Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
10. srp 2009

Míšo, no to bych ho taky praštila. 😉
Nějaké nové fotky http://holubacek.galerie.cz/3568672-3-mesic

jmisa
10. srp 2009

Mel, to je buclík 😀 A koukala jsem, že máte taky světlušku 🙂

m.e.l
10. srp 2009

Míšo, jj máme světlušku a v kočáře ji vždycky cupuje křídla. 😀

jmisa
10. srp 2009

To dělá náš ladej v postýlce.

m.e.l
10. srp 2009

Míšo vím, vždycky si na vás na procházce vzpomenu. 😀

jmisa
10. srp 2009

Tak my kojíme po hodině, od odby, co jsme přišli z venku, chce jíst každou hodinu, pak se poblinká, protože se přepije a když si krkne, tak to z něj vyletí. Teď na třetí pokus leží v postýlce, jestli zabere nebo ne, ale zatím tam má přednášku 😀

peda
10. srp 2009

Mi taky ještě naušničky nemáme,ale ve 3 měsících jsme se domluvily s dr.že je píchne.

Mára je v pohodě,ale žádnej opečovatel to teda není 😀 chvilku jí podrží,když jdu ohřát mlíko,nebo tak,ale už za chviličku volá,abych si jí vzala.
Ale třeba z tábora jí přivezl dřevěnej přívěšek vlastní výroby.

A malá je Ella a ne Elen 😉

Melíku,manža měl 67 kg?to ten můj má pomalu jednou tolik 😅 .Luky je parání,jde vidět,že mu chutná 🙂

já dneska pořídila elektrickou odsávajdu,ta ruční je na dvě věci 😠 ale mlíčka mám malinko,snad ještě chvilku zůstane alespoň to drobet.

m.e.l
10. srp 2009

Pedi, manža vážil 67 kilo, teď má 73! 😵 No Máru to třeba časem chytne, pro něj je to teď "jen" mimino. 😉
No já pořídila někdy minulý týden tu na vysavač. 😝

m.e.l
10. srp 2009

Ha Pedi, ty mluvíš o odsavajdě mléka. 😀 Já ruční mám od Medely a spokojená jsem s ní byla.

peda
10. srp 2009

Melí,babyvac nebo jak se to píše,odsávajdu na holubáky taky mám,a pořídila jsem taky od medely.Já měla ruční takovou obyč,9 let starou,ještě po klukovi a to byl očistec.Odsála jsem teď sice jen 30ml,ale jsem ráda,že můžu dát Ellince alespoň to.
Mareček jí miluje,ale ještě je pro něj nepoužitelná 😀
Manžu si pořádně vykrm,ať není kost a kůže 😝

m.e.l
10. srp 2009

Pedi, no vždyť říkám, že je to pro Máru "jen" miminko.
Manža už kost a kůže rozhodně není. Je ho dost.
Jé manža přišel domů. 😲

peda
10. srp 2009

Tak utíkej maminko a manželko 😝

kay
10. srp 2009

no jo pedi, měla jsi to teda v pasu, že je ellenka 🙂 ale to je taky pěkný.. 🙂 je sladká v otm růžovým celým 😀

luzzi, jj,mám t skroo pořádek 😀 ale jak jsem se právě dozvěděla, dneska se v noci M. vrací 😵 no už se těším.. hlavně na to že si snad konečně odpočinu. už žádné výmluvy.. resp. festival 😀

holky s těma naušnicema nevím, a nemusí být třeba pak nějaké speciální zacházení? aby si třeba fakt neutrhla ucho nebo tak? a kde se to kupuje? jde to i někde přes net? to musí být jen zlato že?

mel, já mám ráda chlapy hubený.. 🙂

jmisa
10. srp 2009

My máme na vysavač odsávačku Nosátko, chtěla jsem babyvac, no a v lékárně mi lékarnice ukázala nosátko, že je to stejný jen levnější.

Na mlíko mám obyč ruční Canpol a během 10 minut s ní vycucnu plnou lahvičku - 120 ml, ale já mám mlíka hodně, takže stačí párkrát nacucnout a už to teče samo a ještě stříká 😀

peda
10. srp 2009

Jmisko,těžká závist s tím mlíčkem 😀 já to moje ždímání 😠

Kay,v pase jsem měla Ella vždycky 😉
a naušničky se normálně prodávají ve zlatnictví a doporučujou se zlatý.Ouško se pak ošetřuje,maže...Luuzík ti poradí,ty už to mají za sebou.Ale třeba to budou mít i na netu,asi určitě.
To se ti ani nedivím,že jsi unavená jak kotě,když jdi s malou pořád sama.Já jsem taky do večera sama,ale okolo 7 už mách taťku doma.

jmisa
10. srp 2009

Pedo, no já pořád čekám, kdy se srovná příjem a výdej 😀 Ale asi raděj mlíka víc než míň.

luzza
autor
10. srp 2009

ahoj kočky moje 🙂
tak u nás konečně prší 🙂 , ty vedra byly děsný 😝 ,holkám se při deštíčku krásně usínalo 😀 😀
dneska taky pily hrozně často 😠 přes den jsou to pěkný aktivky 😅 😅 ,ale v noci spěj už fakt tvrdě a buděj se jednou za noc...většinou mezi 3 a 4 hod...takže to jejich čumákování ve dne snášm dobře 🙂

m.e.l
11. srp 2009

Bré ranko,
teda dneska bylo v noci nahazování dudlíku snad každou chvíli, ale nakonec krmení dravé zvěře až po páté hodině. 😵

m.e.l
11. srp 2009

Jé vše nej holkám k tříměsíčninám. 😅

jmisa
11. srp 2009

Ahoj.
Včera to byl fakt boj, ale pamatuju si naposledy před ochlazením to byl taky děs běs. Ale noc normální s jedním kojením, tak hurá.
Akorát mi zase nakadil večer do kyblíku 😠 😀 Včera jsem koupala sama, protože muže odvolali zase v 8 do práce a malej se pak za půl hodiny probudil, tak už jsem ho vykoupala, takže pak ta manipulace - malého z pokaděného kyble na stůl, kybl vylít a napustit znovu, mezitím jsem se lítala koukat, jestli je furt na stole nebo už pod stolem 😕 naštěstí zkoušel podojit osušku 😀

m.e.l
11. srp 2009

Míšo, Alex je prostě šikovnej kluk. 😅 A když musíš tak musíš. 😉

jmisa
11. srp 2009

Mel, pokaždý, když mi takhle nakadí do kyblíku nebo na přebalovák, tak si na Tebe vzpomenu a říkám mu, že zkouší bezplenkovou metodu 😀

m.e.l
11. srp 2009

Míšo, no je šikulka, akorát do vody se to nedělá, pokud ho nedržíš nad záchodovou mísou. 😀

jmisa
11. srp 2009

Jo to vysvětluj Alexovi 😀

Jsem se teď musela trochu podojit. Včerejší krmení po hodině má za následek moje obr nalitá prsa a malej se rozhodl, že nebude tak moc dneska pít, asi si chce udržet linii. Takže jedno prso mi upil po ránu už je zase mega a druhé jsem musela trochu odsát, no trochu - mám plnou lahvičku 120ml a mohla bych sát furt dál, protože je moje mlíkárna stále mega.
Už se manžovi do telefonu hlásím, že tady kravín, u telefonu dojnice Jitka 😝
Asi vyvařím ty sklenice od výživy a nějaký mlíko zamrazím pro strýčka příhodu. Jenže to bych nesměla být tak líná 😀

m.e.l
11. srp 2009

Míšo, zamraž určo pro strýčka příhodu, může se stát, že tě něco zkolí a budeš brát léky u kterých se kojení nedoporučuje, pak by jsi musela dát Alexe na UM. Hele jestli ono si tělo nepamatuje, že měli být prckové dva. 😀

jmisa
11. srp 2009

Mel, no já vím, ale když já jsem tak líná s tím mlíkem manipulovat 😀 Furt přemýšlím, kolik tak toho MM může Alex vypít na jednu normální dávku.

m.e.l
11. srp 2009

No já bych si to dala po těch 120, to by teoreticky mělo stačit na nasycení i kdyby jen na dvě hodiny. 😉 Luky je teď ve třech měsících stále na dávce 166ml 5x denně a zatím stačí, jen občas mu dávám ranní dávku už vyšší, když spí tak dlouho.

jmisa
11. srp 2009

Přidala jsem fotky
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/

Mel, my kojíme častěji, tak by mohlo těch 120 asi stačit. Vždy si říkám, že pohledám, jestli není někde na netu tabulka, kolik cca by měl za den vypít, vím, že to bylo vzhledem k váze, tříkilák měl asi 500ml na den, tak zhruba děleno počtem kojení. Ale nejsem si jistá.

luzza
autor
11. srp 2009

melíku
díky za gratulaci 😀 😀 😀 (málem jsem napsala gravitaci 😅 😅 😅 )
jmis
alex je k sežrání 😀 😀

m.e.l
11. srp 2009

Á koukám, že Alex taky umí pysk přes palubu. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru