• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Míšo, díky za potěšení. Ke všemu normálně vytuhne pak aspoň na dvě hoďky, dneska sotva na půl. Už tu zase pořvává a za chvíli bude hladík.
21. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolikrát se krmí tím UM? To asi míň často než MM.
21. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měl by jíst podle předepsaných dávek 5x denně, což docela teda vychází. Pokud přes den trochu spí, dneska to vypadá, že zvládne více, jako nespící má hlad po 3 hodinách, jako spící po 4. . .
21. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, aha. No tak za měsíc už můžeš začít s příkrmama, u nekojených se myslím začíná od ukončeného 5. měsíce, že?

Jdu nastudovat, do kdy musí být bodnuta první hexa, Alex má rýmu a pokud ho to do čtvrtka nepřejde, tak ho naočkovat nenechám.
21. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jedna holčina měla u kluka první hexu snad až v pěti měsících, protože neměl furt v pořádku očkování po tuberkulóze.
Příkrmy jsou od čtvrtého měsíce u nekojených. Pomalu ho začínám zvykat na lžičku. No jdu přebalit toho našeho posrandíru, morduje světlušku a tlačí. :grinning:
21. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak rozumná doktorka Ti ho ani očkovat s rýmou nebude, ta moje by se do toho určitě nepustila.
21. zář 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, fakt jo? Tak to už za chvilku bude pěkně smrdět :grinning: Kámoška mi říkala, že s příkrmama teprve zjistila, co je to smrad :grinning:

Mel, já taky doufám, že je dr. rozumná, ale chci být v obraze. On tu rýmu nemá na pohled vidět, ale dneska ráno jsem z něj odsála dost hodně. On ji má hezky uvnitř. Tak byl by div, kdyby ji nechytl, když to muž dotáh. Já jsem se z ní dostala celkem rychle, ale Alex je chlap, že jo :grinning:
21. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jj Alex je chlap. Jinak smrad je to i teď z UM takže o nic horší už to nebude. :wink: Nic jdu to zvíře obléct a jdeme ven.
21. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme z venku doma. Musela jsem zachraňovat psici, aportovala klacek a když jí to přestane bavit, tak ho pak naporcuje. Tak jse si četla na lavičce a kouknu na psici a vidím, že dělá děsný grimasy, tak jsem zaostřila a ona si trdlo narvala klacek do tlamy a on se jí tam šprajcnul, tak jsem ho musela páčit z tlamy, no úžasný, už jsem viděla jak letím s kočárem na veterinu a psici dole v košíku. Naštěstí to ustála jen s drobným škrábancem v tlamě, jsem jí to čistila, tak snad jsem tam nic nenechala, aby to nehnisalo.
21. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, teda psice je taky šikulka. No snad to bude dobrý.
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, myslím, že to bude v pohodě, je to prostě trdlo, za těch 7 let už jsem pár příhod už zažila :grinning:
21. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to už jsi otrkaná, já bych asi šílela.
21. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já šílela prvně :grinning: :grinning: A pak když si seřízla polštářek na noze, to bylo v zimě, moc sněhu, tak jsem ji nesla asi kilomter v náručí domů, protože nemohla jít, jsem si pěkně, a to jí nebyl ani rok, takže neměla těch svýh 11-12 kilo :grinning: A navíc jsem přišla domů od krve a muž se lekl, že se mi něco stalo :grinning:
21. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no teda. . . Takže nejdříve jsi šílela ty a pak muž? :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky...

Mel mě nespí Vašík přes den skoro vůbec, tak max 20 minut a je vzhůru , asi 3 krát denně a tím pádem jak ty píšeš se dožaduje stravy po 3 hodinách....volala jsem na linku nutrilonu, a řekli mi že mám dělat dietnější dávku, takže namísto 5 odměrek dávám 4 a tím pádem ušetřím na jednu dávku denně navíc, tedy 6 a nepřekročím limit...prý se nemá moc překračovat kvůli ledvinám....holky já vám tak závidím že kadíte, já se opakuju, ale mně už to fakt nebaví...to je o nervy...

ale jinak všem pěkný den---

J mis zvládá pejska i Alexe-----

jo a nakonec jsem se rozhodla že dám Synflorix, i když jsem původně nechtěla, jdeme zítra na 1. dávku...
21. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí, tak s kaděním teda fááááákt problém Luky nemá. Tuhle teda náhodou jeden den vynechal, ale za to si to řádně další den vynahradil. No mě Luky někdy spí více a někdy méně, dneska spal ráno sotva půl hodiny, pak vytuhl na procházce a nevzbudilo ho ani přenos z kočáru na deku a přetočení ze zad na bříško. Spal pak do půl jedné a samo pak hned papu. Brokolice je prý dobrá a ještě lepší s vlastníma prstama, musím sehnat bryndák s rukávkama, nebaví mě ho po příkrmu celýho převlíct. :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
když už to tady čtu o těch očkováních, daly jste Prevenar? Já ho dám, akorát asi až od těch půl roku....

Melíku, už přikrmuješ? Já myslela, že se může až od půl roku :sweat_smile: Jinak teda je Luky šikula i zuby už si na pořídil :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací máme Prevenar.
Příkrmy u nekojených dětí můžou být už od čtvrtého měsíce. :wink:
21. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel a mně nechce doktorka příkrmy zatím dovolit, prý až od 6. měsíce i když jsme na UM....
21. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofik, myslím, že malému nic neuteče, když nebude mít příkrmy dřív než v půl roce.
21. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí, no já začala kapánek bez doktorky, ono teda začala. Dala jsem mu jednou mrkev a jednou trochu brokolice, aby si zvykl na lžičku.
Nic právě jsem manžovi utratila 2000, tak jdu sundat za odměnu prádlo a žehlit. :grinning:
21. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,

koukám jmis, že si teda s psicí užiješ :sweat_smile: ještě že jsi v klidu, já se vždycky leknu.. nejvíc, když nám bert došel byl si trochu sražený autem..

maci, my dali taky prevenar, Stela už má v sobě 2 dávky, stejně jako hexa, pícháme to zároveň..

s příkrmama, myslím, že pokuid mlíčko dětem stačí, i třeba to umělé, tak fakt není kam spěchat.. já mám dneska asi zase pokles, takže jsme vyfasovala od švagrové gravimilk a uvidíme.. už mám v sobě i homeopatika.. stelik dneska mělatakový i trochu světle zelený kadění, tak snad to nebude na příkrmy, ale zvládneme to..

mel, no já se včera rozjela v deset večer, že půjdu spát a pak jsem mrkla na net a šup 3tis pryč :sweat_smile:
21. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, zelený kadění nemusí znamenat málo mlíka.
21. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, jo já vím, ale nejedla jsem nic extra jiného než vždycy a hlavně mám i takový pocit podle prsou a taky její nálady.. :frowning2: nic piju gravimilk, moc mi to nechutná, snad to aspoň zabere.. :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, nic si z toho nedělej, příkrmy to kdyžtak jistí :wink: Já mám taky mlíka jak kdy, vůbec se mi nepovedlo vypozorovat, podle čeho se to řídí, někdy musím dát z obou prsou a někdy stačí z jednoho, ještě že mám dvě prsa :grinning: :grinning: :grinning: Matýsek zatím kadí pořád stejně - míchaný vajíčka, několikrát za den a vždy v deset dopoledne je to nálož :sweat_smile:

Míšo, naše čubina teď taky pořád něco vyvádí, před 14 dny si roztrhla ucho u trn u růže tak, že jsem myslela, že už pojedeme na šití, něšlo jí to 3 hodiny zastavit, hotový jatka, byla víc rudá než bílá, Maty naštěstí spal, jinak teda nevim, nakonec jsem to zastavila hadrem a tlakem, teklo jí to pak ještě týden, vždycky když měla lítací amok, tak se jí krev rozproudila, jak klepala uchem, tak měla rudo uprostřed hlavy a pod krkem, na ulici na mě koukali, jako že jsem jí snad dala kladivem a ještě podřízla :grinning: :grinning: :grinning: no o teď v sobotu tak lítala, že si vyvrkla nohu - zadní, tak se domů z procházky vezla autem - madamesa :dizzy_face:

Jinak holky, já už zase krvácím, sice trochu, ale opět :angry: zatím jsem byl jen cca týden klid :confounded:
21. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci no já mám tkové výkyvy od začátku.. prý je to hormonální a taky tím, že byla Stela dřív.. a ješt k tomu mi valí pravé prso jen tak na půl.. ale vtšinou se to zlepší, jen mám vždycky strach aby jo.. :sweat_smile:

vy máte myslím podobného pejska jako my, takže to naprosto chápu :grinning: nedávno začal kulhat na levou zadní po celodenním běhání za balonem..a pak ještě vždycky večer asi 5 dní.. teď už je to snad dobrý.. jen hárá sousedovi fena a to je teda hukot, nepřála byhc to nikomu.. :sweat_smile: :grinning:

jinak já už asi taky lehce špinila, ale bylo to faaaakt jen spíš jako světle hnědá voda.. a asi jen dva dny (začalo to samozřejmě extrémní bolestí zad na bratrové svatbě :angry: )
21. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na cvíču, dneska to tu kluci zmákli v kidu,malej totiž furt spal :grinning:

Já tedy mlíko nějak nezkoumám, zatím furt teče. Prsa mám nalité jen v noci a přes den, to vypadá, že tam nic není, ale určo tamje, malej to zatím nereklamoval a když se odtrhne, tak má mlíko všude. :grinning:
21. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej mel pred cca mesicem taky nadech zelene barvy ve stolici. Nabehla jsem i s plinkou k detske s tim, ze k tomu miva i brichaboly. Doporucila mi na ty brichaboly probioticke kapky (pomohly) a ta nazelenala barva pry znamena nejspis to, ze saje malo zadniho mleka. Pry mam hlidat, aby opravdu dukladne pil i to zadni mleko. Od te doby to hlidam a fakt ho nutim pit (nekdy je linej sat) i to zadni mliko a je to OK.
21. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to taky může být po prdech a nebo je to v plínce dýl a reaguje to, tu chemickou reakci si už nepamatuju.

Alex občas zelenou má, dr řekla, že neřešit, když je OK.
21. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko, tak dneska to dotáhl mladej k dokonalosti - budíček v půl páté, teď ho přesvědčuju, že spát prostě bude, takže nekompromisně v postýlce a chodím nahazovat dudlíka.
22. zář 2009 v 05:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek