Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

zofik
28. črc 2009

jmis já taky myslela, že se to zaseklo ale po 1 měsíci a více, už naskakují týdny a né dny...

jmisa
28. črc 2009

Luzz, aha 🙂

luzza
autor
28. črc 2009

ale zase by byl alex forever young 😀 😉

kay
28. črc 2009

holky tak ymě víc vyhovovalo, když to počtalo po dnech 😀

mi stačí, když stelik nejde jeden den a furt chuděra tlačí a supí.. jak bych j ráda pomohla.. 🙄 většinou když jí mačkám ty nohy k sobě tak tlačím za ni 😀

wsmoulinkaa
28. črc 2009

ježiš ta řve...rve mi to srdce, že ji nebolí v krku, kdyby to šlo tak vám ji nahraju-si sousedi musej teda myslet 😉

kay
28. črc 2009

smouli, vydrž no, mě to dycky taky trhalo srdce ale když jsem se rozhodla že ji teda rozážu tak ztichla.. no zksu to, kdyby to fakt nešlo, tak ji rozvaž..

jankatr
28. črc 2009

grej - jak píše Kay - někdy je to velký omezování ještě horší - já to tak měla u Daníka - pořád jsem se hlídala co jím a vynechávala jsem hrozně moc věcí - pak jsem to tak nějak promyslela a řekla jsem si že v porodnici nám vlastně žádnou dietu nedávali a bylo to v pohodě - tak jsem se na to vykašlala, tak nějak jsem se vnitřně uklidnila a vynechala jen takový ty zásadní bomby jako zelí, hrách, fazole a tak - no a bylo po prdech - možná už v tom mlíku zas i něco chybělo a nebo jen Daník přebíral ty moje nervičky.

WSmoulinko - s tím svazováním je to ideální - já tak vázala kluky ještě do včerejška - včera poprvé spali bez plíny. Já jsem je teda balila do plínové osušky jedním cípem přibalit jednu ručičku k tělu, zahnout pod tělíčko, pak druhým cípem druhou ručičku a zas založit pod tělíčko. Teď ke konci už z nich taky byli kouzelníci a ráno se budili s ručičkama venku, nicméně i tak to fungovalo - ale už jsou to velcí kluci a spinkali do 6:00 i bez zavázání 🙂 🙂

S tím ukládáním - souhlasím s Luzzou - mě vyškolila ségra se svým klukem. Takže u Daníka už jsem byla poučená. I když u něj jsem to začala dělat až tak kolem třetího měsíce, od chvíle kdy mi svým bezelstným úsměvem dal najevo že tohle je přesně to proč řval 😅 😅 😅 - když jsem přišla a on se začal smát, tak jsem ho jen pohladila a nahodila dudlík a zase šla - žádný velký vybavování, žádný velký světlo, pěkně pomaloučku potichoučku pohladit a odejít - a prodlužovat intervaly. Trvalo to necelý měsíc a naučil se usínat uplně sám.
Teď s klukama jsem na to najela hned od začátku - se dvouma to prostě nešlo když jsem doma skoro pořád sama když jdou kluci spinkat. A jsem ráda - choděj spinkat v pohodě a krásně prospí celou noc 🙂 🙂 🙂

Jmiso - s tím pitím si teda zahráváš - pozor na to - hlavně kvůli mlíku. Já teda taky vypiju tak min. 5l za den - ale je fakt že po skleničkách bych to nedala - takže pořád sebou vláčím flašku 1,5l a snažím se na každý napití vypít co nejvíc to jde. A když už si naleju něco do sklinky - třeba chlazenou meltu - tak jedině do půllitru 😉 to pak dáš ty litry jako nic.

kay
28. črc 2009

janko, no taky tahám flašky a nebo piju z půlitru 🙂 a kluci asi taky spinkají takhle dobře, že jsou dva ne? když je tam mimčo samo, asi je to trochu jiné, ale jinak souhlasím, že si na sebe plete bič ten kdo uspává, uhoupává a tak.. ale já to měla zase jednodušší, bo to měla stela z´takhle nastavený z porodnice a já v tom jen pokračovala..

luzza
autor
28. črc 2009

jani
taky piju přímo z flašky 😉 ale já mám naštěstí často žízeň,takže vypiju za ten den dost 🙂
já teda holky nevážu,ale spinkají v pevně zalepených rychlozavinovačkách 🙂 až se do nich nevejdou,půjdou hezky do spacáčků 😵

wsmoulinkaa
28. črc 2009

ještě je zabalená 😉

dala jsem čaj vyschlo ji v hrdle, tak může řvát vesele dál....no to bude noc a je to tady...tak už pá

luzza
autor
28. črc 2009

kay
vždycky to výhoda není,když tam usínají mimča dvě...stačí když se jedné něco zdá,vykřikne..druhá se lekne a začne řvát,zatímco ta první spí 😀
jinak já mám teda holky každou ve své postýlce,takže stejně usínají osamotě

kay
28. črc 2009

hm, tak já myslela, že se třeba nějak míň bojí, když tam jsou dvě 😀

Stela teda usíná normálně volně.. ještě když jsem neměla dudel, tak jsem ji vázala, ale to fungovalo jen nějakou dobu.. pak už jsem používala normálně zavinku, ale ty rychlo nejdou nějak pevně zavázat, takže spinká normálně.. a v tom spacáču co jsme koupila je to úplně super.. nevylízá z něho, idkyž sebou háže a je tam volně..může být i na boku 🙂

luzza
autor
28. črc 2009

kay
to si udělala dobře s tím spacáčkem 🙂
no moje holky na sebe ani nevidí...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

kay
28. črc 2009

luzzi aha, oni to mají i takhle zadělané mantinelama.. jo, spacáček pak vyfotím, je fakt super a vydrží určitě do podzimu, a pak začnu používat peřinku.. 🙂

kay
28. črc 2009

jo a dneska jsem se ptala skorošvagrovéa oni fakt nekoipili chůvičky... tak to jsem zvědavá... 😕

kay
28. črc 2009

tak jsem právě dojedla magnumíčka a ju asi spát 🙂 pa

luzza
autor
28. črc 2009

já žeru LUPETO 🤐 🤐 😔

kay
28. črc 2009

no mě začal krvácet vrchní ret zevnitř, asi díky lihování, tak ta zmrka bodla 😖

wsmoulinkaa
28. črc 2009

ještě řveme 😀 😀

luzza
autor
28. črc 2009

smouli
neboj,nevydrží to věčně 😉 🙂

luzza
autor
28. črc 2009

tak já jdu chrnět.. 😉
přeju všem maminkám i jejich miminkům klidnou noc 🙂 🙂 🙂

wsmoulinkaa
28. črc 2009

dík 😵 potřebuju trochu povzbudit.jsem z toho unavená-ted snad zabrala tak jdu taky.... 🙂

luzza
autor
28. črc 2009

smouli neboj,malá si zvykne a pak budeš ráda 😉 🙂

jmisa
29. črc 2009

Ahoj.

No možná v teple vypiju víc, ale v normální dny nevím. Ráno půllitr kafe s mlíkem, spíš je to mlíko s kafem 😀 Pak dám půl litru na prochajdě dopo, půl na prochajdě odpo, do toho k litru melty a něco kolem, no možná to jsou 3 litry. Něco je voda z melouna 😀

Tak dneska vstávačka ve 2 a teď v 5, normálně bych ještě zalehla, ale měla jsem hlad 😀

jmisa
29. črc 2009

Jo a usínáme taky bez zavinky, má ji jen jako podložku, jse líná ho balit a Alexovi to neva, usne i pod dekou.

m.e.l
29. črc 2009

Bré ranko,
no Luky taky usíná bez zavinky, ono taky na tom pupku by se mu v ní špatně hajalo. Mám ji jako podložku, protože náš pročůránek by musel mít každý den čistý prostěradlo.
Luzz, vím, že dyndání na míči je cesta do pekel. A pokusím se s ní brzy skončit. Protože je to malej neřád. Kolikrát se směje na kolotoč, otočíš na břicho že má spát a řev. . . . Někdy chodíme jen nahazovat dudlík, no ale v poslední době. 😠

jmisa
29. črc 2009

Mel, a proč spí na břiše?

m.e.l
29. črc 2009

Míšo, protože v jiné poloze mi odmítá spát. V tomhle je celý po mě. Asi se cítí bezpečněji. . . Vlastně mi bojkotoval všechny strany cca týden po příchodu z nemocnice. Jen ten pupek si oblíbil.

luzza
autor
29. črc 2009

dobré ránko 🙂
holky sice spaly až do 4 hod,ale pak už chtěly pít v 6 a v 8 znova 😠
ted v lehátkách přemýšlej,jestli ještě spát,nebo ne a já je občas zhoupnu 🙂

u nás je nádherně,svítí sluníčko 😵 takže dnes na kyčličky pojedeme vyletněný 😀

m.e.l
29. črc 2009

Luzz, tady je taky hezky. Držím palečky ať dopadnou kyčle na jedničku. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru