Pak to doma manža montoval. Nějak se mu ta postýlka nelíbí, na obrázku mu prý přišla tmavší...

http://www.detskyraj.cz/zbozi/1628-jana-buk-stahovaci-bok---prirodni%C2%A7

Dnes jsem celé dopoledne žehlila a teď jsem zas na chvíli v práci. Večer budu pokračovat v žehlení.

Zítra ráno jdu na první poradnu na bULOVKU, tak jsem zvědavá, co mi řeknou...

Jo - už mám kompletně zabalenou tašku do porodnice :wink:
5. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, no co takhle porodit? :grinning: Kay už to má za sebou, tak jen chybí aby toho mého lenocha jsi předběhla ty, jana.cb a Luzz.
5. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to čtu???? KAy taky???? Ty brďo...
5. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay - velikánská gratulace, Stelinka se dopeče trošku v inkubátoru a pak hurá domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Melíku, díky za info sms, málem jsem z toho upadla, já čekala sms od tebe, že už je Luky venku a ono pro změnu prdlajs :grinning: :grinning: holt si to Luky chce u mamky v pupíku pořádně užít :wink: taky to má domluvené až na příští středu :slight_smile:

Grej - ty jo, to je děs s tou prací, chápu že tam asi musíš, ale ty jo, nechceš se na to už taky vyprdnout, přece jen 37 tt............... :sweat_smile:

Míšo, to si asi taky domluvím tu prohlídku porodnice, ať vím, do čeho jdu :grinning:

No a nevíte něco o Luzz, dneska se ani neozvala :pensive:

Jo a holky, dneska jsem objednala konečně ten kočík a spoustu dalších věcí, tak mám radost :grinning: Jinak je mi stále tak trochu blbě :unamused:
5. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pro změnu tu zase nikdo není, když jsem tu já :rolling_eyes: tak jdu k TV pa pa
5. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay - no tak to je paráda - moc a moc gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně aby se Stelinka co nejdřív "dopekla" aby nemusela být v inkubátoru a mohly jste být spolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
tak mi to přeci jen nedá a nakoukla jsem :slight_smile: hlavně po sms zprávě od Kay :slight_smile:
pogratulovala jsem již smskou a tady znovu opakuji,že jsou to holky šikovný :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
představte si,ráno mi volali z porodnický ambulance,že mi vyšly nějak blbě výsledky krve a že mám přijet už ve čtvrtek na kontrolu!!!! a že budu jezdit minimálně dvakrát v týdnu :fearful:
a k tomu si mám vyběhávat interní předop. vyšetření...
mám dojem,že se asi posrali (omlouvám se) ale já sotva lezu a teď budu furt někde lítat..
včera mi bylo tak blbě (asi z nervů) že břicho jsem měla jak kámen každou chvilku...
5. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, tak to byl fofr. Gratuluju.
5. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prý mám mimo normo kyselinu močovou a jaterní testy...
5. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oprava:mimo normu
5. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, tak to by se snad mohli rozhloupat k ukončení těhu ne??? Když začíná haprovat tou zátěží tělo.
Mě asi pomalu odchází hlenová zátka. . . Už podruhé mám lepkavé kalhotky. . . .
5. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
no vidiš :sweat_smile: ať pěkně odejde celá :wink: :slight_smile:
stejně už chceš lukyho vidět :slight_smile:
5. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta kyselina močová je z těch velkých otoků a ty jaterky nevím proč blbnou... :unamused:
5. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, no je mi to divný, protože předtím to bylo tuším v sobotu. . . Že by se takhle "flákala"? :astonished:
5. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
jó,já myslím,že může!!!
někomu odejde naráz a někdo tzv."značkuje" :grinning: jak nám řekla por. asistentka :grinning:
5. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz, jé to je jako bych byla pejsek. :grinning:
5. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, tak hlavně, aby si nečekala ještě dva týdny :grinning:
5. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek