• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
jmis
tak si odstříkej a zamraz :wink: třeba se bude hodit... :slight_smile:
naše pipiny spěj v obýváku v autosedačkách,jsou znavený životem :grinning:
ale venku je nádherně,tak pověsím prádlo :slight_smile:
26. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jirka šel s krosnou do obchodu :grinning:
26. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

no tak my teda noc děs, kojení v 19h, pak spát, usla v 21h, pak kojení ve 23h, to se vzbudila a já šla spát, tak se to hodilo, a pak se budila od půl jedné cca po hodinách já nahazovala dudel až do půl čtvrté, kdy jsme kojily a od té doby nespala, už jsme byla fakt hotová a naštvaná, byla posr.ná, tak jsme ji přebalila, a od cca 8h do půl 11h spala se mnou v posteli, ale já moc teda noc, protože mě furt kopala do břicha a mrčela.. takže tak..
a já mám už třetí nebo čtvrtej den koutek, dost to bolí a neléčí se to a ještě semi tam dneskaresp v noci vyrazil (poprvé v životě) opar. moje nervy, te´d jsem nervní aby to malá ode mě nechytla.
26. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
tak to ste dneska chudinky obě...
na koutky si kup riboflavin (jeden z vitamínu B),já na to taky netrpím,ale před měsícem jsem je měla taky bolavý...
a opar mívám tak dvakrát za rok... a jediný co mi opravdu pomáhá, je potírat ho lihem,ten co maj miminka na pupík..za chvíli se ten opar vysuší a udělá se strup...jinak se mi to táhne dlouho a ten hnis uvnitř tak bolí :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a za ty roky jsem vyzkoušela všechny mastičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my sme byli chvíli na zahradě,ale děsně to tam fouká :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme doma..
domča včera odjel s kamarádem a jeho rodiči na týden na chatu...tak tu budu s holkama od zítra zase sama...plnej barák bab :grinning:
26. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mívám herpes genitalis, na ten mi zabírá herpesin, ale tenhle na puse jsem ještě neměla a mám strach abych to nějak neprskla na stelu.. na koutky taky netrpím, ale asi to bude jak kojíme, tak nám mlíko bere z těla vitamíny že? tak jsme hned slupla mamavit.. a líh jdu hned zkusit.. ještě psali zinkovou mast, to bych taky mohla zkusit.. moje nervy.. jo a ještě mi zíroveň s tím koutkem začla zase růst horní osmička tak mě bolí i ucho a vlastně celá pravá půlka xichtu.. :grinning: :rolling_eyes: no hlavně aby byla S. v pohodě.. teď usla. luzzi děkuju.
26. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi, no tady taky fouká,ale jsem si říkala, že jestli teď neusne, tak ji normálně strčím do kočáru ven.. :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na nákupu, malje chrupal, po příjezdu jsem nakojila a zatím opět předstírá spánek.

Doplnila jsem fotky na rajče za první měsíc Alexe.
26. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, xichtíky úžasný :slight_smile: :dizzy_face: kolik jé Tvému manželovi jestli je to ten na té fotce? asi jo..

já už se tak těším až budeme mít po kontrole 3.8. :slight_smile: Martin bude mít po festivalu týden na to a konečně snad začneme fungovat jako rodina.. a taky jsem si řekla, že už budu Stelu brát s sebou i do obchodu..
26. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kAY, MUŽ JE O ROK MLADŠÍ NEŽ JÁ, JE MU 36.
Ksichtíky bude asi dělat po mně, ale jinak si myslím, že se spíš vyvrbí do mažovo podoby.
26. črc 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten vypadá teda aspoň na té fotce fakt mladší :slight_smile: jako na míň než 36.. no uvidíš, já myslím, že se to vyvrbí až tak kolem toho 2 roku.. Stela se taky furt mění,momentálněs emi nejvíc líbí, když spí a je na boku :grinning: to má takovou hlavičku krásnou.. :grinning: já si blbá :grinning:

tak mám koupen riboflavin, nalepnutou náplast comeed na rtu a snad to Stela nechytne.. :rolling_eyes:
26. črc 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Jdu opět pro radu....nevíte někdo kolik kapek se dává těch probiotických kapek???
26. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dávám 5 kapek denně :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak normálně definitivně.. Stela je herečka... :grinning: jakmile ji dám do postýlky, začne jhroznej řev, čím víc řeším co jí je, tím víc řve. jakmile jí řeknu a´t neřve a spí, nebo ještě lépe odejdu, je klid a usne. :grinning:
26. črc 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay :grinning: máš inteligentní miminko :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, Stela není herečka ale normálně se s tebou snaží manipulovat. :wink: Luky dělá něco podobného, má šanci do 7mi kil jsem ochotná ho dyndat na míči a pak - konec!!! Protože jsme z toho vždycky spocení oba. Takže pak nastolím tvrdej režim - postýlka a koukej spát.
26. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
manža mi zasedl PC, tak jsem se sem vůbec nemohla dostat :slight_smile: ale od zítřka zajdu snad i častěji.
Matyášek je zlatíčko, jen papá a spinká, tak doufám, že nám to vydrží a koliky se nám vyhnou :grinning:
Dočtu vás později, pa pa.
26. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci, no tak koukej manžu už vyhodit :grinning:
no snad se vám vyhnou, ikdyž dneska mi skoro švagrová tvrdilaže prý jsou kolikyuž i v porodnici, ale ot jsme teda ještě neslyšela, ale nechtělajsem jí to vyvracet, aby neměla pocit, že jsem přemoudřelá... :sweat_smile: koliky začínají většinou kolem 3 týdne..
26. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, no to je teda.. člověk s ebojí že jim něco je, že je něco bolí a oni to takhle zkouší.. :angry: asi neznají tu pohádku o pasáčkovi ovcí... :rolling_eyes:
26. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay -tak tohle my řešíme s Kubíkem on by nejraději stál prevítek jeden malej - odmítá ležet a pořád se rozčiluje, a jen mu dáš ruce, tak se začne hihňat a přitahovat nahoru - a když mu je nikdo nepodá tak se zvedá sám, dobrejch 10cm se nadzvedne - bude mít slušný břišní svaly :grinning: :grinning: :grinning: jediná poloha kde je spokojenej je když ho vezmeš do náruče - ale nesmí to být naležato - pěkně do svislý polohy a nejlíp ještě pochodovat :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko maminy :slight_smile:
tak holky jedly ve 2 h a po 5 h...tak ted mám minimálně do 8 klid,doufám :sweat_smile:
jirka odjel,tak už tu zase vládne jen ženská posádka :wink:
27. črc 2009 v 05:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nelča spala celou noc naplácnutá na tom pytli s moukou :sweat_smile: ,občas jí ta mouka pěkně se.. :grinning: ,páč do ní tříská hlavou..ale pytlík drží,takže s tím nelík přestane a usne...občas už hodí hlavu i na druhou stranu..takže někdy je dobrá rada k nezaplacení... :slight_smile:
včera večer tu byla kámoška a nechtěla věřit,že holky usínaj bez řevu.. byla se na ně podívat v ložnici a oni předpisově hajaly,kulily oči a poslouchaly relaxační hudbu.. :grinning: to většinou vydržej tak hodinu a pak usínaj...
je jasný,že občas nějaká zakníká nějaký zoufalý protest :grinning: ,ale včera nic,tak byla kámoška z toho vykolejená :grinning:
u nich uspává malého manžel ve velké posteli... já ji varovala,aby ho začali dávat spát samotnýho,páč později nikdy neusne bez jejich přítomnosti...ale nechtěj...tak jim přeju mnoho sil...tohle už mám s domčou za sebou a byla to cesta do pekel,z který se strašně špatně hrabe ven :pensive:
27. črc 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani
to je kubík ale moc šikovnej :sweat_smile: !!
27. črc 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my dneska až do půl 4 a pak do půl 8 :grinning: Ale určitě budu po zásluze potrestána, protože teď už se spát nebude.

Přijde mi, že děsně chrochtá, ale nikde rýmu nevidím, zkoušeli jsme i odsát, ale taky nic, tedy tou obyčejnskou odsávačkou za necelých 30 káčé. Dneska v noci to bylo děsný, skoro horší, než když muž chrápe. Občas jsem to nevydržela a podívala se do postýlky a malej si chrupal. Tak nevím, jak moc to je normální, do poradny jdem až 6.8., až bude mít Alex 6 týdnů.
27. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré raniko,
Míšo je to normální, čistí se stále dýchací cesty, Luky občas choptí i teď a pak občas objevím v nose takový bílý sopel.
Janky, Kubík je teda šikulka. No náš Lukýno když je vzteklej tak má taky nejradši nošení na "stojáka".
U nás dneska ve tři, v půl sedmé se pak začal vrtět, ale vydržel až do půl osmé, :dizzy_face: Samo si po té třetí, když jsme ho dali zpátky do postýlky stačil postěžoval na celé příbuzenstvo než znovu usnul. :dizzy_face:
27. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
naše eliška vyloženě chrápe :sweat_smile: ,jirka jí dokonce nahrával na telefon,aby to mohl pustit kolegům v práci :grinning:
tak to už ti alex krásně chrupká :dizzy_face:
a jak mu vlastně říkáte zdrobněle?? vím,že ste byli proti sašenkovi... :wink:
27. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, já mu ani zdrobněle neříkám. Říkám mu Alex a když "zlobí", tak mu říkám Alexandře :grinning:

A jinak mu říkám želvičko, protože jako malej vypadal jako želvička, když vystrkuje hlavu z krunýře, když on ji vystrkoval ze zavinky (tedy to je věta :grinning:).

Muž zase říká, že vypadá, jak v té pohádce, kde ty skřítci nebo co to je za havěť říkaj - proč to děláš potvůrko podivná, probudíš "pusinku". Tak prej je ta pusinka :grinning:
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, to chrupkání bylo výjimečné, on má takový jeden den v týdnu a zbytek týdne se za něj mstí :grinning:
27. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak u nás noc v rámci možností po těch pár předešlých dobrá.. :slight_smile: spaly jsme až do 10h :slight_smile: samozřejmě s pár kojením. přes den teda jí po 2h.. a to noční kojení vzdávám, nechám ji ať si to upraví sama. Stejně ji většinou vzbudím když jdu spát, nechtěně..

jinak janko, malej je teda fakt šikulka :grinning: ale já myslela že takhle "velký" děti už to dělají normálně, ale jsem četla že do 3 měsíců je ještě dítě nerozmazlitelné, koukám, že my ještě 3 měsíce nemáme a už musím dávat bacha :grinning:

jmis, tak to ses teda pěkně vyspala. :slight_smile: a co Ájo, neříkáš mu? želvička je pěkný, já s. říkám kočko nebo myško a tak.. :slight_smile: to chrochtání je fakt normální..

jinak moje pusa - koutwk je fakt lepší, skoro už nebolí - díky luzzi za radu. ale jinak opar se asi ještě nevyklubal nebo je to něco jiného a ještě mě rozbolely rty kolem toho jako když si je spálím nebo tak.. no děs.. a samozřejmě jsem ráno na to zapomněla a dala S. na polšář, ale dávám pod ní plínu, tak snad to bude dobré.
27. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, Ájo mu tedy fakt neříkám :slight_smile:

Teď jsme byli celé dopolůdne venku, malej chrní v korbě, už by se mohl vzbudit, abych ho nakrmila a mohla si ohřát oběd. Protože když si ohřeju oběd, tak se cvaknutím mikrovlnky probudí a bude chtít jíst a mně to vystydne, tuto chybu jsem již udělala :grinning: A 2x ohřátý jídlo není jako moc dobrý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek