Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
24. bře 2009

jmis, já teda na laparku musela mít všechno dole i naušnice. A taky nemám žádné vysací.

jmisa
24. bře 2009

Já ani nevím, kde snubáky máme. Muž se poranil na prstu, snubák sundal, já ho dala do krabičky a pak jsem k němu přidala svůj, teď mě úplně zatrnulo, kde vůbec jsou 😕

luzza
autor
24. bře 2009

holky
včera jirka koupil někde v praze ve velkoobchodě vlhčený ubrousky Nivea senzitiv...jsou tam 3 balíčky po 7O kusech a stály jen 120 Kč 😨 😅 tak přivez hned tři balení

m.e.l
24. bře 2009

Luzz, no to taky musím koupit. Ubrousky ještě nemám. Holky já se za chvíli rozloučím, pojedu za těma čučorjetkama do práce. 😉

luzza
autor
24. bře 2009

melíku
to je jasný,před každou narkózou musíš všechno sundat...
já si pamatuju u nás chlapíka,co měl jít na operaci se zlomenou páteří a měl všude pirsing 😨 i na pinďourovi a my to ani neuměli sundat 😅 když jsme ho od těch pirsingů očesali,byla toho plná miska železa 😅 😀 😀

luzza
autor
24. bře 2009

melíku
mám se ho zeptat,kde to bylo??

jmisa
24. bře 2009

No já před narkozou naušnice nějak vypustila a dokonce jsem pokaždý měla i čočky v očích. 🙂

m.e.l
24. bře 2009

luzz, tak to je fakt dobrý. . . . 😀 Já nevím piercing jsem nikdy nezkoušela. Chtěla jsem kdysi druhou dírku do ucha, ale máma mi to zatrhla a pak už mě to nenapadlo, respektive, teď už zase bojím bojím bolesti. 😀 😀

m.e.l
24. bře 2009

jmis je vzornej pacient. 😀 😅 😀 😅
Luzz, když budeš tak hodná, tak se zeptej. Díky.

luzza
autor
24. bře 2009

jmis
ty si měla i čočky?? 😅 ty jsi číslo 😀 😀

luzza
autor
24. bře 2009

už jsem to zjistila!!!!

m.e.l
24. bře 2009

Tak povídej povídej. . . . 😉

jmisa
24. bře 2009

Luzz, anestezioložka řekla, že jí to nevadí.

luzza
autor
24. bře 2009

je to prej naproti Sazka aréně... jsou tam nějaký stavebniny a pod nima je nějaká síť velkoobchodů a jeden z nich je velkoobchod drogérie!!!

luzza
autor
24. bře 2009

jmis
to byla hodná 😀 já myslela,žes to zatajila 😀

m.e.l
24. bře 2009

Znám to tam, ale moc si to nevybavuju. To bude z tý druhý strany, né od stanice Českomoravská, ale od tramvaje. No nevím, nic holky, já se loučím a mizím. 😉

luzza
autor
24. bře 2009

kromě těch Nivea ubrousků nakoupil i jiný věci,co tam byly levný... mrkněte tam 😉

jmisa
24. bře 2009

Luzz, no já si vzala jednorázovky do očí s tím, že je kdyžtak vyhodím a pak si vezmu další pár.
ALe věděla jsem od známe, že čočky měla několikrát a v různých nemocnicích a nikdy to nikomu nevadilo, takže jsem doufala, že to nebude vadit ani u mě, protože jinak jsem slepá jak patrona a nic nevidím.

luzza
autor
24. bře 2009

já se taky loučím...zatím pa 😉 🙂

m.e.l
24. bře 2009

Zkusím tam zajet příští týden. Tenhle už mám obsazený. A teď už vážně vypínám comp a mizím. 😉

luzza
autor
24. bře 2009

jmis
vidíš,to nevím ani já 😅 😅 že se to může 😅 😅 a to mám specializaci ANESTEZIE A INTENZIVNÍ PÉČE 😅
aspoň jsem chytřejší 😉 😀

jmisa
24. bře 2009

Luzz, myslím, že záleží na konkrétním doktorovi. Ale když přivezou bouračku, tak ho asi taky nedloubete do očí, jestli náhodou nemá čočky. 😀

grej
24. bře 2009

aHOJ HOlky,
tak mě to břicho pobolívá pořád, takže dnes budu volat do GESTU, jestli se na mě nepodívaj.

Vůbec jsem se nevyspala, furt jsem byla vzhůru. Při každým otočení mě tlačí břuch. Navíc jsem měla nějakou debilní náladu, chtělo se mi brečet večer a nevím proč... Zkoušela jsem ten kojící polštář, ale nic moc :-/
Na to břicho mě to moc tlačí... Asi ho mám zatím jen malý. Tak jsem pak zkusila jpodložit malým polštářkem a bylo to lepší.

Dnes mám další předporodní kurz, budou nám tam prý pouštět dvd z porodu, tak jsem na to zvědavá...

jmisa
24. bře 2009

Grej, tak snad to nic nebude.
A jak Tě to bolí? Tvrdne?

grej
24. bře 2009

Jmis, tvrdne, to už delší dobu, ale přitom to hodně bolí. A mám takový pocity jako když jsem měla křeče při MS. Ne tak hodně intenzivní, protože mě při MS bylo až blbě, ale je to hodně podobný. Blbě se mi sedí, v autě cítím každý hrbol. Kačka kope, tak jsem trochu klidnější, ale zase vyšiluju, jestli nekope jinak než obvykle 😒 Prostě nervy, no...
Občas jak se mi tam hne, tak to taky dost bolí, asi tam do něčeho kopne, nevim.

Volala jsem si do GESTu, dnes nemaj vůbec čas, tak tam jdu až zítra ráno. To zas bude noc...

jmisa
24. bře 2009

Grej, co takhle raděj zůstat doma? Třeba se břicho uklidní, ono to sezení není moc příjemný, já když delší dobu sedím, tak se mi moc dobře nesedí.

Hlavně, aby si se nezačala otvírat, ikdyž v nejhorším by Kačka vydržela nějakou dobu v iknubátoru.

grej
24. bře 2009

Včera jsem zjistila, že ani ležení moc nepomáhá. Ale zítra to zkusím, zůstat doma. Stejně si musí paní na zaučení zvykat 😉 Ve čtvrtek sem ale zas musím, to tu nebude ona.

jmisa
24. bře 2009

No ono stačí třeba takovej pololeh, polosed, nohy hezky nahoru atd.
Mně tedy vadí, když sedím u PC, to je nepohodlný, ale když se rozvalím do křesla a nohy hodím na stolek, tak je to hned o něčem jiném. 😀

kay
24. bře 2009

dobré ráno, 🙂

tedaholky vaše ranní debata, jsems emusela řezat -

luzz s tím Pepíčkem z - Kameňáku mě to napadalo ještě než jsi to napsala 😀 piersing taky dobrý 😀 já teda na narkozyza posledních pár měsíců naušnice měla, ale prstýnky nemám už dlouho, prsty mám nateklý už tak 4 měsíce ☹ a melíku, jo bolí mě taky.. při ohýbání, otvírání flašek a vůbec při čemkoliv - naštěstí ne u psaní na klávesnici :-d

arti, no super, že se ají miminka dobře a jsou podle doktora ok, to bude všechno v pořádku. 🙂 a jsou miloučký..

greji, teda nevím s tím břichem, určitě se v Gestu nenech odbýt, ale do práce bych teda nelezla.. už jen to auto je fakt blbé, mě se tEď už taky dost blbě jezdí a to neřídím ..

luzza
autor
24. bře 2009

jmis
fakt mě to ještě nenapadlo,že by měl někdo,kdo je rozsekanej čočky 😅 teď bych mohla dělat chytrou 😀
grej
ty mi holka děláš zase starosti.. ale o kačku se neboj,už je dost velká 😉 co nejdřív zajdi k dr.,ať se na tebe mrkne...určitě by tě to uklidnilo a i to břicho by se třeba zklidnilo... držím palce, zatím odpočívej! 😉
kay
taky už nerada sedím v autě 😝 a myslím,že se to holkám už vůbec nelíbí...vždycky mám takovej hnusnej pocit...buď mě to břicho pobolívá nebo občas ztvrdne...tak ti nevím,čím bysme se měli přepravovat,aby to dětem nevadilo.. 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru