Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
4. srp 2009

jani mám ty dvě smyčky, ale není to ono.. i holky z vedlejší diskuze to říkaly.. chystám se na šátek nebo nosítko.. mám domluvenou kamošku, co mi to ukáže a pak ještě zajdeme do brány k dětem a nechám si to tam předvést a vyzkoušíme různý nosítka a možná zapůjčíme..

spacáček taky pěkný, ty zipy máš praktičtější.. ten můj je podle mě jediná slabinacelého spacáčku.. zapíná se nevím proč od vrchu dolů, takže když je vedro nemůžeš nechat vršek polorozepnutej.. jednině rpzplý na nohy.. ale asi to má nějaký smysl.. a má to dole otvory na ty různé kšíry ke kočáru, ale to nevsdí ničemu.. druhý mám ten stejný ale v modré.. 🙂

kay
4. srp 2009

jo luzzi a dominikovi hezký svátek 🙂

jankatr
4. srp 2009

hhhmmm- tak to je fakt zvláštní s tím zapínáním 😕
S tím šátkem - já jsem si právě říkala jaká je to pěkná finta - a ono je to teda docela naprd jak tě tak čtu...
Fakt je že ten úvaz toho klasickýho šátku to asi nemůže v žádném případě nahradit - měla jsem ho na Daníka a bylo to fakt pevný - mohla jsem se v klidu předklonit a nedržet ho a bylo to uplně v pohodě, ani se nehnul 😎

kay
4. srp 2009

jani no to zapínání je blbý.. ale zvykla jsme si ... a na podzim už nebude ptořeba to rozepínat zvcŕchu a pak budu mít asi už peřinku..

no tak to šátek určitě nenahradí.. já si to právě koupila e jseměla strach ze šátku abych to dobře uvázala, ale yslím, že je to 100 a 1.. furt ji musím přidržovat a to ikdyž jsem jitam měla jako novorozeně jsem měla stra a jednu ruku vkastně furt na ní.. tak se těším, až zkusíme ten šátek.. ale hlavně aby se tam stele líbilo..

pěkná fotečka v profilu 🙂

luzza
autor
5. srp 2009

dobré ránko 🙂
jani - krásná fotka v profilu 😀 😀 😀
tak my dneska papkali ve 3 a teď... doufám,že holky ještě usnou 😝 Nelinka se tam řehní jak blázen 😅 ,slyším ji až sem...

luzza
autor
5. srp 2009

tak Dominik hezky oslavil svátek a v pátek už má narozeniny 😵 😵
u nás vypadá,že je pěkně... 🙂 dneska razíme k manžový babičce.. máme to asi 80 km,tak se holky v autě hezky vychrupou 😀

jmisa
5. srp 2009

Ahoij všem.
Janko, moc hezký fotky.

Šátek - já ho mám, nejdřív jsem vázala kolíbku, bylo fajn, že jsem s ním mohla i věšet prádlo a malej byl pevně uvázanej, měla jsem obě ruce volný. Teď už v kolíbce být nechce, vážeme na stojáka, už je prostě zvědavější.

Luzz, to má Domča slavící týden 🙂

My včera koupali Alexe ve velké vaně, tedy já si do ní vlezla a pak tam se mnou plaval, moc se mu to pohybování se v "hloubce" líbilo, dokonce se zasmál nahlas 😀

m.e.l
5. srp 2009

Bré ranko,
janky hezká fotka. 😵
Já za chvíli mažu k babi a pak mám sraz s jednou holkou koníkovkou, takže jsem tu jen na skok, rychle nás zabalím, nasnídám se a mizím. 🙂

luzza
autor
5. srp 2009

melíku čéče ty jsi jak Arabela 😅

jmisa
5. srp 2009

Přidala jsem fotky na rajče 🙂

kay
5. srp 2009

ahojte, tak ny dneska noc docela děs, ale zvldly jsme to.. S. se furt budila, já teda šla spát až v půl jedné.. pak jídlo ve dvě a pak v pět.. a teď v sedm´.. zatím si povídáme s opicí, mám vyvečenýho a nakrmenýho psa..

dneska jdu na ko na kožní a pak jedeme na oběd k babičce.. 🙂

arabela 😀 😀

se mi zdálo v tom jednom mikrospánku před sedmou, že můj džungarský křeček (ždáného nemám) sežral půl piksle kafe (kafe nemáme, nepijeme ho) a proto v noci tolik řádil 😀 😀 Freud by se asi divil, že.. 🙂

luzza
autor
5. srp 2009

kay
si mi připomněla,že se mi v těhotenství často zdálo,že jsem si mohla miminka z břicha vyndavat a zase je zandavat...a vypadali jako malí křečci 😀

jmis
pak je v klidu zkouknu,ted mi mě ty pijavice rušily 😀

kay
5. srp 2009

luzzi mě se taky jednou zdálo že jsme porodila a byl to křeček 😀

artep26
5. srp 2009

Ahojda,
posádka spí, ale za chvíli bude Amy asi vstávat, chrní někdy od 8 hodin 😉
No já si koupila Popova - Psyllium nebo jak se to jmenuje a nic moc, je to na přírodní bázi, semletá semínka a dávám si to do vody nebo do jogurtu. No a nic moc. Sice už nebračím bolestí a dojdu si tak 1x za 2 dny, ale bývalo to lepší 😉
Janko hezká fotečka 😉
Amy dnes trhala rekordy v noci ... usnula v 8, pak jedla v půl 2 a pak až v půl 8 ... 😀 a to se nabaštila a spí zase od 8 😉 No s Mikuldou je to horší, ten v noci bučel, pořád mu padal dudan, to je strašná věc ty dudlíky 😠
Kay hezké sny 😀 😀 😀
Luzz užijte si výlet.
Ju jdu dnes na gyndu po šestinedělí, ani se mi moc nechce 😖
Jo a Mikulda už se začíná usmívat, je to nádherný 🙂 🙂 🙂 🙂 Amálka ta nemá kdy se smát, ta se nají, vykadí a spí zase dál. No někdy se stihne zavztekat a pokadit, ale to je asi všechno 😀 😀 😀

macous
5. srp 2009

Ahoj holky,
zdravím v rychlosti a jdu obědvat, dali jsme si procházku a teď to nějak nestíhám, malej od rána spinká, tak se musí probudit každou chvilku, to až si nandám jídlo 😀
Jinak koukám, že mimča rostou jak z vody 😵 😵
Včera jsme měli poradnu a přibrali jsme za těch 14 dní lehce přes půl kilča, tak koukám, že je to v normě 😉

tak já letím mamky a užívejte léta 😀

hanulka3112
5. srp 2009

Ahojky holky, tak malí dnes spali od 8h pak se zbudili ve 2h v noci a ráno v 6.30 takže dobrý 😉 teď zrovna popapali a bude doufám klid, malý předtím furt poplakával, tak jsem ho vzala do postele a jak se probrala i malá, tak jsem je šoupla na hrací deku, tak to je na nějakou dobu zabavilo 😀 chystám se už od rána do obchodu, tak doufám, že M už dorazí ať můžu jet, nebo ať si je tu pak chlácholí sám až se mu tu rozbrečí 😀

m.e.l
5. srp 2009

Cestování story: Takže u holčiny z koníka jsem se rozhodla, že jídlo dávat nebudu, že Luky domů vydrží. Na Vyšehradě totální hysteričák, snažila jsem se vydržet, ale nešlo, takže na Holešovicích jsem "vařila" mléko. Luky pil a nepil, takže jsem to vzdala a po chvíli nastoupila zpátky do metra, chvíli ticho a zase totální řev který vydržel až na Letňany, jsem myslela, že chcípnu - všichni na mě koukali jako bych ho týrala, Luky rudej a spocenej, já spocená a totálně nevědíc co počít. No což dojeli jsme domů, vyndala jsem mladého z manducy, chvíli dyndala na míči aby zblednul a najednou - smích. . . Pak si povídal na dece jako by se nechumelilo a on nikdy neřval. To by mi ti cestující v metru neuvěřili. . .

kay
5. srp 2009

ahoj holky,

já jsem úplně mrtvá, asi jdu spát.. 🙂

byly jsme u babičky, té se dneska asi bude zdát o opičce (Stelina nej hračka), moc pěkně si s ní hrála a já s docela odpočala..

jo a volala jsem kolem 11h doktorovi, jakože Stela teda nekadila, mezitím začla řvát hlady, takjsem u toho hovoru kojila no a jak jsem zavěsila a dokojila, normálně se posraljdila 😀 já měla takovou radost.. a večer zase.. ale smrad teda pekelnej..

a u kožařky dobrý, prý to byla spíš ta infekce, jsme se shodly, dala mi ještě nějakou mast na mazání rtů, a už bez kontroly.. a v pátek se můžu už cicmat se Stelinkou 🙂

m.e.l
5. srp 2009

kay, no super hurá. V pátek Stelinku celou oblízneš. . . 😵

jankatr
5. srp 2009

Dík za pochvalu fotečky - akorát se teď nějak nemůžu najít 😅 😅 😅

Jinak dneska jsme byli na kyčlích - a všechno dobrý akorát jadýrka pořád nejsou tak jdeme za měsíc zas. No jinak ale pohoda Kubík se uchichtával a něco prndal (to ostatně včera v poradně taky - poslední dobou je děsně ukecanej 😅 😅 😅 ) a matýsek si nacpal pěstičky do pusy a přes ně se řehtal na celý kolo 😀 😀 😀 No vyloženě se u toho bavili.
Navíc jsem to měla v rámci auto-tréninku - páč jsme s babičkou vyrazili autem - a uplně v pohodě - ještě jsme si zajely do intersparu - a navíc v době kdy bylo poloprázdný parkoviště - takže paráda 🙂
Akorát teda to nasedání a vysedání... 🙄 🙄 🙄 Ty tři sedačky to je zoufalství... 🙄

jmisa
6. srp 2009

Ahoj všem.

Janko, to si myslím, tři autosedačky. Mně stačí jedna a k tomu ještě upásat psici a jsme z toho opocení 😀

Dneska má Alex 6 týdnů, jdem do poradny, to zase bude jekot. Jak ho doktorka probudí, tak chce jíst a nezajímá ho nějaký doktorský zkoumání. Pokud bude chtít zkoumat jak pasem, tak to jedině, že bych mu prso nastavila před hlavu 😀 😀

Jinak dneska 21, 1, 5 a teď ještě chrní. Musela jsem v noci 2x odsávat, páčto mám prsa jak šutr a to co je na řadě už zase šutrovatí, měl by se probrat, prďola. 😔

artep26
6. srp 2009

Ahojda holky,
Mel tak to sis užila a cestující asi taky 😀 😀 😀
Janko tak ať jsou jadýrka příště ukázková, my jsme naštěstí v poho, v úterý jdeme zase na oční, jen na ko, příští týden odevzdat Amy moč a pro další ATB a pak bychom měli začít chodit na rehabilitici a na neurologickou ko.
Je toho dost, když se ty děti narodí předčasně. Naštěstí je vše OK, snad i ty ledviny Amy se umoudří 😉
Kay já kdybych je nemohla furt ožužlávat, tak bych se zbláznila 😀 😀 😀
Hanul Luboš taky hlídá když potřebuji jet pryč, vždycky to zvládli v pohodě tak i T. to určitě zvládne 😉
My v noci dneska opět trošku histerák, Amy dobrý, ale Miki je prostě řvoun. Když se ve 3 konečně umoudřili, že budou spát oba a mamina si konečně zavře očka, tak jsem si vzpomněla, že jsem odpoledne před mouchama schovala do trouby králíka. Vrazil mi ho tchán, když jsem přilítla z gyndy z HK, děti řvaly hlady, tak jsem ho šoupla (syrového!) na chvíli do trouby, aby na něj nemohly mouchy. Pak přišla manžovic tetka, pak koupání, jedení ... no a na ušáka jsem si vzpomněla v ty 3, kdy jsem už skoro spala. Holky smrad no děs, takže jsme ho opláchli, naoctovali, opláchli, namočili a stále trošku je cítit, takže ho vařím pesanovi a kocourovi 😠 😠 😠
A to budu doma ještě 3 roky, to ze mě bude debžot jak má být 😀 😀 😀 😀

artep26
6. srp 2009

Míšo ať vám KO dopadne dobře. Já na minulé poradně kojila oba 😉 Přesně jak píšeš, jak otevřou oči, už hledají zdroj, odkud by něco vytáhli 😀 😀 😀

artep26
6. srp 2009

Mac čusík, a fotečky nebudou?? Nebo jak?? 😀 😀 😀

jmisa
6. srp 2009

Tak v šesti týdnech má Alex 4180g a za dva týdny a dva dny přibral 800gramů, doktorka se smála, že čím ho krmím 😀 jinak byl hodnej, kupodivu, no a na závěr jim to tam celé pochcal, já se otočila pro plínku a on vzal to lehátko, podlahu, křeslo sestry a sestřina záda 😀 😀

m.e.l
6. srp 2009

Míšo, Alex teda hezky přibírá. Krmíš ho smetanou??? 😵 No a jinak je šikulka jak umí hezky čůrat. 😀

artep26
6. srp 2009

Míšo, tak to je kabrňák, a to jsem si myslela, jak jsme se skoro 500 g za 14 dní pašáci 😀 😀 😀
A stejně šikovné děti, jako je Alex, mám děti obě. Amálka když čůrá, tak to ze sebe tlačí a čůrá jako kluk, takže jí se také povedlo mě párkrát pokropit, tak jako Mikimu 🙂

jmisa
6. srp 2009

Jsem tak z nostalgie naposledy vyfotila svoje pupisko po šestinedělí a završila tím albíčko. Docela se mi po bříšku stýská 🙂 Chtěla bych mít Alexe uvnitř i venku 😀

m.e.l
6. srp 2009

Míšo, teda - ty jsi rodila? Vždyť jsi jak před těhu. 😲

jmisa
6. srp 2009

Mel, no když si nasosá přírůstek 400 g za týden, tak se to někde projevit musí 😀 😀
ALe bohužel je to jen na pohled, na dotek je na břiše blátíčko, kde já mám svoje svalíky 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru