Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
17. črc 2009

Grej, užij si dovču.

Luzz, hezký fotky.

Tady se zatáhlo, asi bude bouřka. To jsem zvědavá, kdy půjde malej ven. Čekali jsme na muž, kterej stihnul během kojení odpadnout a teď chrápe on, psice i malej. 😀

jmisa
17. črc 2009
jmisa
17. črc 2009

Tak venku je bouřka a malej jezdí v kočáru s mužem, to bude asi muž pěkně mokrej, jestli začne ještě víc pršet 🙂 Kočár má pláštěnku. Muž vyjel v mezičase, kdy nepršelo 😀

luzza
autor
17. črc 2009

jen jsem vás přečetla 😉 musím se věnovat taťkovi,páč v pondělí zase odjede 🙂

jmis-super foto 😀 😀

hanulka3112
17. črc 2009

Ahojky Holky, tak jsem jen letmo proletěla co jste napsaly a vidím, že Mac už porodila, tak moooooc gratuluji, dívala jsem se na tabulku a je to teda dost vyrovnané 😀 tak to tu máme tak půl napůl 😀
Jinak já se dnes slunila, jsem teda pěkně připečená 😀 tak doufám, že se pak nezloupu a ze zadu jusem bílá a to jsem to chtěla zítra dohnat, ale prý má být už škaredě ☹
Jani ti tvoji kluci jsou k sežrání a navíc mi přijdou jako jednovaječní, ještě, že máme holku a kluka, bo můj by byl schopný si je plést 😅 😀

jankatr
17. črc 2009

díky za hvězdičky 🙂 🙂 🙂

Mel - aby vám Luky se vším tím hmyzem neuletěl 😅 😅 😅

Luzz - holkám to moc sluší - najednou jsou z nich velký slečny 😉

jmisa
18. črc 2009

Ahoj.
Večer tu byla pěkná buřina, teď je konečně dýchatelno.

Mě večer začalo bolet levý prso, v jednu dobu jsem v noci skoro brečela. Bolí mě to i teď občas, z vnější strany prsu, směrem k ruce, zatvrdlinu tam žádnou nemám, červené taky není, teplotu taky nemám.
Je to hodně bodavá bolest, jakoby se mi tam někdo ryl nožem. V noci jsem si musela vzít paralen, obkládala jsem to ledem (což moc nepomáhalo). Když se prsa dotknu, je to jako bych se dotkla modřiny, ale modřínu tam žádnou nemám, jen ten pocit. 😠
Naštěstí mě nebolí bradavka, takže malej z prsa pít může, ikdyž by mi klidně stačilo jen to pravý, jak malej pil častěji, začalo se mi dělat víc mlíka a jsem jak kojná. 😀

Tak nevím, co to je. Zánět to asi nebude, ale jako bolest je to pekelná. Naštěstí to nebolí permanentně. 😔

kay
18. črc 2009

jmis, to vypadá na nějaký ucpaný kanálek, spíš si zkus pod teplo vodou to místo masírovat.. a pak odstříkat...

u nás je zataženo až teď v noci bylo v ložnici 27st. ale přežili jsme to všichni.. stelik teď už spí.. Jo a ještě někdy nechám medvědy na kolotoči pořád 😠 v 5 ráno neměla nic jiného na práci než si s něma povídat pískat a řezat se smíchy.. tak jsem jw pak oddělala.. 😀 a usnula. a já taky.

jmisa
18. črc 2009

Kay, no odstříkávat jsem zkoušela, ale ruční asi nemá takovej efekt, zkouším dávat Alexe na fotbalistu a vždy používám tohle prso u kojení, tak uvidím.

kay
18. črc 2009

jo tak myslím, že to dělášdobře.. ještě to aspoň třeba zkus namazat slivovicí nebo dát tvaroh pr případ zánětu.. ale Ty víš jak na to.. 🙂 jsme na Tebe teď myslela a musela jsem se fakt držet.. Byla tu moje babička a naši.. No a všichni v pohodě, ale moje matka, začala Stele vykládat jak je ten dudlík ošklivej, že je na nic a že jí ho nedá a když ho vyplivla, tak jí vykládala, jak je šikovná, a že jí mám dát vodu nebo čaj, že mlíkoje jen jídlo, že v těch vedrech určitě trpěla žízní.. No normálně na ranu. No jak jsme furt chtěla aby chodila s kočárem, tak si vzala na tento týden dovolenou že bude chodit a já normálně dostala strach co s tím děckem udělá.. te´d jde v jednu s kočárem ale i s taťkou, tak jsme ráda, ten na ni dá pozor, ale moje matka je fakt šílená.. Ale ona to fakt asi dělá schválně, abych se rozčílila.. nebo si to už nedovedu představit...

m.e.l
18. črc 2009

Hoj holky,
Kay tak u nás mám problém s tchýní - bude rvát Lukymu dudlík, byť ho už po několikráté vyplivne, protože ho zrovna nechce. No a když začne Luky řvát, tak furt že do kočárku, že ho bude venku vozit - hm to nic neřeší, protože sice možná přestane řvát, ale nahodí spánek jen z uhoupání a to znamená, že se pak hned probudí a bude to nanovo. . . A taky si zvykne, že se spí jen při jezdícím kočáru. Ještě, že k nim jezdíme jednou za 14 dní.

m.e.l
18. črc 2009

Tak jsem udělala Lukymu galerii http://holubacek.galerie.cz/

jmisa
18. črc 2009

My snad dneska ani ven nepůjdem jak je tam hnusně. To bude malej jezdit po nákupáku, jak to tak vidím.
Musíme na nákup a to obr, protože doma vůůůůbec nic není, v lednici je jen mlíko a máslo a rama 😀 😀

Musím si rozmyslet, co budu v týdnu vařit, abych na to měla ingredience.

jmisa
18. črc 2009

Mel, hezký fotky 😉

m.e.l
18. črc 2009

Míšo, no my asi taky nepůjdeme ven. Byli jsme jen ráno na nákupu, jsem byla v krámě po 10ti týdnech a nechybělo mi to. 😅 😕

m.e.l
18. črc 2009

Míšo dík, Alex má taky hezký fotky. V osušce vypadá jako skřítek. 😵

luzza
autor
18. črc 2009

ahoj holky 🙂
tak táta nám dojel pro snídani a připravil ji 🙂 taky udělal oběd 🙂 měli jsme rybu v pivním těstíčku 😵 😵
tak si ted šel lehnout a my jsme s holkama v obýváku 🙂 koukáme na Mravnost nade vše 😀 😀
jinak se holkám moc líbí pod hrazdičkou 😅 😅 😅 ale už se z toho děsně unavily,takže to vypadá,že usnou 🙂

jinak je u nás hnusně a prší,takže z procházky nebude nic 😒
jen Dominik šel s klukama ven...

kay
18. črc 2009

tak jáhlásím, že s eprávě vrátili naši z vycházky s kočárkem 😀 jsou pohádaní, matka protivná, byla jí zima a říští týden bude mít určitě neschopenku.. tak asi s kočárkováním zkončila 😀 byla jsme teda nervoznější než když jel můj otec sám.. 🙂 a právě začalo pršet a bouřit a Stela se probírá.. 🙂

luzzi, závidím, M. jel akorát nakoupit, ale babička mi poslala meruňkové knedlíky, sice byly kynuté, ale moooc dobré 😅

luzza
autor
18. črc 2009

teda kay, s nima je teda zábava 😀 😀 😀
a ty knedle bych si taky dala 😅 😅

hanulka3112
18. črc 2009

Ahojky Holky, tak u nás je na ránu tchýně 😖 furt a dáváš jim čajíček, oni mají určitě žízeň 😖 a proč mají ty ručičky zabalené v zavinovačce(hned jim je vyndává 😠 ) asi je zabaluju když je krmím ať mi do toho nešmátrají a taky jsou tak klidnější, mě bude říkat co mají naše děti nejradši 😖 fakt miluju takové poučování od staré elity 😖 😠
Kay, ti tvoji rodiče taky hezky válí 😀
Jinak u nás bylo ještě celé dopoledne nádherně, ale to vedro už mě ubíjelo 😖 no a před chvíli se tu spustila bouřka, tak je konečně dýchatelno a to můj odjel grilovat 😀 tak to budou mít teda super grilovačku 😀 jinak jsme byli s malýma na výletě u babičky od mojeho, má už 83 a byla fakt šťastná, že jsme dojeli, ikdyž už teda špatně vidí a malé si furt pletla 😅

kay
18. črc 2009

hanulko, no tak to je taky dobrý.. že si ty ženský prostě nedaj pokoj.. 😀 teda tchýně poučuje neustále, a její nejčastější hláška, když s emalá po...e je" no to víš,když je příjem musí být i výdej.." tak na to už odpovídám, no to vím, a nebo mlčím, ale jednu bych jí vrazila.. jak kdybych byla debil a čekala, že když dítě jí, tak nebude sr.t Asi jsem podle ní úplný idiot.. to ona má takové hlášky totiž o všem.. a proto mě pění krev neustále.. akt se snažím, ale asi to bude jen a jen horší.. By mohla začít ještě s čajem 😀 a to jsme ji viděla jen 2x se Stelou..

luzza
autor
18. črc 2009

kay,hanul
vy ste mě zase pobavily 😀 😀 😀 😅 😅 😅
no nás čeká návštěva u tchýně zítra, tak to jsem zvědavá... uvidí holčičky potřetí (za dva měsíce...)
když sme tam byli naposledy,tak nás posílala k doktorovi,protože holky brečely 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a taky mi dala tašku věcí po manžovi a jeho sestře 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kay
18. črc 2009

luzzi, no tak to je taky dobrý 😀 ty ženský už asi neví jaký měli děti nebo se před 30ti lety rodily nebrečící a nekadící děti 😀 snad budu jednou normální tchýně.. 😨 😀

luzza
autor
18. črc 2009

kay
já se jí minule naférovku zeptala,kdo jí ty děti pomohl vychovat 😅 😅 😅 , když jí pláč přijde jako nenormální jev 😀 😀 😀
jinak mají v rodině ještě pětiměsíčního chlapečka a těm zase pořád říká :" nechcete tomu klukovi už dát něco normálního k jídlu???" ..Páč maminka toho klučíka je úplně normální mamina a plně kojí 😅 😅
tchýně říká :"Jirka (manža) už ve třech měsících baštil omáčku s knedlíkama, a jak mu chutnala!" 🤐 🤐 🤐
no já z ní chcípám 😀 😀 😀 😀

hanulka3112
18. črc 2009

Luzzi taky jsi mě pobavila 😀 😀 😀 jo a ještě mě dokáže tchán dostat větou: no až budou větší, tak si vždycky jednoho vemem 😲 😖 když už tak oba, jsou to přece dvojčata a nebudu je odtrhávat, my taky jezdili k babičce s oběma bráchama a když už jim třeba malé svěřím tak oba ať si oddáchnu, ikdyž je tam asi moc pouštět nebudu, tam by té výchově teda dali, ještě by mi přišly domů s lahváčem v ruce a mluvily by sprostě 😖 Jo a ještě když malí pijou, jsou zavinutí a jsou daní na bok a posledně po koupání se strašně tchýňa sra..do krmení, tak krmila jako kdyby malou v leže na zádech a ona na to není zvyklá a vypila tak 40 a ona už prý, že nemá hlad, že už spí 😖 tak jenom co odešla jsem ji zvedla na odříhnutí, tak se zblila 😲 a pak pěkně řvala 😠 doufám, že už je víckrát nebude krmit, asi vím nejlíp kolik malí sní, aby byli spokojení a jak jí, aby se mi nezblili 😠

hanulka3112
18. črc 2009

Luzzi to si děláš prdel 😲 omáčku s knedlíkama 😝 já nevím asi všechny tchýně jsou střelené, doufám, že taková nebudu 😀 zajímavé, že se všemi potencionálními tchýněmi s předešlých vztahů jsem si rozuměla a byly super a teď kápnu na tu "pravou" 😖 😀

hanulka3112
18. črc 2009

Holky hodila jsem moje a přítelovy fotky do alba, jak jsme byli malí a zajímalo by mě kdo je na koho podobný, každý říká něco jiného 😉

jmisa
18. črc 2009

S těma knedlíkama a omáčkou mi to tchýně říká taky. 😀

Jsme teď byli venku, celá rodinka, i psice, přestalo pršet, ale už je zase zataženo.

kay
18. črc 2009

no tak knedlíky a omáčka 😀 moje nervy...

já sice mopotenciálních tchýní nepoznala, ale tuhle bych si teda fakt jako top nevybrala, ale abych jí nekřivdila, když ji nevidím, tak mi zas až tak nevadí 😀 kdyby chuděra věděla, že já jsem ten kdo skoro vždycky řekne, hele nechceš tam zajet, Martine Tvoje máma má narozeniny..atp.. Ale je fakt že s tím ježděním to teď moc už neříkám 😅
no a moje máma je prostě mimozemšťan.. taťka říkal, že tím maskuje nervozitu, ale já teda nevím.. 😀 dřív byla mimo, ale dalo se s ní občas normálně mluvit jako ženská s ženskou a teď fakt nevím..

jmis, Ti závidím, čekám až Martin bude mít po fesťáku, abychom mohli trochu začít fungovat jako rodina.. ☹

hanulko no fotečky krásné... 😵 a čéče fakt nevím kdo je na koho víc podobný, u Luzzky je to úplně jasné na první pohled ale u vás mi přijde že má každý trochu od někoho.. Možná Vanesska je víc na Tebe..

hanulka3112
18. črc 2009

Jmis vidím, že tchýně by si mohly podat ruky 😀 jinak jsem se dívala do albíčka a teda dostala jsi pěknou hromádku kytic 😉 🙂 žeby všechny od manži 😕 😀 to asi ne co 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru