Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

hanulka3112
25. kvě 2009

ahojky holky, tak mám po kapačce a za chvíli bude oběd a pak bych měla jít na utz a ktg tak pisnu jak prťata porostly 🙂 jo a primář mi slíbil na víkend propustku, tak se ještě dostanu domů 🙂 🙂 🙂 a pak už se uvidí to už budu po 36tt, ještě od něho chci vydolovat, jakk to bude u mě s porodem 😉 jdu napsat artepce, budu ji od vás pozdravovat 😉

hanulka3112
25. kvě 2009

Tak mi tu šoupli hluchou paní, takže si moc nepokecám 😒 a bude tu prý nejmíň týden, tak to se mi pěkně povleče, vždy jsem tu apoň s někým drbala 😀

jmisa
25. kvě 2009

Hanul, to musí být děsná nuda.
Už máš aspoň naplánovaný TP?

kay
25. kvě 2009

ahojte, hlásím, že stelik přibrala a má 2600g 😀 je naočkovaná na TBC a máme pozvolna povoleny návštěvy nejbližších babiček a děděčků a kamarádek bez dětí.. 😀

co s etýče větrání, si můžu nechat zdát, ode dneška je tu už brigádník, takže se bojím dole v obyváku i kojit, aby náhodou nevylezl z pracovny.. ☹ taky jsme se s M. kvlli tomu chytli, ale holt se musíme snažit oba no.. ☹

hanulko, a kde ležíš prosím Tě, že tam máš hluchou paní? ona je jako taky těhotná?

jmis, no tak nová lednice bude, paráda.. a tu pračku si fakt nech jao trumf až bude prcek na světě 🙂

luzzi, tak to máš fajn.. Stela taky ze začátku takhle spala, ale pak se jí to nějak rozhodilo, možná i já svojí netrpělivostí, ale teď se to pomalu zase ustaluje na těch dvou třech hodinách.. Jedobře že máš tolik mlíka..

meli teda taky máš můj obdiv s odstříkáváním, já ze sebe vždycky bvymáčkla max 40ml.. 😅

greji, no to věřím, že je to na odvoz.. zkus ji dýl kojit, jestli to nebude tím teplem, že má větší žízeň holčina.. ☹

jmisa
25. kvě 2009

No pračku možná ještě taky pořešíme, se bojím, aby mi neodešla. Nedovedu si to bez ní představit - oblečky na mimčo, látkovky, to by výpadek i na dva dny byl znát.

hanulka3112
25. kvě 2009

No nuda tu teda je, ještě že už mám ten net 😉 ležím normálka na gyndě, ta paní je těhotná, ona neumí ani mluvit jak někteří ti hluchoněmí, takže nic, tomu nejde rozumět, jak ji přijímali, tak tu měla nějakou tlumočnici nějakou důchodkyni ani ji nenapadlo nás třeba aspon představit 😖 chudák holčina, té to bude utíkat pomalu, já se těším na propustku domů 😉 🙂 byla jsem na utz po 14dnech a malí mají 2,1 a 2,4kg takže dohromady přibrali 900g a já ani deko takže mě papají 😀 ještě mě dnes čeká ktg.

zofik
25. kvě 2009

zdravím, byla jsem dnes navštívit po kontrole Artep.....všechny Vás moc moc zdraví....zatím neví jak dlouho bude hospitalizovaná.....

hanulka3112
25. kvě 2009

Ahojky Zofi, tak to je fajn, že jsi byla za Artepkou návštěva vždy potěší 😉 🙂 a co ty jakpak se cítíš už to máš za pár viď 😉

luzza
autor
25. kvě 2009

holky
tak to já musím zaklepat 🤐 prsa mám zatím ok,nikde ani trhlinka
já mám jiný problém 😒 každý den čekám,kdy už přestanu krvácet...

jmisa
25. kvě 2009

Luzz, snad co nejdřív. Ale zase krvácet můžeš i těch 6 neděl ☹

jmisa
25. kvě 2009

A ty si nekrvácela při odchodu z porodnice?

m.e.l
25. kvě 2009

Jsem tu zase na skok - manža šel kočárkovat, normálně jako aby řekl pojď taky - vůbec. No což, aspoň jsem si mezitím umyla hlavu 😅 , pak ještě budeme muset umýt bobana.
Já čekám taky konec krvácení, vždycky to vypadá jako že už a ono prd. 😒 Není to moc, ale už mě ty vložky nebaví.
Hanul, takže na víkend konečně půjdeš domů?? Už se asi těšíš viď?
Žofí, díky za pozdravy od Arti, asi to pro ni musí být chuděru náročné. 😖

luzza
autor
25. kvě 2009

jmis
krvácela,ale ne tolik,co ted 😒

jmisa
25. kvě 2009

Luzz, no tak jestli se ti to zdá fakt hodně, tak si zajdi k dr. Měla by udělat aspoň ultrazvuk.
A máš u toho i bolesti?

luzza
autor
25. kvě 2009

jmis
ne ne,bolesti ne...
jen mi vadí,že je to pořád čerstvá červená... 🤐 😕
nikam se mi s tím nechce 😔

jmisa
25. kvě 2009

Luzz, tak zkus kontryhel.

jmisa
25. kvě 2009

Akorát tedy pak můžeš mít ještě víc mlíka 😀

luzza
autor
25. kvě 2009

jmis
tak já pro něj hned zítra jirku pošlu...
(čaj si myslela,viď?)

jmisa
25. kvě 2009

Luzz, jj, dělej si čaj. Ale lepší koupit tu bylinku a dělat si sypanej čaj. Ono ty porcovaný jsou spíš prach než bylina.

kay
25. kvě 2009

luzzi, no raději někam s tím zajdi, abys pak třeba neměla nějaké další problémy.. já teda už jen tak slabounce špiním... ale kontryhel jsme si párkrát už dělala..

artepika moc zdravím..

hanulko tebe taky, Tebe už můžou pustit domů ne? dyť můůžeš za chvilku už rodit.. na dvojčátka už je to v pohodě váha..

jmis, no to pokud budeš používat ltkovky, tak by byl znát i výpadek na jeden den... 😅

meliku si stěžuj, že si na chvilku odpočineš 😀 co byhc za to dala, někomu strčit kočár a dvě hodiny nazdar 😀 jsme hrozná matka... unavená..

jmisa
25. kvě 2009

Ono kontryhel doporučují už poslední měsíc před porodem, posiluje dělohu a pak prospívá při zavinování a taky ten pozitivní vliv na laktaci a krom jiného působí i proti nadměrnému zadržování vody.

Sakra, už chci zase moci chlemtat bylinky 😀

macous
25. kvě 2009

Jmisko, tak to už budeš ten kontryhel moc pít za týden nebo dva 😵 A už máš všechno nakoupeno a vypráno?
Já teda vypráno nee, práší mi tady každý den s tou dlažbou, ale snad do konce týdne už to budou mít a já začnu od pondělí všechno prát - se těším 😀
Grej, to je teda blbý s tim prsem, ale Jance se to brzy spravilo, tak držím palec, ať to máš taky tak 😉
Hanulko, tak to už to tam máš v tý nemocnici asi pěkně dlouhý viď 😔 no já bych se taky zkusila domluvit, jestli by tě nepustili domů do klidového režimu, když už budeš mít ukončený 36 tt 🙂
Luzzi, a jak ty jsi vlastně unavená? Asi se ve finále vyspíš víc, než těstě před porodem viď?
Melíku, buď ráda, že manža vozí 😵 A jak je na tom s těma lékama, už dobrý?

Kay, Zofik, Janka - čusík holky 😵 😵

jmisa
25. kvě 2009

Macous, už mám vypráno a vyžehleno.
Už mám i všechno objednáno, během týdne by to mělo být všechno doručeno. Tak už jen ten kočár 😀

macous
25. kvě 2009

Tak já to mám naopak, objednávky všechny došly, chybí mi už jen skočit do lékárny, což plánuju okolo 35 tt. A z těch potřebných věcí ještě mantinel okolo postýlky a podložku na přebalovák, ale to už koupím kdykoliv 😀

macous
25. kvě 2009

Míšo jdu za manžou, tak pa pa 😵

hanulka3112
25. kvě 2009

no nevím s tím propuštěním domů, to už je mi aj jedno, kyž to už bude za pár a budu v nemocnici pod dohledem a ještě malé těma kapačkama vypapkaji 😉 aspon, ze pujdu na ten vikend domu 🙂 zase asi prijde mamka na velky uklid 😀

hanulka3112
25. kvě 2009

vidím, že taky finišujete s výbavičkama, já už ted jen doobjednávala spise uz jen ty doplnky, hrací deku a nejake hracky 😉 🙂 nastesti jsem vse stihla predem 😉

luzza
autor
26. kvě 2009

dobré ránko 🙂
mám elišku na cicku 😀 ,nelinka má ještě půlnoc 😉
hanul,já rodila ve 36+5 😉 a vidíš,jak to holkám stačilo 😉 😀

luzza
autor
26. kvě 2009

macousku
já se cítím stokrát líp než ty dny před porodem 😅
jasně že jsem unavená z kojení a přebalování..nebo když holky v noci nemůžou zabrat,ale to není nic proti těm stavům na konci mého těhu 😉
jsem ráda,že si můžu lehnout jak chci a není mi z toho špatně,nepálí mě žáha a netrpím nespavostí 😀 😀 nebolí mě záda,nebolí mě klouby ani stydká kost 😅 ,zmizely otoky i vysokej tlak.. prostě jednoznačně změna k lepšímu 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
26. kvě 2009

kay
ještě zkusím ten kontryhel,jak radila jmis...
nechci jít nikam k dr... bojím se,kdybych musela do špitálu,co by bylo s holkama a kojením 😕 ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru