• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Luzz - tak s hlavičkama bojujem taky - Kubík ji má spíš placatou, protože přes ty svoje "svalečky" se moc nepohybuje, takže pořád leží na zádech. Toho mám prý dávat víc na bříško - jenže zrovna jemu to docela dost vadí ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a Matýsek - ten má šišku k jedný straně, jenže už tu hlavičku i sklání ke straně, a na bříšku se stáčí k jedné straně - takže jsme vyfásli Vojtovku - zatím teda jen dva cviky a snad by se to mohlo prý tak do měsíce srovnat - tak doufám že to tak dopadne. :confused:
10. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
oni jsou hodní jen když s nima uzavíráš pojistku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
mě to teda štve :frowning2: protože už je ta její slehlá kebulka patrná i na oko... :frowning2: prostě furt leží s hlavou vlevo :unamused:
10. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eliška jí má kulatou a symetrickou...páč se furt mrská :sweat_smile: i v noci si střídá strany kam bude otočená...
ale nelinka je taky "svalnatá" :grinning: jako váš kubík a skoro se nehýbe,takže si tu hlavu vykroutí vlevo a má ji tak celou noc :angry:
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde se dají ty spacáčky sehnat???????????? :angry: mě přijde cokoliv takového lepší než peřinka nebo zavinka.. myslíte jako ty pytle pro miminka? prosím fotos..
10. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, Luky má noční košilku - něco jak je ten pytel, ale je to i s rukávkama a žádná silná vrstva, takže když je v pokoji chladněji, tak ho překreju peřinkou (mohu si to dovolit, protože spící na břiše si ji nemůže narvat na hlavu).
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když přebaluju elišku,tak mám co dělat,aby mi neutekla :grinning: ,dělá u toho mosty a rozhazuje rukama i nohama :grinning:
no a nelinka,ta leží hezky rozcáplá,má tu hlavičku nalevo a trpělivě čeká,až ji přebalím :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, mě Luky sepne chodidla k sobě a mámo poraď si jak umíš. :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay,mel
já ty spací pytle dostala od bratrance a jeho ženy...nevím,kde je koupili,ale bylo to v chicco igelitce,tak předpokládám v nějakém obchodě s dětským zbožím..... ale jsou to taky vlastně košilky,páč to má i rukávy... bylo na tom napsaný,že díky nějaké termovrstvě se udržuje tělíčko stále v teple a přitom nejsou moc silný...
zítra dodám foto...
10. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
a ty ho do té košilky dáváš jen v plíně,nebo má na sobě nějaký overálek??
10. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, jestli ty nemáš to co my. Nebo něco podobného, hodila bych fotos, ale nevím kde je kabel od foťáku.
10. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No do košilky jde v plíně, ono je to na knoflíky a dole zašitý. Jdu najít kabel.
10. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža mi volal z montáže...tak jsem se zbrzdila...vrací se zítra...uvidí holky prvně v naušnicích... :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, to bude táta koukat jaké má doma frajerky. :wink:
10. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melí
tak já mám asi trošku jiné...vyfotím zítra :wink: jdu to tady poklidit a zalezu do pelechu :wink: pa pa
10. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa a dobrou noc. . .
10. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám taky nějaké dva, ale to je spíš místo pyžama.. jsou to jen tenké pytlíky.. síky za fota, luzzi DODEJ I S NAUŠNIČKAMA...
10. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvím se za caps lock
10. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3008911&vReferer=
Kay - tady je to trošku vidět - je to normální fusak, akorát je to jen takovej lehčí. Není to ten spací pytel co mají na mysli holky. Má zipy po obou stranách takže se to dá uplně rozepnout - supluje to peřinky ale tím jak je to jeden kus na kterém si vlastně zároveň leží, tak si ho nemůže přetáhnout přes hlavičku.
10. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani díky, no tak jsme si ot představovala.. děkuju a co to má jako výpl%n, že bych to když tak nechala ušít..
10. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na netu jsem našla jen ty spací pytle s prostřihnutýma rukávama a ty nechci bo ¨stela spává zatím na boku.. teda usíná.. pak se třeba překulí na záda, ale usíná na boku a to se k tomu moc nehodí.. :frowning2:
10. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem tohle - je to ono nebo je to do kočáru? http://www.master-shop.cz/zimni-pytel-manchester-kozich-zbozi-67399.htm

dobrou papa
10. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
je to do kočáru :wink: :slight_smile:
zítra vyfotím ty co mám doma :slight_smile:
už jdu vážně chrupčit :slight_smile:
10. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky hlavně úkol - zjistěte kde se to prodává :grinning: dobrou, taky bych měla.. :rolling_eyes:
10. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
holky papkaly ve tři a v šest...ted zase chrněj :slight_smile:
co jsem včera poslouchala předpověď počasí na celé prázdniny,tak teda nic moc :rolling_eyes:
tak já jdu taky ještě zalést :wink:
11. črc 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Luzz, vždyť hlásili tropy od příštího týdne, na počátku srpna mírné ochlazení, ale furt letní teploty.

Mně tedy vyhovuje kolem těch 22, aspoň se nemusíme s malým omezovat. Až budou tropy, tak budeme muset bejt doma a to bude vopruz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Míšo když byly vedra, tak jsem chodila s malým ven brzy ráno. Je to příjemnější pro oba. Když je pak moc slunka, tak je v bodýčku a překrytý plenou, aby se nespálil.
11. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
včera jsem slyšela tu dlouhodobou...a moc optimistická nebyla,tak nevím.. :unamused:
mel
procházky v horku úplně nesnáším,ideální je to ráno..jak píšeš :wink:

holky už se mi tam kroutěj,tak asi budou co nevidět vstávat..tak jim musím ještě vydesinfikovat uši a natřít mastičkou :wink: jinak ouška už jsou pěkně zahojený :slight_smile: tak bude dneska jirka čubrnět :dizzy_face:
11. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek