• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
artí
mě řekli,že mám mít klid až když byl čípek pod 2cm... :wink: teď mám 1,5cm...takže ty se nemusíš bát :wink:
6. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky!
celý den mi drnčí telefon a furt mi někdo volá,jestli už rodím...
já už ty telefony nezvedám...ale jsou idioti,co to nepochopěj a tak mi volaj pětkrát do hodiny a zkoušej to,jestli to náhodou nezvednu...
v šest večer už jsem se rozbrečela a jirka mi ten telefon vypnul,ať si lidi políběj šos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zítra jedu na monitor a na kontrolu...
6. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUzz držímě pěsti :wink:
6. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz - třeba se tě snažej všichni vytočit aby ti z nervů rozjeli porod :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - to by si pak ten zakomplexovanej týpek ze špitálu mohl trhnout nohou :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
to bych ho převezla :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ti taky zavolám jestli nerodíš - chceš??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko holky :slight_smile:
teda jani :grinning: :grinning: !
7. kvě 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
kolik si byla přesně týdnů,když si šla rodit???
7. kvě 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Luzz soucítím s těma telefonátama - u nás to taky začalo. :angry: Jo a na noc si pořídím pampers, aby se mě pokaždé manža po navrátu z WC neptal jestli jedeme do porodky. Budu prostě čůrat do plen. . . :grinning:
7. kvě 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
já jsem tě četla,že jsi taky telefonní oběť :wink:
jinak u mě se to čůrání teda zhoršuje :unamused: chodím v noci každou hodinu :unamused:
7. kvě 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snažím se už jakkoliv vyvolat porod :sweat_smile:
piju maliník a včera jsme zase zkusili "sex" :confused: ?? no...asi to bylo ono...
7. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten maliník asi brzy vytáhnu, . . . sex. . . hm, tak to se mi ještě manžu znásilnit nepodařilo. . . . :unamused:
7. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
jirka to musel udělat pro rodinu :grinning:
předevčírem mi vysvětloval proč by neměl... a včera otočil a vysvětloval mi,jak bude opatrnej a že by chtěl :grinning:
spíš si myslím,že už se na mě nemůže dívat,takže se obětoval a doufá v nějaký efekt :grinning:
7. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, já každé ráno a večer Pavlovi vysvětluji, že když se na Lukyho tak těší, tak že mu má aspoň domluvit. . . Normálně to naše dítko se v tom pupíku ani nechce moc hejbat, lenoch jeden. :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
jestli se hýbe míň,tak to může být dobré znamení :slight_smile:
nás ve škole učili,že miminko krátce před porodem najede na tzv.spororežim :grinning: a nabírá sílu na porod :sweat_smile:
takže já věřím,že mrňouska máte brzy tady :wink: :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vyprovodit domču... :wink:
7. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera mě Luky kopl až jsem se lekla, dneska do něj šťouchám a on nic. . . :wink:
7. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus Mel a LUzz, zdravím a nakukuju jak se máte....ale nevolám :grinning:
7. kvě 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí, nemáš číslo, tak nevoláš viď? :grinning: A jak se máme? Nevím jak Luzz, ale čím dál hůře dávám ruku do pěsti. Bolí mě prsty jak prase. :angry:
7. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.

Luzz, držím palce na kontrolu.

Maliník - ten by se měl pít asi od 35tt. Já se na něj těším, protože mi hrozně chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žofíku
to jsi hodná,že nevoláš :grinning: :grinning:
jmis
taky jsem zvědavá na kontrolu...hlavně co tam bude za doktora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jinak mě ten maliník teda moc nechutná :rolling_eyes: ale já totiž nesnáším všechny bylinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem nervní za vás....se nedivte okolí...ale chápu Vás :wink:
7. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, aha, no já byliny ráda :grinning: Koupila jsem si teď čaj pro těhule od Apotheke a vyloženě si to užívám :grinning: Ta chuť bylinek mi chyběla. Takže už mám zásobu sypaného maliníku :grinning:
7. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
no ty jsi jak můj chlap...ten si taky pochutnává na všech možných bylinkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pije i heřmánek a mateřídoušku...no prostě blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a když občas koupím domčovi nějaký ten čajík proti nachlazení,jirka ho ochotně pije s domísem,i když on nemocnej není :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba takovej urolog mě provokuje až ke zvracení :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si nejvíc pochutnám na černým čaji s citrónem :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heřmánkovej je moc dobrej a matařídouška mi taky chutná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Černej čaj moc nemusím, ten piju jen když mám střevní chřipku, tak oslazenej.
Spíš si když už tak udělám sypanej zelenej nebo bílej čaj. Ikdyž v těhu si to raděj nedělám.
7. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek