Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

musilka
7. zář 2009

No my začínáme plíst přece jen ten náš mrazáček asi bude zimomřivej z toho chlaďáku 😀 ale už se moc těšim až bude na světě. Teď si konečně zaínám těhu užívat po těch nevolnostech ty byly teda dost šílený.
A co teutonka jmis, spokojenost ?

jmisa
7. zář 2009

Musil, náš je taky od ledu 🙂
Teutonka je super, jsem spokojená, krásně se s ní manipuluje, pohodlně se skládá, složím ji do auta bez větší námahy, projdu všema dveřma. Myslím, že jsem vybrala nejlíp, jak jsem mohla.

musilka
7. zář 2009

já jsem jí tky moc chtěla ale přístup jednoho prodejce mě totálně odrovnal tak jdeme do casualplay S4. Zjistila jsem že v polsku nás komplet vyjde minimálně o 7000 levněji i teutonka by nás tam vyšla mnohem levnejc tak zajedem do polska a koupíme casuálka.

jmisa
7. zář 2009

Tak ať se Ti s ním dobře jezdí.

Já chtěla sporťák čelem k sobě, takže to nebyl moc velký výběr. Dnešní korby jsou dost pidi a tak chci ještě na malé mimčo ve sporťáku vidět. No a pak sporťák otočíme a může později koukat do světa. 😀

musilka
7. zář 2009

jmisa no právě proto jsem teutonku chtěla taky kvůli tomu sporťáčku ale jak říkám odradil mě prodejce tady v čr svojí arogantností a nafrněností. Snad to s tím otočeným sporťáčkem taky přežijem

jmisa
7. zář 2009

My ji máme ze Špuntíka a byli jsme spokojení a že jsem tam byla bádat asi 5x 😀 bo se mi to furt zdálo hodně drahé 🙂

musilka
7. zář 2009

jmis uvidim co ještě vykoumáme na tý výstavě třeba tam na něco natrefíme co by se nám ještě líbilo ale já jsem napevno přesvědčená na casuála. Tam se spíš jedu kouknout na šátečky a nějaký vychytávky

hanulka3112
7. zář 2009

ahojky Holčiny 🙂
Mací ty dupky jsme koupili v Ostravě, jak jsme se byli mrknout na kočár, byly jedny z prvních nemohla jsem odolat 😀
Luzzi, já to říkala od začátku, že Leonek je celý tatínek 😀 nechápu, jak tchýně může řict, že mu není podobný 😖 měla by si pořídit brýle 😝 přitom to říkají všichni i jeho brácha a malá je prý celá já jak jsem byla malá, až pojedu k mamce vemu si celé album, jak jsem byla malá a pak můžete srovnat 😉
Jinak malým už začíná jít pasení koníků, no malá ta pase už krásně, malý teprve začíná, asi má těžší hlavu 😀

luzza
autor
7. zář 2009

hanulko
tchýni neber vážně... je to úplně zřetelný!!! Leonek-tatínek a Vaneska-maminka 😉 😉 😉 máte to fakt krásně rozdělený 😀 😀 😀

luzza
autor
7. zář 2009

musilko
tak koukám,že ti týdny přibývají 😵 😵 😵 to mám radost 😉 😀 však už sis to zasloužila 🙂 🙂 🙂

jankatr
7. zář 2009

ahojky - tak nám trošku zkolaboval počítač... 😖 😖 😖 - takže teď mám po "ftákách" - teda spíš po koňovi 😅 😝 No dočítat nebudu, jen tak sem tam nakouknu - tak budu ráda když mi sem tam nějaké ty zásadní události písnete do IP.
Kamoš co nám ten počítač dával do kupy a bude s tím něco dělat má čas až koncem měsíce, takže do té doby mám po hehe... 🙄 🙄 🙄

macous
7. zář 2009

Ahoj holky,

malej dneska vytuhl v osm, až mě překvapil, to se snad ještě nestalo 😀 teda holky, dneska v poledne se mi tak pos..., že jsem měla chuť roztříhnou bodýčko, abych mu to nervala přes hlavu, Pamperska to jaksi nestihla pobrat, nakonec jsem ho musela vykoupat, měl to až na hlavě 😅

Janko, tak přeji hezké září 🙂 asi nic zásadního nebude 😉
Musilko, tak gratulka k tomu, že máš nevolnosti za sebou, vzpomínám na ně teďka s úsměvem (taky jsem měla parádní) 😀
Míšo, jo jo, to máš asi určitě pravdu, já hromadkou nejezdím, tak nešátkuju, ale krosničku už máme, do přírody bude super 😵

Kay - nakupuju tady:
www.kojenecke-obleceni.eu
už dvakrát jsem tam vzala velkou zásilku a se vším od nich jsem spokojená 😵

jmisa
8. zář 2009

Ahoj.

Kdepak máme MEL?

Macous, jo tyhle pos*ávací nálože jsou dobrý, naštěstí nám to látkovky zatím všechno krásně stihnou pobrat, Alex je strašně po aspoň jednou za den 😕 😀

luzza
autor
8. zář 2009

dobré ránko ivfky 🙂 🙂
dneska je nádherně 🙂 🙂 🙂 po obídku razíme ven,ať ještě nachytáme do té zimy nějaký sluneční vitamíny 😀
melík má absenci 😕
jmis
mě se teda holky taky jednou za den totálně "vylejou" svojí hořčicí a Nelča vždycky proteče skrz hadry 😠 😠
pak už dělej jen malý dávky zbytek dne 😅 ale ta hlavní srajda mě zabíjí 😠 kolikrát pokapem plovoučku,když ji nesu na přebalovák 😝 😝 v tom jsou asi látkovky lepší 😒

luzza
autor
8. zář 2009

mací
zkoukla jsem ten obchod a moc se mi líbí 😅 😅 😅 hlavně ceny jsou good 😅
a ty velikosti odpovídají??? já s tím mám někdy problém... např. letní overaly vel.62 holky neměly nikdy na sobě,páč je neoblíkly a to bylo začátkem prázdnin,kdy vpohodě oblíkly 56...a to nejsou jediný "netrefený" hadry ☹ takže teď se bojím objednávat a raději chodím osobně 😒

kay
8. zář 2009

ahojte,

nějak poslední dobou nestíhám.. Stela spí přes den míň a večer jsme hotovson 😅

luzzi, v tom obchůdku jsem taky kupovala asi 3x a vždycky velká spokojenost.. a je to fakt rychlé. 🙂

holky zítra jdeme na ty naušnice, už teď je mi z toho blbě.. cítím se provinile, že budu S. způsobovat takovou bolest.. ale snad si to nebude pamatovat..

můžu vás poprosit o dva názory?

Stele bývá v noci už asi trochu zima v tom spacáčku a dece, máme tam cca 22stupňů.. Když začnu používat peřinu, mám ji dávat do těch noh postele, nebo je na to už velká a nehrozí že by zalezla pod peřinu a přehřála se..?

a to druhý jsem samozřejmě teď zapomněla 😅 😀 omluva. musím letět. pa

jmisa
8. zář 2009

Kay, 22 stupňů je dost ne? Ona má studenej i nosík? Jinak s tím zalejzáním záleží jakej je to cestovatel 😀

kay
8. zář 2009

jmis, no relativně v pohodě, ikdyž přes léto byla zvyklá na těch 26-28.. míň tam nebylo.. nikde v baráku 😀 když byla ta vedra.. ☹ takže je to pro ni asi velká změna.. no právě že má studenej i nos.. ☹ včera jsme jí dala teplejší overálek na spaní a musím říct že spala líp, nebudila se tolik, tak myslím že i to buzení bylo zimou.. ☹

jo a druhý dotaz je: kdy asi tak začnou děti říkat nějaké ty samohlásky? 😅 podle tabulek už by S. měla, ale ona furt jenom svoje ouuu od začátku žádná změna.. žádné gaga nic.. 😅

jmisa
8. zář 2009

Kay, samohlásky říkaj jako první, pak někdy během třetího mě+síce začnou se souhláskama - gggg říkaj nejdřív, to máme teď my, ikdyž mám pocit, že dneska hulákal i hhhh 😀

jmisa
8. zář 2009

Jinak 22 je na spaní dost, to my v ložnici nemáme. Alex má studený ruce, ale nos ne. V zimě máme kolem 18 stupňů, myslím, že na spaní je to tak akorát.
Dneska jsem viděla v C&A krásnej teplej spacák s odepínacíma rukávama, měla jsem fakt cukání, na zimu by byl úžasnej. Musím tam dotáhnout muže, abych měla čisté svědomí 😀

Luzz, já bych na netu asi nic z hadíků nekoupila, ze stejného důvodu, každej výrobce to čísluje jinak. Třeba hadříky koupené v Puntanele myslím, že je to Take it nosí Alex v pohodě 56, ale třeba 68 koupená v Tchibo je mu tipťop.

kay
8. zář 2009

jmis, no právě my žádné ggg nemáme.. ☹ už se začínám bát co je špatně.. dyť už jí táhne 5. měsíc ☹

v zimě jsme míbvali taky kolem 19stupňů.. no ale jak jsme to měla udělat v ltě v podkrovní ložnici aby tam bylo 20 stupňů? 😀 vím že je to dost, ale prostě jí je zima.. to je jedno.

jmisa
8. zář 2009

Kay, ona si zvykne, nejhorší je ten přechod. ALe když budeš mít lepší pocit, dej ji peřinu, ovšem, co jí dáš až bude mrznout, to nevím 😕

Třeba máte gggg, ani o něm nevíš. Nebo je malá tichá. Náš mladej huláká celej den, po kom to asi má 😀

jmisa
8. zář 2009

Nedá se nic dělat, jdu Alexe zamotat do šátku, jsem si vymyslela jídlo a nekoupila na něj dvě věci, přitom mi červík v hlavě hlodal, že tam ten por a žampiony patřej 😀 A ono že jo.

Doporučuju:
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNR...

akorát je to lepší s těstovinama, nejlepší jsou ty dlouhý nudle a vaječný z tvrdý pšenice 😀 Tam to maj sice s rejží, ale to není ono.

kay
8. zář 2009

jmis, nemáme, to bych si asi všimla kdyby číkala ggg.. ona je ukecaná dost.. ☹ tak doboru chuť já už mákm taky trochu hlad, malá se začne za chvíli budit, tak uvidím co stihnu, ve tři má přijít prababička, tak třeba jak budou spolu něco uklohním..

jinak mrznout v ložnici nebude, začnem topit, ažˇbude zima a bude tam stjeně furt tak těch 21-22 stupňů.. doufám.. dala jsem jí tpelejší pyžamko a bylo to lepší, tak to zkusím zatím nechat tak.. možností je asi ještě spousta - ponožky, bodyčko pod overalek, tpelejší deka.. jinak já jsme totiž zvyklá spír při otevřeném okně a tak jsme ho kolem půlnoci zavřela a bylo to fakt lepší..

jmisa
8. zář 2009

Jéé, u vás bych tedy spát nemohla 😀

Alex si totál poblil šátek, musela jsem ho hodit do pračky, to ho asi dneska budu nosit na rukou 😔 já ubohá stará matka. Přitom byl odkrknutej a po jídle už skoro hodinu. 😕

zofik
8. zář 2009

zdravím...

jsme po 1. hexe a váha na 3 m je 6990 gramů.....možná jsme na tom podobně jako Mel...

luzza
autor
8. zář 2009

čaues 😵
žofíku
teda Vašík je pěkný pořízek 😀 😀 😀 Nela měla ve třech m. 5,6O a to se mi zdála pěkně špekatá 😀 😀 ale chlapi to maj asi jinak 😀 😀
holky, k těm stupňům...
my máme v baráku (je kamennej) tyhle dny 20, 21 stupňů... a v noci to klesne na těch 19... a holky jsou v pohodě...spěj v overálku ve spacáku přikrytý lehkou dekou... ruce maj taky studený,ale nos teplej...
v tomhle období máme v baráku relativně největší zimu, protože až začneme topit,je tu kolem 23 ve dne i v noci...
ale pro děti je ideální dvacítka... při 25 nebo při 27 😅 😅 jim vysychají sliznice a mají pak snadno rýmu nebo kašel... kay - takže nižší teploty se neboj 😉 😉 🙂 🙂 jen stelíkovi prospěje 😉

luzza
autor
8. zář 2009

jmis
mě poblila nela spacák a to vůbec nebyla po jídle 😉 😅

kay
8. zář 2009

luzzi, já se jí nebojím, ale při její váze je jí holt zima.. s vysycháním sliznic jsme problém neměli, protože vedro sice bylo ale taky dusno a vlhkost máme normálně mezi 50-60ti % to je ideální.. Stela je zakrytá jako holčiny, ale má prostě i studený nos.. a budí se, začínám to přičítat zimě.. nicméně, když zavřu okno jak jdu spát (před tím jsem ho nechávala otevřené do rána, což už asi nejde, protože noci jsou chladné, je to lepší. Takže zatím to nechám tak, uvidím ráno, má teplejší overálek a zítra holt řeknu jak jsme dopadly 🙂
nezapomeňte, že ona má o pár kil míň než vaše mimča ☹ 😅

jo a zítra nám držte pěsti, jdeme na 4. měsíční kontrolu a zároveň ty naušnice píchnout .. už téď mi to nedělá dobře. normálně byhc asi počkala na chodb, ale oni jsou tam tak strašně "ochotní" že se bojím už něco říct. ☹ jsme zvědavá, kolik bude S. vážit, doufám, že aspoň 4,5kg, ale myslím, že bude mít i víc..

m.e.l
8. zář 2009

Jsem tu, jen jsem nějak nestíhala. Dneska jsme měli mega sraz koníkovek, takže jsem včera chystala abych přispěla nějakým občerstvením a dneska jsme nebyli celý den doma.
Kay, Luky má v pokojíčku 18-21 stupňů a nestěžuje si. No a ukecanej je docela dost. 😕
Žofí, Vašík je o 70g těžší. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru