Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
11. srp 2009

Co to je -pysk přes palubu? 😕 😀

m.e.l
11. srp 2009

To je tohle http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_2._mesic/#... . Nic my razíme s ještě jednou holčinou za další holčinou do Radotína, takže pááááááááá.................

jmisa
11. srp 2009

Mel, jo aha, no tak to umí, tohle na mě praktikuje, když mu hned nenarvu prso do pusy 😀

m.e.l
11. srp 2009

U nás to praktikuje kdykoliv kdy se mu něco kapánek nelíbí a teď už vážně pá pá, nebo nám to ujede. 😉

jmisa
12. srp 2009

Ahoj
tady nikdo celý den nebyl 😕

kay
12. srp 2009

ahojda..

holky furt řeším ty naušnice.. musí to být žluté zlato, nebo může být i to bílé zlato?

m.e.l
12. srp 2009

Kay, může to být bílé i žluté bych řekla, ale hlavně zlato né žádná bižu. 😉

kay
12. srp 2009

mel díky, tak to vyberu nějaké bílé, žluté s emi vůbec nelíbí.. 🙂

kay
12. srp 2009

tak jsem vybrala tyhle http://www.zlasky.cz/nausnice-bile-zlato/964/ s bleděmodrým kamínkem 🙂

jo a došla mi autosedajda maxi cosi.. je úúúúúžasná... a když jsem tam Stelu dala, začla se nahlas smát... co dodat... 😵

m.e.l
12. srp 2009

kay, hezký naušničky.
Luky teď leží v novém lehátku - z jeho výrazu stále nemůžu přečíst zda líbí nebo ne. 😀

luzza
autor
12. srp 2009

ahoj holky 🙂
tak dnešní dopoledne bylo krušné 😝 😝 Nelinka se mi posrajdila tak,že když jsem ji zvedla z lehátka,tak to na mě kapalo,takže jsem byla špinavá i já 😝 měla to úplně všude,včetně hlavy,páč jsem jí musela sundat to zesr... bodýčko přes hlavu 😝 takže jsem pak vytáhla vaničku a vykoupala ji 😝 uběhlo pár minut a zesrajdila se mi eliška 😢 😢 😢 né tak šíleně,ale měla to skrz hadry,takže jsem ji taky koupala 😝
oni si to pak nějak spletly a po tom koupání spaly 3 hodiny,pak jsem je vzbudila,páč jsme musely jít pryč😅
když se vzbudily,zvedla jsem nelinku,abych ji ukázala elišce a naklonila jsem ji bříškem dolů,aby dala ležící elišce pusinku a ona jí pozvracela 😢 😢 😢

luzza
autor
12. srp 2009

ale objevily ručičky a furt je kroutí a dívají se na ně 😅 😅 😅 je to nádhera je u toho pozorovat 🙂 🙂 🙂 🙂
strašně mě to dojímá 😔 😵

luzza
autor
12. srp 2009

zítra se jedeme ukázat paní doktorce z CAR 🙂 🙂 🙂 jedou s námi ještě 2 kolegyně přímo od nás z oddělení,které mají dítka také s její pomocí 😅 jedna při třetím IVF (holčička 4 měs.) a jedna po IUI (chlapeček 9 měs.)
takže to bude takové hezké setkání 🙂 dr. o nás ví a psala,že se těší 😀
naše holky budou mít na sobě bodýčka,která mají na předním díle nápis WWW.PRONATALNORD.CZ 😀 😀

jmisa
12. srp 2009

Luzz, já se s malým koupala ve vaně, jako že plavem a on nám do té vany nakadil 😕 Muž byl rád, že dneska byla řada na mně 😀

m.e.l
13. srp 2009

Bré ranko,
teda Luzz dobrá hovnostory. 😀

jmisa
13. srp 2009

Ahoj
Venku v noci lilo, teď pršelo ještě taky, snad přestane, chci jet do Špuntíka koupit malému čepičku. Vyrostl z té nasazovací, co jsem mu koupila po porodu, a máme doma jen "s ušima" na zavazování a v tom je mu teď vedro.

Včera večer po koupání malej pásl koníky 🙂 úplně sám, hezky zvedal makovičku, dmula jsem se pýchou, jak je šikovnej. Akorát tedy měl ručičky v pěst, správně by je měl mít uvolněné, ale určo si přijde i na tohle a ručičky uvolní.

m.e.l
13. srp 2009

Míšo, Luky ještě teď pase většinou se zavřenýma pěstma. 😉

m.e.l
13. srp 2009

Jinak Alex je šikulka. 😵

jmisa
13. srp 2009

Mel, aha, no tak to pak jo. Já myslela, že by měl mít ručičky otevřené hned 😀 😀

Ale bylo to ze dne na den, ještě předevčírem se u položení na břicho vztekal 🙂

A hodně už udrží hlavičku, pozoruju to v šátku, packama se ode mě odtláčí a pozoruje okolí, tak mu jistím hlavičku, ale on ji drží hodně sám. Mi přijdou ty změny takový skokový, nic nic a pak pic 😀

m.e.l
13. srp 2009

Míšo, jsou to skoky a garantuji Ti, že když nebude mít Alex na pasení náladu, tak se Ti klidně bude vztekat i ve třech měsících - vím o čem mluvím, mám to doma. 😵 Nevím od kdy by měly pást děti bez sevřených pěstiček, možná už by Luky měl - ale nedbá na to.

jmisa
13. srp 2009

Mel, tak uvidíš, teď půjdete na tříměsíční poradnu, tak to ona ho dr. prověří 😀

m.e.l
13. srp 2009

No jdeme 24.8. takže za 11 dní. Se vsadím, že se Luky bude totálka vztekat, takže nic neukáže. 😝 😅

jmisa
13. srp 2009

No já vždy čekám, že se tam pokadí a nebo počůrá, zatím pokaždý něco z toho provedl 😀 No nemaj mu sahat na břicho a cvičit nohama, že jo 😀

luzza
autor
13. srp 2009

holky
pěstičky se začínají po třetím měsíci pomalu uvolňovat 🙂

m.e.l
13. srp 2009

Míšo, tak naše paní doktorka šahá na Lukyho v plínce. U sestřičky je však na vážení nahej a to vždycky trnu co vyvede (zatím neudělal nic, jen jednou ji čapl metr, když mu chtěla měřit hlavičku a nechtěl pustit).

kay
13. srp 2009

ahoj holky,

jmis, alex je teda šikulka 🙂

luzzi, no hovnostory fakt dobrá.. hlavně jak Nelča poblila Elču.. chudinka moje malá..

mel, jo to znám někdy se pást chce a někdy ne. Stela tu hlavu ještě podle mě moc neudrží jak má drobné tělíčko a tak s ejí klimbá.. ikdyž při pasení už je to docela lepší.. a nejlíp se jí pase, když čumí na telku, to vydrží i pár minut 😀

jinak dneska jdeme na píchání hexa a prevenaru, doufám, že nebude mít stela nějaké horečky nebo tak... Myslíte že s ní pak můžu jet nakoupit po tom očkování? asi ne že?

jo a jinak se mi zdá, že Stelinka hodně protěžuje levou stranu. na zemi pod hrazdičkou kouká jen na levo.. ale zase když ji nesu, a ona pozoruje okolí, tak kouká jen do prava.. Myslíte že to mám doktorovi říkat? On nám ještě nekontroloval ani pasení nic.. vždycky se jen zvedne od stolu a prohmatá jí hlavu 😅

a ještě je poprosím, aby ji ase změřili a zvážili, bo mi přijde že jí najednou není už ta 56 😅 ale z ničeho nic.. asi jak pije po té hodině a půl..

m.e.l
13. srp 2009

kay, Stelinka roste jak z vody. Velikost 56 jsem už u Lukyho dávno uklidila a 62 pomalu taky dávám bokem. No to protěžování jedné strany taky řeším dilema - Luky protěžuje pravou stranu, takže v léhátku jsem teď nasadila režim ručník, aby se nekroutil k jedné straně a byl v něm rovně.
Holky, já ho teď přibližně vážila a vyšlo mi po přibližném odečtení oblečení cca 6,5kg. Je to možný??? 😲

kay
13. srp 2009

mel, no možný je všechno 🙂 ale buď v klidu, byla tu kamoka v pondělí, má dcerku adinku a Ingrid.. Inuška se narodila jako Stelink a a do teď je úplný drobek.. a Adinka s enarodila o cca 3 týdny později než Stela (kamarádka přenášela asi 10 dní) a když jsme ji tu odhadem vážily teda v oblečení, tak měla 6kg.. 🙂 takže lukynek úplně v pohodě..

m.e.l
13. srp 2009

kay, no jako Lukýno je fakt čím dál těžší mi připadá. Za chvíli ho neunesu. 😝

kay
13. srp 2009

meli, no jo dyť roste, já tu holčičku taky nosila chvilku a stačilo 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru