• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
jmis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jmis
u vás se blindilo... u nás se celý den kadilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: každá se pokadila nejmíň pětkrát a vždycky brutálně :rolling_eyes:
jsou posrajděný i ty abdukční kalhotky :confounded: ,takže jsem je rychle přemáchla a holky mají zatím široké balení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naposledy se pokadila eliška těsně před uložením do postýlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to tak,že jsem ji utírala i toaletním papírem :grinning:

možná tak kadily proto,že dneska tak často pily..nevím..
22. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
luzzi, buď ráda, Stela dneska pije fakt každou hodinu, naposledy v devět ale snad už usnula.. a kadila jen jednou, asi ještě k tomu vedru i bolí břicho..ještě že začlo pršet a v dáli bouří, snad se aspoň ochladí...

jmis přikryla jsem s. dekou v obalu od polštáře - super nápad ještě jednou :dizzy_face: díky
22. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kay
určitě tak lemtala,páč bylo dusno a měla furt žízeň...
zítra má být ještě hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
luzzi, no právvě se už děsím.. :rolling_eyes: nejen že jsem zpruzená já ale ještě i ona a do toho přijde občas M. a zeotá se hrozně vesele "jak se máte holky" a já mám chuť vraždit :grinning:
co vlastně dělá Tvůj J. že je tak pořád pryč?
22. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
elektroprojektant u spol. SKANSKA...
jezděj po celý republice :frowning2:
pondělí až čtvrtek pryč...pátek,sobota,neděle doma... :unamused: ale né vždycky..pak třeba dělá 2 měsíce tady jen ranní od šesti do půl třetí... :slight_smile:
momentálně je v Berouně..
22. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kay, neboj, hned další den se má na několik dní ochladit..což mi nevadí :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda - dneska to počasí bylo fakt na draka - dokonce i Matýsek, kterej je jinak uplný sluníčko měl dneska slušnej záchvat... :rolling_eyes:

Já dneska překonávala sama sebe - konečně jsem se rozhodla že musím něco udělat s tím mým řízením. V neděli jsem to zkusila s manžou - ale stálo to za prd, je hroznej nervák a byl na mě pěkně hustej... - až jsem to cestou i obrečela - ale vytrvala jsem a nepřesedla si. Dneska jsem se domluvila se švagrovou a vyrazily jsme k mojí ségře do Jihlavy - ona je učitelka - a ten pedagogickej přístup mi vyloženě vyhovoval :grinning: :grinning: :grinning: - no výsledek je že z toho mám mnohem lepší pocit. V tu neděli jsem byla tak vynervovaná že už jsem dělala kraviny jen kvůli tomu - dneska to bylo v pohodě. Akorát je blbý že sebou musím brát kluky a švagrová má taky roční žabku - takže jsem jela s třema miminama za krkem - no ale co - sama pak budu taky jezdit s prckama, tak si aspoň rovnou zvykám. Daníka jsem přenechala babičce - ten už by se nám nevešel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - akorát teda, kdybych v poledne věděla co se má přihnat za počasí tak nevím jeslti bych vůbec někam jela http://www.novinky.cz/domaci/174480-od-vysociny-se-valily-prudke-bourky-mohutna-vichrice-zpustosila-pas-lesa.html . Naštěstí nás to potkalo jen v Jihlavě než jsme vyjely - lilo slušně a padaly i kroupy tak 1cm v průměru - po cestě už to bylo v pohodě :dizzy_face: .
22. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak spoń je v republice a když to není furt, tak se to dá.. no já se taky dost těším :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jmisko a Macíku - pěkný fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani
jsi šikula,že jsi to nevzdala :grinning: moc ti fandím,ať jsi s klukama mobilní :slight_smile: je to k nezaplacení :wink: vím to podle sebe :slight_smile: kdybych se měla spoléhat na jirku,tak toho moc nenajezdím :sweat_smile: takže si můžu s holkama zajet kam chci a kdy chci :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kay
jde jen o zvyk :slight_smile: hrozně se mi po něm stýská..ale pak když je doma a dělá všude bordel, občas se těším,až zase vypadne :grinning: :grinning: přijde mi,že když jsem s holkama sama,mám míň práce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale nechci mu úplně křivdit :grinning: :grinning: když je doma,hrozně se snaží užít si berušky a taky vaří :slight_smile: :dizzy_face: takže to není zase tak strašný :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz, u nás se kadí taky, no jak furt pije, tak furt s**e :grinning:
Teď spí, jsem zvědavá, jestli aspoń do rána, když celej den prudil.
22. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
luzzi, já to úplně chápu, M. taky jezdí občas pryč a já se na to většinou těším, že budu mít klid.. :grinning:

s tím řízením vás holky obdivuju, sice řidičák mám, ale mám z toho panickou hrůzu. ikdyž jsem si taky říkala, že bych se mohla naučit aspoň 3 trasy - obchod, doktor, naši, a občas zajet, ale začnu to asi zkoušet až nebudu kojit, protože bych určitě z těch nervů ztratila mlíko :sweat_smile:

jmis, jak kdybych skyšela tchýni - no to víš, když je příjem musí být i výdej :angry: :grinning:

holky dobrou, snad bude noc a zítřek snesitelný.. :confused:
22. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kay - já s tím řízením bojuju uplně stejně - řidičák mám asi tak deset let ale nikdy jsem nejezdila. A když jsem to párkrát zkusila tak jsem vždycky udělala nějakou kravinu, že jsem to pak málem někam napálila a hned jsem šla na místo spolujezdce a hooooodněě dlouho se vyhýbala tomu abych to zkoušela znova. Z auta mám téměř panickou hrůzu, a nejhorší je že se to s věkem zhoršuje. Jenže teď s těma třema prckama jsem fakt odříznutá, manža je taky věčně někde pryč a já se s nima nedostanu bez něj ani za tou ségrou - a to bydlí jen asi 35km od nás. Na podzim mi manža zaplatil kondičky - jenže to bylo nějakejch 8 hodin - z toho půlka bylo nacvičování couvání a podobně mimo město, pak jízda mimo město a po městě z toho byla jen asi 1 hodinka a od té doby jsem zas nejela - takže jako by se nestalo. Ale už jsem si řekla že fakt musím... - a upřímě řečeno po dnešku mám radost sama ze sebe že se tak překonávám - a tím jak mě dneska nikdo neprudil a jela jsem v klidu tak mám i pocit že to přece jen půjde. I když to bude ještě nějakou dobu trvat, hlavně to teď nesmím zas přetrhnout.
22. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ranko,
a jé s řidičákem jsem na tom stejně. . . . Mám ho už 6 let a z toho jsem moc nenajezdila. Ze začátku se asi drahá půle bála o sebe, a od roku 2005 o nové auto . . Teď plánuje koupit větší, tak to už za volant asi nikdy nevlezu. A kondičky, ty bych mohla na podzim, ale to už vážně nebudu pak s dítětem vůbec . . . Když chci chodit na cvičení a ještě mám zaplacenou angličtinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 06:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
tak já mám řidičák od roku 95 a jezdím téměř denně, i když né žádný velký dálky... :grinning:
jednak bych se jinak nedostala do práce (takže kvůli tomu jsem ho dělala) a za druhé bydlíme v děsnej prd... :grinning: ,takže by tu byl člověk bez auta docela odříznutej :slight_smile:

jinak dnešní noc nic moc :unamused: holky jedly poprvé v půl druhý a pak už se budily po třech a po dvou hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nelinka už zase spí,ale eliška se tam furt kroutí,heká a prdí :confounded: tak se tu modlím,ať ještě usne...
23. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kay
a neboj,já mám taky nacvičený jen známý trasy :grinning: PRÁCE,DOKTOR,TESCO,NAŠI :grinning: :grinning: :grinning:
jakmile se jede někam jinam,řídí juráš :grinning:
23. črc 2009 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.

Já tedy řídím ráda, jezdím i do centra Prahy. Na rozdíl od muže mám na to trpělivost :grinning: Protože to jse spíš procvičování řazení jednička a dvojky než jízda :grinning: S manžou se střídáme, když někam jedem. Jednu cestu řídíme jeden a druhou cestu druhej, tedy myslím třeba na chatu nebo k rodičům do prdelákova apoid. Po Praze nechává řídit mě kvůli kolonám. :cry:
23. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě v noci malej odměnil za utrpení ve dne. Spal až do 4 a pak až do 7, teď už je v postýlce, ale něco si tam vykládá, tak asi bude den stát za to.
23. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak my taky potom utrpení dobrá, pila v devět a pak až v půl třetí a pak v půl sedmé a spaly jsme klasicky do 9:45, od té doby jn brek a žízeň kojila jsem po hodině, ale teď už pomohlo jen prso v puse a usla na mě.. chce být jen se mnou, asi kvůli těm ceckům :grinning: snad se aspoň trochu prospí.. dnešní náplň mám tím pádem jasnou.. snad se stela zase změní v tu hodnou holčičku :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kay
určitě se zase srovná :wink: :slight_smile:
jmis
to jsi dobrá, že jezdíš po Praze,to by byla moje smrt :rolling_eyes: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak
my už máme tatínka zase doma,tak nechci moc koníkovat :zipper_mouth: :wink:
23. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko :slight_smile:
tak jsem poslechla radu pediatra a nakojila holky těsně před tím,než jsme šli spát my dva,to je ve 23,30...
a holky spaly do 7 hodin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
říkal,že když běžně vydrží bez kojení od 20h do 3, měli bysme přejít na tzv."pozdní noční kojení" a tím máme celou klidnou noc před sebou :sweat_smile: a měl pravdu... :sweat_smile:
sice byl problém s nelinkou,ta se nechtěla probrat,ani pít,ale nakonec jsem ji probudila přebalováním :slight_smile:
a je prý jedno,kolik mají od večera naspáno :sweat_smile: ,prostě probudit,nakojit a je to :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2009 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ranko,
Luzz, když já Lukýna v půl dvanácté vzbudím, tak mě vzteky sežere a ve čtyři bude chtít znovu. :angry:
Dneska mi někdo vyměnil hodný dítě za ještě hodnější, usnul po sedmé hodině, pak se vzbudil ve třičtvrtě na jednu, po jídle skoro hned usnul a spal do šesti. :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
No a proto já koupu pozdějc, aby nám to krmení vyšlo na cca 22 hodinu, protože on prostě dlouho vydrží jen po koupání, pak se budí už po třech hodinách :grinning: Ikdyž třeba až bude starší, tak to bude jinak.
24. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, když nám krmení vychází pokaždé skoro jinak. Včera vycházelo až na osmou, jenže Lukýnek byl docela nevyspalej a protivnej, tak jsem dala dřív a on pak skoro hned vytuhl. :dizzy_face:
24. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ranko...

nám taky vychází krmení pokaždý jinak.....a celou noc nám nešla elektrika, už jsem chytala nerva...od 19 hod do 7 hodin ráno...a to prosím bydlíme na předměstí velkého města...
24. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky
ale to máte pořád zlaté děti.. :wink: :slight_smile:
můj dominik vstával třeba každou hodinu a strašně vřískal,dokud neměl prso...pak dvakrát potáhnul a zase na chvíli usnul :grinning: bylo to psycho :confounded:
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek