Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
24. bře 2009

Dobré ranko holčiny,
Luzz, normální břicho s dvojčatama!!!!!!!!!!! Nevidím na něm nic hrozného! 😲

luzza
autor
24. bře 2009

melíku
ty seš tak hodnáááááá 😢 😢 😀 😀

m.e.l
24. bře 2009

Luzz, prdlouši. Opět ti musím položit starou známou otázku - už ti někdo řekl, že čekáš dvojčata???? 😅 Jo manža byl včera poprvé u psychiatra, dostal nové léky třetí generace a nemá to depresivní stavy, ale úzkostné stavy, což je prý ještě horší. 😒

luzza
autor
24. bře 2009

melíku
to mě mrzí,že to má takhle... 😒 není to snadný ani pro něj,nemysli si 😒
ale ty léky jsou úžasný 😉 za pár dní si budeš libovat,jak se změnil 😉 🙂
moc vám to oběma přeju 😉 🙂
ať jste v klidu a užíváte si jen miminka 😉 😲 😵

m.e.l
24. bře 2009

Luzz, my už jsme v klidu teď, pokud náhodou nepřijde nějaká krátkodobá krize vyvolaná občas nevíme čím. Naposledy minulé pondělí - ale to bylo kvůli tomu zloději. Jinak je manža už zatím v pohodě. Doktorka mu řekla, že se to prostě celý život nabalovalo - je k tomu náchylný a teď to vypuklo v plné síle. 😒

jmisa
24. bře 2009

Ahoj všem.

Luzz, břicho řádné 🙂

Dneska mám dva doktory, oba odpo. Nejdřív jdu na endokrinologii a pak později ještě do poradny. Začínám mít problém načůrat do zkumavky 😀 Příště asi budu muset zvolit pořestupní nádobku a nebo v laborce vysomrovat tu širší věc, co mi dali na moč při OGTT. 😀

m.e.l
24. bře 2009

No já za chvíli mizím na přepadovku za holkama do práce. . . . 😀
Jmis, s tím problémy nemám. Asi jsem na ten pupek více zvyklá. 😉

luzza
autor
24. bře 2009

jmis ahój 😵
tak já už delší dobu čůrám do šampusky (půjčená z práce 😅 ) a pak přelévám do zkumavky 😉
jinak by to už bohužel nešlo... 😉

jmisa
24. bře 2009

Mel, no já jak se nahnu, abych se koukla 😀 😀 Tak mi synátor zatarasí cestu, nic neteče a jak se narovnám, tak to zase jde všude kolem 😀 No děsný.
Ale v Hebilabu dávaj, takový "soudečky" je to jako menší lahvičky na léky, a to je lepší, tohle je fakt tenoučká zkumavečka 😕

jmisa
24. bře 2009

Jo a muž mi poradil 😀 Že prej si mám vlízt do vany a že mi to v dřepu půjde líp 😀 Jak on tohle může vědět 😀

m.e.l
24. bře 2009

Jmis, kdysi jsem doma čůrávala do velkého hrnku a pak přelévala do skleničky. Dneska si klidně počůrám i ruce. . . 😀 Mě teď synátor dloube do žebra. . . 😀
Holky já jsem sice nepřibrala moc na váze, ale více mě určitě je. Jsem vyndala halenku, kterou jsem si kdysi blbě koupila a byla mi velká, teď je mi akorát. 😀 😅

m.e.l
24. bře 2009

Jo a chlapi to mají jednodušší, manža tuhle na svoji zkumavku koukal jak na nepřítele a já říkám - no co za problém?

luzza
autor
24. bře 2009

domčovi se opět nechtělo do školy...klasika 😎
včera jsem ho zkoušela z vlastivědy...učej se teď o slovensku...tak mi říká : "Slovensko má 5 milionů obyvatel.... a z toho jsou dva miliony cikáni..." 😅 😅 😅 já se lekla,že tam fakt něco takovýho je! 😅 ale v učebnici se o cikánech nepíše 😉 je to podvodník 😉 občas je jak pepíček z Kameňáku 😉

jmisa
24. bře 2009

Mel, tak bylo by divné, kdyby se Ti postava neměnila.
Já se tedy vejdu do všeho, trika nosím furt stejná, akorát kalhoty můžu nosit jen vyloženě bokovky, jak to končí u pupíku, tak mám smůlu. Jo a podprdy tedy jako fakt nee, tam jsem se nedostala už po měsíci 😀

m.e.l
24. bře 2009

Luzz, tvoje dítko je prostě úžasný. 😉 Mimochodem paní zdravotní sestro, můžou mě bolet prsty díky tomu že mi natýkají? Normálně když je ohnu tak je to docela bolestivé a snubák už se nesnažím ani dávat.

luzza
autor
24. bře 2009

jmis
soudečky neznám 😅 ale je to určitě praktický 😅
no když raděj chlapi,tak to mám opravdu nejradši 😠 😀

m.e.l
24. bře 2009

jmis, no já taky nosím to co dříve, jen ty halenky se nějak zmenšily. . . 😀 Jdu dneska mezi lidi, tak se podle toho chci obléknout. 😅

jmisa
24. bře 2009

Luzz, s tím zkoušením do školy je to asi hrůza, co?
Můj muž mi říká, že chudák náš synátor 😀 Byl totiž svědkem mé akce se synovcem, kdy jsem ho učila matiku, brali racionální čísla - zlomky. Já myslela, že ho přerazím. Kroutil se u toho jak žížala, fňukal, vztekal se, smlouval. No jenže na tetičku tohle neplatí 😀 😀 Ale pak mi psal sms, že z toho dostal jedničku v písemce, tak jsem se divila, jsem měla dojem, že za trojku bude moct líbat učitelce ruce. 😀

luzza
autor
24. bře 2009

melíku
prstýnky jsem odložila už někdy ve třetím měsíci 😅 😉 já mám prsty jak buřtíky 😝 😀
no jasně že tě to může bolet!! mě takhle bolej i nárty,jak mám oteklý nohy...

jmisa
24. bře 2009

Mel, nejsem zdravotní sestra, ale můžou Tě z toho bolet prsty.

m.e.l
24. bře 2009

Luzz, chjo. Chci už porodit. V noci s těma prstama furt hejbu a bolí mě stejně. . . . Začala jsem mít problémy před cca 14ti dny.
Jmis, ty jsi prostě jednička v doučování. 😉

jmisa
24. bře 2009

Já prstýnky odložila před stimulací, bo jsem si nebyla jistá, co se mnou ty hormony udělaj. No a pak už jsem si je zase nenavlíkla, ale zatím mi nic neotýká. Jediné, co teď nosím, jsou naušnice. Tuhle jsem hledala hodinky a kdo ví, kam jsem je uklidila 😀 😀 Chodím s mobilem v kapse, a to mi stačí. 😀

jmisa
24. bře 2009

Mel, jednou za měsíc to doučko vydržím, ale častěj bych to nevydržela ani já ani on 😀 🤐 😀

m.e.l
24. bře 2009

No já nosila akorát snubák a hodinky, teď už jen ty hodinky a otázka zní jak dlouho. . . Pak mám teda naušnice a řetízky, ty počítám odložím někdy kolem 36 týdne preventivně, abych je nemusela sundavat mezi kontrakcemi nebo odtékáním plodové vody. 😕 😵

jmisa
24. bře 2009

To se musej sundavat naušnice? 😕

luzza
autor
24. bře 2009

jéé jmis 😅 to je dobrý 😀 😀
to si dobrá tetka 😅 takovou bych brala 😅
moje ségra je sice původně učitelka (teď je trenérka fitnes 😕 ) ale na domese nervy nemá 😉 on si u toho hraje s kapesníkem,ohrnuje ponožky,mlaská,houpe se,křupe si kloubama,dloube šňůrky z gauče atd... 😅
no já jsem zvyklá...vím,že je cvok 😅 no co nadělám...je to moje dítě 😅

m.e.l
24. bře 2009

jmis, no myslím, že by jsi vše měla mít sundaný. Nevíš zda nepůjdeš pod narkózu.

luzza
autor
24. bře 2009

jmis
nemusej...
jen kdyby si šla na císaře...tak musíš sundat i naušky 😉 jinak né 😉

jmisa
24. bře 2009

Jsem tedy byla v narkoze 2x a naušnice jsem měla pokaždý 😀 Já mám jen takový kamínky na šroubek.

Luzz, synovec nemá žádnou poruchu, jen je línej a je to zmetek 😀 A předvádí něco obdobnýho. 😝

m.e.l
24. bře 2009

No já to preventivně sundám, nikdy nikdo neví. Bez naušnic přežiju, ale bez snubáku jsem jak bez ruky. A to ho nosívám jenom ven, doma jsem prstýnky i hodinky vždycky sundavala.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru