• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
luzzi, no asi jo, já jsem extremista, jak nejsou tvrdý jak kameny, tak mám strach :grinning: ale je fakt, že stela má taky plnou pusu mlíka, když už nechce tahat..
7. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tady popisuje, jak se to seběhlo.. http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=86569&vGroupOffset=0&vOffset=9780

normálně bych to asi teda nezvládla. holčina je hrozně silná..
7. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tady už nikdo není :frowning2: stelouch je najezený, osprchovaný a chrní v trojobalu po dvou malých mrčeních :slight_smile: mrknu na detektivku co mám ahranou a jdu asi taky spát..
tak vám přeju všem krásnou dlouhou dobrou noc :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,praskla mi voda,tak na nás prosím myslete a držtě palečky.Nemám kontrakce,ale stejně asi vyrazíme.Příště už se nahlásíme s Ellenkou :dizzy_face: :wink:
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Zofi, veliká gratulace k Vašíkovi, je teda pořádnej a jak se na fotce první den doma pěkně usmívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pedi, kontrakce budou za okamžik, tak držím palečky na rychlý a bezproblémový porod, teda zrovna už možná tlačíš :grinning:

Holky, tak dobrou, já skočila jen dočíst co nového :wink:
8. čer 2009 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
jéé,ellenka už je určitě na světě :sweat_smile: :sweat_smile:
8. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji hezké pondělní ráno :slight_smile:
Pedi držím palec, snad už to máš vše za sebou a těšíte se z miminka.
Nějak jsem teď lajdačila, udělám to nejdůležitější a pak gaučíkuju :grinning:
Třeba včera jsem chrupala od 14-16:30 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no si nemůžu pomoci, jak lehnu a je v baráku klid, tak podřimuju, asi čerpám síly a je mi jasný, že nožky hore odpoledne už pak dlouho nehodím.
žofi jdu mrknout na Vášu, ale já ho viděla naživo, viď?? Ještě jednou moc gratuluji, je to pašák a je moc krásný :wink:
Nějaké novinky tady???
8. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík Luzzi :wink:
8. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofi no jasný, kluk jako buk a mooooooooooc fešnej, tak jak jsem říkala :grinning: :grinning: :grinning:
Luzzi koukala jsem do albíčka a holky hezky rostou, Melíku Lukášek je taky pěkný puclík :wink:
Jdu ještě očíhnout Stelinku :grinning:
8. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to očíhla, Kay ona vypadá jako strašně spokojené mimi. Nečtu příspěvky jestli je hodná nebo vás trošku trápí, ale takhle na fotkách vypadá jako děsně spokojená a hodná holčička :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
něco pro pobavení - vyprovázím manžela ze dveří a v patře nad námi jedna holčina řve a druhá ji říká: Vzbudíš Lukáška. A víte co na to náš Lukášek http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2865512&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning:
Pedi, tak držím palečky až mě bolí, ať to máš rychle za sebou. :wink:
8. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky a dneska myslete i na Hanulku, píšeme si přes sms a dnes až bude volno na sále, tak jí začnou vyvolávat porod. Budou to rozjíždět přirozeně, tak se uvidí. Už je myslím 38tt takže Vaneska i Domča budou myslím pěkní kousíčci a půjdou brzy domů. Jdu jí napsat sms :wink: :wink: :wink:
8. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel :grinning: :grinning: :grinning: hezká story a krásné ráno :slight_smile:
8. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti, jé i Hanulka na to půjde. No tak to dneska nemůžu nic dělat a jen držet palce, sakriš, to se ale ani nenasnídám a hlad teda mám. :sweat_smile:
8. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já snídám teď ... moc velkou dobrotu ... :unamused:
Na stole je jahodový koláč a bábovka a já se tu cpu žitných chlebem a odtučněným sýrem Cottage ... :pensive: :pensive: :pensive:
8. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti, teda tak to tě lituju. Cukrovkářská dieta co? No snad tě trochu potěší, že je to jen na pár týdnů. :wink:
8. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel přesně tak, dá se to vydržet a hlavně když vím, že neohrožuji miminka. :wink:
Ale že bych si dala ty buchty, to bych si dala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem četla ten příspěvek na linku, co sem hodila Kay ... moc té mamině, taťkovi a Matyáškovi fandím, já nevím jak bych tohle ustála ..... :pensive: :pensive: :pensive:
8. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Šmankote, tak teď jsem na to taky koukla. . . No snad to bude dobrý, musí holka věřit.
8. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel přesně tak, v 22tt nebo kdy to bylo ... to je docela mazec ... vůbec si to neumím představit.
Přestávám skuhrat sama nad sebou :confused: :confused: :confused: ale do toho 36tt bych ráda vydržela, to je mé zbožné přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Pedě a HAnulce držím palce, aby byl porod bez problémů.

Artep, ty nic nedělej, nebo zase pošupajdíš do nemocnice. Ono se to doma nezblázní.

A ten link ani zkoumat nebudu.
8. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda všem....

pokusím se opravdu vás dočíst...

máme se s Vašíkem dobře, zatím celkem pěkně kojíme, 2 krát za noc, jinak spinká...a držím pěstičky těm co mají rodit...

jinak nevím jak Vy, ale já teda při porodu myslela, že je to moje poslední hodinka :confused: ale co, člověk to ustojí....
8. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mi psala Hanulka, že jí zavedli tabletku na vyvolání porodu, tak se prý uvidí, bude mě informovat :wink:
Míšo neboj, doteď jsem gaučíkovala, musím vymyslet co si uklohním k obídku :wink:
Žofi tak to je dobře že se Váša srovnal a vyspíš se, jen tak dál. A s tím porodem ... co tě nezabije to tě posílí a za chvíli si na to ani nevzpomeneš a zůstanou ti jen hezké vzpomínky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofí, poslední hodinka. Jo tak tu jsem měla když jsem čekala na ten svůj císař s parádníma kontrakcema a zákazem tlačit. Ale člověk fakt rychle pozapomene. . . :wink:
8. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se dočkali kočárku, už ho máme na prodejně :grinning:
8. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jmis, no super gratuluju, to vypadalo, že dříve porodíš. :grinning: :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek) - narozen 15.5.2009 (CŘ)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka) - narozena 15.5.2009 (SPONT.)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeny 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík) - narozen 2.6.2009 (SPONT.)
07.06.09 - Peda - děvčátko (Ellen)
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám
8. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel, no jednu chvilku jsem se obávala, ale nakonec to bylo přesně 12 týdnů, co říkali. :grinning:
8. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo 12 týdnů, to je docela masakr. No hlavně, že už ho máte. :wink: Já už hodinu čekám až se dítko probudí, abych ho nakrmila a šli jsme na procházku, ale on je totální tuhoň.
8. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek