Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
25. bře 2009

Artep, já bych asi brala každé zvlášť, protože většinou má sušička menší kapacitu než pračka. Tak aby si nemusela kus prádla vytahovat ven.
Jestli máš prostory, šla bych do každého zvlášť, určitě na tom ty přístroje zvlášť budou líp co do ceny tak i spotřeby.

m.e.l
25. bře 2009

jmis, jo a někdy mám pocit, že někdy šetří až moc. . . 😀

m.e.l
25. bře 2009

arti někdo mi říkal, že to co vypereš v pračce nemůžeš kolikrát tu várku usušit v sušičce, ale nevím jak to bylo myšleno. Nemám s tím zkušenost.

artep26
25. bře 2009

Jmis právě ty parametry jsou super (8 kg pračka a 5 kg sušička) a hlavně v třídě A stojí nejlevnější suška 23 000 Kč 😲 😲 😲 Což mě dostalo, protože jinak seženeš třídu C, max. B ... 😠

jmisa
25. bře 2009

Já teď poslouchám, že moj pračka už zase chce vypochodovat ze dveří koupelny 😀 Budu muset manžu pověřit vyšroubováním nožiček pračky, bo já bych si už moc mačkala pupíka 😀 Máme tak pidi koupelnu, že to jinak nejde 😀

artep26
25. bře 2009

Já se chystám sušit jen v nouzi, ne všechno prádlo, takže 5 kg do sušky mi přijde OK
No ještě to proberu doma a uvdíme co se z toho vyklube
Díky za rady 😉

artep26
25. bře 2009

Jmis takhle pochodovala pračka mamce, vždycky když ždímala, tak na ní musela ležet 😀 😀 😀
Což v tvém případě nedoporučuji 😖

kay
25. bře 2009

meli díky, já nějak teď nestíhám, furt něco dělám, až mě z toho všechno bolí 😠

arti, já nad sušičkou přemýšlím taky, ale zatím jsem ji nepotřebovala.. - te´d máme podlahový topení a to je suché hned a v létě to hodím na zahradu 😅

jmis, no jo, mi to nedošlo.. 😀

jmisa
25. bře 2009

Artep, no zrovna Candy maj A spotřebu dost vysokou, nechápu jak to můžou srovnávat, když napíšou energie 1,05 a jiné značky maj třeba 0,76.
A tý vody mi tedy přijde tako dost, když vezmu, že mnou vybraná má spotřebu 40 litrů, tak i při dvojnásobným množství prádla by to mělo být kolem 80.. Já bych na ty písmenka moc nespolíhala, spíš kontroluj ta čísla.

artep26
25. bře 2009

Kay my máme také podlahové, ale nechce se mi sušit všechno prádlo doma, neboť pak máme strašně vlhký vzduch a jak přijdeš do baráku, tak tě to "flákne". A sušení na půdě je zatím v nedohlednu, tak proto uvažuji nad suškou. Jinak v létě bez debaty ven buď na velká sušák na zahradu nebo na 2 malé rozkládací na zastřešenou verandu 🙂

jmisa
25. bře 2009

Artep, u té naší vyšroubujem nožičky, srovnáme pračku a zase bude trčet dva měsíce na místě 😀 Ale ségra takhle jednu dobu na jejich staré pračce taky jezdila po prádelně 😀

artep26
25. bře 2009

Jmis dobrý postřeh 😉
Ale třeba u AEG jsem je taky nachytala, že v každém e-shopu si spotřebu píšou jak se jim zachce ... a pak jim věř 😠

m.e.l
25. bře 2009

No moje pračka žere vody hodně, ale zase fakt když tam není moc prádla tak i tý vody si vezme přiměřeně. Že to ve vodě neplave.
Nám pračka zatím ani jednou necestovala od té doby co máme novou koupelnu. Asi je teď na rovnější ploše, či co. 😉

artep26
25. bře 2009

A co až začne poskakovat potom?? Po těch 2 měsících?? 😀 😀 😀
To abyste milostivé pračce zvětšili koupelnu, co?? Aby měla rozběh 😀 😀 😀

jmisa
25. bře 2009

Artep, já většinou koukám na stránky ofiko dovozců.

My musíme mít úzkou pračku, takže tam se vejde 4-4,5kg prádla na víc je většinou nedělaj.

m.e.l
25. bře 2009

My máme asi tuhle http://www.absolut-elektro.cz/zbozi/382prwd8026... , ale tam teda píšou menší spotřebu, než co byla udávaná když jsem ji kupovala, teda pokud se nepletu. Mám ji už pátým rokem.

m.e.l
25. bře 2009

Jo a máme i 1000 otáček, tady píšou 800. . .

jmisa
25. bře 2009

Artep, no tak jí zase srovnáme nožičky a zase nebude poskakovat 😀 To je její jediný neduh, kterým trpí asi od svých 10 let, jinak vždy jela beez problému a každý říkal blééé Zanussi.

m.e.l
25. bře 2009

jmis, každý říkal blééééé LG, ale je úzká a na 5kg a má jednoduché ovládání. 😉

artep26
25. bře 2009

Jmis už má na to léta, na tenhle neduch ... ale hlavně že pere.
Já mám pračku 8 let a docela pere, na to že jsem tenkrát když nebyly money koupila Polarku 😕 a fakt drží, ségra si koupila Zanusku a už má 2. pračku, ale záleží na typu a na kusu ... takhle se to nedá posoudit 😉
Mel já mám plnění zeshora a chci zase vrchní plnění, jsem na to naučená a hlavně Ani když byla malá, tak ráda otevírala dvířka a tahala prádlo po celém bytě 😀 😀 😀 Takže jsem volila vrchní plnění a jsem s ní spokojená 😉

jmisa
25. bře 2009

No já tenkrát neměla moc na výběr, potřebovala jsem úzkou a to byla za normální cenu jen tato a pak ještě takové ty pidi Candy, jak nízké, tak mělké.
Vrchní plnění mít nemůžem, to se nám nevejde do koupelny 😀

jankatr
25. bře 2009

jj Artep - řekl mi že když to nebude dřív samo tak tomu na konci 38 tt pomůžem.

Mací - tak nevím my ho dneska s kamoškou okukovaly v obchodě - právě v té jednoduché verzi - a žádné takové problémy jsme neměly... 😕

m.e.l
25. bře 2009

Arti, já mám ochranu proti dětem. Takže můžu pračku jakoby zamknout. 😉

jmisa
25. bře 2009

Já bych teď chtěla tuhle pračku:
http://www.korunka.cz/pracky-prednim-plnenim/si...

m.e.l
25. bře 2009

jmis, je to trochu obdoba mojí LG podle teda obrázku. 😉 Tudíž docela jednoduché ovládání. 😉 Návod pak člověk potřebuje na první praní, pak už ví co a jak. 😵

kay
25. bře 2009

mel no to zamykání mám taky,jednou semi to povedlo a pak jsme nevěděla jak to vypnout 😀

holky dneskatu asi zas enebudu malá dělá v břuchu kotrmelce a jsem fakt úplně zmlácená ☹ takžejdu hodit nphy nahoru na gauč.. ale ještě dneskaobjednám ten netbook a pak budu ležet na gauči v klidu a psát 🙂

papa

m.e.l
25. bře 2009

kay, pá pá a odpočívej. 😉

artep26
25. bře 2009

Já se taky loučím, manža dorazil tak se mu jdu věnovat a dělat véču 😉 😉 😉
pak ještě nakouknu zatím pa 😉 😉 😉

grej
25. bře 2009

čau holky,
tak k tý sušičce...
Já mám pračku se sušičkou v jednom. Bosch. Dostali jsme to od našich, protože se stěhovali a měli tam víc místa, tak si koupili pračku i sušičku zvlášť.

Určitě je lepší si koupit sušičku (sakra, budu tomu taky říkat suška, protože sušička je hrozně blbá na psaní 😉) a pračku zvlášť. Obecně je to pak kvalitnější, podle mě. Je fakt, že my máme štěstí, protože tahle pere i suší velmi dobře, ačkoli už taky není nejmladší.

Já teda sušičku moc nepoužívám, protože mám fobii z toho, že se mi to tam srazí. Máma mě instruovala, že tam nesmějí věci s lycrou, vlna a tak, takže tam dávám jen manželovi montérky, ručníky a vyloženě bavlněný trika...

Ale na ty ručníky je to super, jsou pak úžasně nadejchaný.

Ale mám kámošku, ta kromě svetrů nebo jemnýho prádla suší fakt všechno a je hrozně spokojená.

Každopádně sstsejně to vypraný prádlo musíte zmenšit, jak jste tu psaly. Nevejde se tam všechno, trvá to pak dýl a navíc je to z tý sušičky zmuchlaný.

artep26
25. bře 2009

Grej čus bus,
díky za infošky, tak já teda dám na rady maminky 😀 😀 😀
Stejně by při 1.pronlému s kombinovanou suškou a pračkou říkala ... vídíš to, já ti to říkala 😀 😀 😀
Takže si to odpustím a koupím to zvlášť. Teď sušku a až přestane prát pračka (nebo cestovat po koupelně 😀 ) tak i novou pračku 🙂 🙂 🙂
Koňák je doma, tak dělám večeři a manža se taky dožaduje něčeho do žaludku 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru